Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 208 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

4. díj: Meszéna Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont;
7. díj: Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 165 pont;
8. díj: Balla József (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 160 pont;
9. díj: Horváth Andrea (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 158 pont;
10. díj: Farkas Patrik (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 153 pont;

Dicséretben részesült:

11. Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 149 pont;
13. Lakomcsik Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 132 pont;
16. Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 118 pont;
17. Szabó Áron (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 114 pont;
18. Filep Ákos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 104 pont;
20–21. Pethő Lilla (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 95 pont;
20–21. Vörös Eszter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 95 pont;
22. Kovács Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 94 pont;
23–24. Csintalan György (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 93 pont;
26–27. Csizmadia Petra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 78 pont;
26–27. Hegyfalvi Csilla (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 78 pont;
28–29. Aradi Mátyás (Budapest, Németh László Gimnázium) 77 pont;
28–29. Vécsei Miklós (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 77 pont;
30–31. Fábián Anna (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 76 pont;
33–34. Domonkos Mária (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 68 pont;
33–34. Lőczi Tímea (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 68 pont;
37–38. Gyenizse Gergő (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 64 pont;
37–38. Knapp Réka (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 64 pont;
39. Pethő Zsombor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 63 pont;
40–41. Kőrösi Márton (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 62 pont;
40–41. Németh Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 62 pont;
42–44. Szabó Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 58 pont;
46–47. Édes Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 53 pont;
46–47. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
48–49. Sebők Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 52 pont;
50. Garamvölgyi Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 51 pont;

Következik:

53. Kontár Zsuzsanna (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 40 pont;
54. Peti Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 39 pont;
57–61. Augusztinovicz Dávid Máté (Budapest, Árpád Gimnázium) 35 pont;
57–61. Horváth Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
57–61. Nemes Anna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
63–64. Kiss Benedek (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
66–67. Nigicser Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
66–67. Sebestyén Lilla Réka (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 31 pont;
68–71. Marosi Viktória (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 30 pont;
73. Belovári Barbara (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 28 pont;
74–75. Jakab Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
74–75. Jaksa László (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 27 pont;
76–79. Fekete Balázs Samu (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 26 pont;
76–79. Horváth Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
76–79. Zajicek Tamás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 26 pont;
80–82. Balázs Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
80–82. Kisfaludi-Bak Sándor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
80–82. Szám Dorottya (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 24 pont;
83–85. Zajicek József (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 23 pont;
86–89. Fejős Andrea Mária (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
86–89. Győrffy Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
86–89. Szécsi Margit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 21 pont;
90–92. Cserháti Tamás (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 20 pont;
90–92. Gál Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 20 pont;
90–92. Gáspár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
93–94. Balázs Mónika (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 18 pont;
93–94. Szudi László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
96–97. Sebők Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
98. Halász Ádám (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 15 pont;
99–101. Dávid István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
99–101. Horváth Zsófia (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 13 pont;
99–101. Magos Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
102–106. Groma Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
102–106. Móri Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
102–106. Nagy Gyula (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
102–106. Szűcs Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
102–106. Vad Szilvia (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
107–111. Kokavecz János (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
107–111. Lőrincz Gergely (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
107–111. Séra Dalma (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
107–111. Széles Gábor (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
112–116. Berceli Mónika (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
112–116. Konczer József (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
112–116. Kukel Attila (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
112–116. Makai Bernadett (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
112–116. Szél Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 10 pont;
117. Szemes Dorottya (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 9 pont;
118–120. Gondár Péter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 8 pont;
118–120. Márton Krisztina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont;
118–120. Remes Bálint (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 8 pont;
121–123. Ballók Beáta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
121–123. Meggyesi Zalán (Pécs, Germanus Gyula Angol Tannyelvű Gimnázium) 7 pont;
124–126. Czafit Bence (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 6 pont;
124–126. Kiss Gergely (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont;
124–126. Kovács Enikő (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 6 pont;
127–129. Bagdi István (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
127–129. Czigány Dániel (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 5 pont;
127–129. Gerse József (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
130–132. Lehmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
133–139. Berza Éva (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
133–139. Bodnár Szabina (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 3 pont;
133–139. Lengyel Zsolt (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
133–139. Meng Marietta (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
133–139. Oláh Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
133–139. Ulrich Sebastián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
133–139. Velcseva Dejanova Anna (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont;
140–143. Barth Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
140–143. Kardos Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
140–143. Kohl Béla (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont;
140–143. Szabó Dániel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
144–145. Mikoly Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 1 pont;
144–145. Tóth Tamás (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.