Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Mezei Márk 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 52 pont;
2. díj: Szabó Áron 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 51 pont;
3. díj: Sáfrány Ilona Virág 11. o. (Debrecen, Irinyi János Élelmiszeripari Középiskola és Gimnázium) 43 pont;
4–5. díj: Gálik Zsuzsanna 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 39 pont;
4–5. díj: Gyenis András 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 39 pont;
6–7. díj: Lantos Judit 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 36 pont;
6–7. díj: Varga Lajos 11. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 36 pont;
8. díj: Illés Máté 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
9. díj: Csáki Ferenc 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont;
10. díj: Besnyő Márton 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 28 pont;

Dicséretben részesült:

11. Haszpra Zsolt 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
12. Petrov Anita 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
13–15. Horváth Andrea 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 24 pont;
13–15. Horváth Dóra 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 24 pont;
13–15. Paulin Dániel 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
16–17. Fábián Anna 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
16–17. Horváth Tamás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
18. Sikó Lóránt 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 19 pont;
19–20. Kőrösi Márton 9. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 18 pont;
19–20. Széchenyi Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
21–22. Fischer Béla 11. o. (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 15 pont;
21–22. Tóth Máté 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 15 pont;
23. Meszéna Balázs 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
24. Augusztinovicz Dávid Máté 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;

Következik:

25–26. Oaje Henrietta 12. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 8 pont;
25–26. Szabó Áron 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 8 pont;
27–28. Horváth Ákos 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
27–28. Varga Zoltán 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
29–33. Bornemissza Péter 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
29–33. Horváth Márton 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
29–33. Németh Adrián 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
29–33. Papp István 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 5 pont;
29–33. Sebestyén Örs 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont;
34–40. Aradi Mátyás 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 4 pont;
34–40. Balázs Bálint 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
34–40. Elter Zsolt 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
34–40. G. Szabó Kálmán 12. o. (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 4 pont;
34–40. Horváth Dávid 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont;
34–40. Kótyuk Gergely 11. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 4 pont;
34–40. Szabó Dániel 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
41–48. Balogh Bianka 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 3 pont;
41–48. Bereczky Bence 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
41–48. Fleck Ágnes 11. o. (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 3 pont;
41–48. Hegedűs Gergely 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
41–48. Hulmány Péter 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
41–48. Magos Zoltán 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
41–48. Vad Szilvia 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
41–48. Várnai Bence Gábor 10. o. (Pécs, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola) 3 pont;
50–52. Markovits Zita 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont;
50–52. Pap Bence 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
50–52. Szabó Balázs 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.