Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 208 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Széchenyi Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 198 pont;
2. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 191 pont;
4–5. díj: Buday Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 188 pont;
6–7. díj: Nagy Zoltán (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 187 pont;
6–7. díj: Ökrös Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 187 pont;
8. díj: Enczel Dávid (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 182 pont;
9. díj: Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 179 pont;
10–11. díj: Dani Tímea (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 173 pont;
10–11. díj: Matulik Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 173 pont;

Dicséretben részesült:

13. Bana Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 167 pont;
16. Répásy Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 156 pont;
17. Molnár Kristóf (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 154 pont;
18. Sajtos László (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 148 pont;
20. Ágas Márton (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 145 pont;
21. Németh László (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 144 pont;
24. Baranyai Zsolt (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 139 pont;
25. K. Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 137 pont;
28. Halmai Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 126 pont;
30–31. Gellei Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 120 pont;
30–31. Szurmai Csongor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 120 pont;
34–36. Csire Gábor (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 112 pont;
34–36. Dajka Attila Norbert (Kecskemét, Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola) 112 pont;
34–36. Várnai Bence Gábor (Pécs, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola) 112 pont;
37. Eichert Károly (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 110 pont;
38. Mezei Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 104 pont;
41. Szarvas Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 92 pont;
43. Dombi András (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 89 pont;
44–45. Elter Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 84 pont;
44–45. Pataki Barbara (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 84 pont;
46. Molnosi Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 83 pont;
47. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 82 pont;
48–49. Gál Krisztián (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szakközépiskola) 81 pont;
48–49. Puszta Adrián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 81 pont;
50. Szarvas Tamás (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 80 pont;
51–52. Farkas István (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 78 pont;
53–56. Árvay Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 72 pont;
53–56. Szentgyörgyi Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 72 pont;
53–56. Szijártó Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 72 pont;
57–58. Handbauer Rezső (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 69 pont;
57–58. Szűcs Gábor (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 69 pont;
59. Várhelyi Vivien (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 65 pont;
60–61. Batta Zoltán (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 64 pont;
64–65. Pál Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 61 pont;
66. Rédly Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 60 pont;
69–70. Riesz Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 57 pont;
73–74. Gábor Attila (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 54 pont;
73–74. Sarlós Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 54 pont;
75–77. Kasler Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 53 pont;
75–77. Szőke András (Monor, József Attila Gimnázium) 53 pont;
78. Vodicska Babett (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 52 pont;
79–81. Mihálycsik László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 51 pont;
79–81. Tinku Szilárd (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 51 pont;

Következik:

83–84. Endrődi Renáta (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 48 pont;
85–88. Fehér Antal (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 47 pont;
85–88. Szépe Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 47 pont;
92–93. Feller Zoltán (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont;
94–97. Kőszegi Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 40 pont;
98. Purdea Andrei (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 39 pont;
99. Nagy Anna Flóra (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 37 pont;
100–101. Rossu Katalin (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
102–103. Várhelyi Péter (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 32 pont;
106–107. Fodor Anna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 29 pont;
106–107. Váraljai Petra (Monor, József Attila Gimnázium) 29 pont;
108–109. Pető Nóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
108–109. Schmeizer József (Pécs, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola) 28 pont;
110–111. Kotek Zsuzsanna (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 pont;
110–111. Nagy András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 27 pont;
112–113. Faragó Dávid (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
112–113. Gergics Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
114–116. Bőgér Ágnes (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 25 pont;
118–121. Nagy Angéla (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
118–121. Szatmári Gábor (Esztergom, Szent István Gimnázium) 22 pont;
118–121. Varga Tamás (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
118–121. Winkler Boglárka (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 22 pont;
122–125. Fehér Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
122–125. Kiss Béla (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont;
122–125. Veress Orsolya (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 21 pont;
126–128. Gál László (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
126–128. Herédi Zoltán (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
126–128. Tancsa Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 20 pont;
129–134. Balázs Levente (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
129–134. Ferencz Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
129–134. Őszi Károly (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 19 pont;
129–134. Siminszky Zsófia (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 19 pont;
129–134. Turcsányi Tibor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 19 pont;
135–137. Lázár István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
135–137. Pálfalvi József (Budapest, Városmajori Gimnázium) 18 pont;
138–140. Balogh Péter (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont;
138–140. Magyari Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
138–140. Pénzes Gyula Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
141–143. Bors Anett (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 16 pont;
141–143. Fröhlich Róbert (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 16 pont;
141–143. Tóth Enikő (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 16 pont;
144–146. Bede-Fazekas Ákos (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
144–146. Madarcsi Pap Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 15 pont;
144–146. Zilahi Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
147–149. Cserpán Dorottya (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
147–149. Herczeg Anikó (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
147–149. Pásztrai Pál (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
150–158. Jávori Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
150–158. Kiss Laura Anna (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
150–158. Major András (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
150–158. Póra-Simon Zsolt (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
150–158. Sebestyén Örs (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
150–158. Szekeres Péter (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 13 pont;
150–158. Tóth Adrienn (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
150–158. Vöröslakos Mihály (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
159–165. Bérczi Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
159–165. Fliszár Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
159–165. Kedvek Judit (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 12 pont;
159–165. Sátory Márió (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
159–165. Tóth Manó (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 12 pont;
159–165. Treit Noémi (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
166–170. Berinkei Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
166–170. Jenei Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
166–170. Kondás Márk (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
166–170. Lenkei Zsolt (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
166–170. Varga Virág (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont;
171–176. Dési Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
171–176. Jani JÁnos (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
171–176. Quittner Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
171–176. Szabolcs Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 10 pont;
171–176. Tóth Béla (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
171–176. Tölgyes Laura (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
177–183. Farkas Lajos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
177–183. Kelemen Fanni (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
177–183. Losonci Kálmán (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
177–183. Németh János (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
177–183. Stomp Balázs (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
177–183. Szabó Lajos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 9 pont;
184–190. Beke Nikoletta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
184–190. Berkó Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
184–190. Beyer Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 8 pont;
184–190. Cseh Dávid (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
184–190. Hajdu Brigitta (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 8 pont;
184–190. Tóth Richárd Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
191–193. Balázs Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
191–193. Bese László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 7 pont;
191–193. Gajdos Enikő (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 7 pont;
194–200. Berger Dániel (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 6 pont;
194–200. Gombkötő Tamás (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 6 pont;
194–200. Hajdu Zsolt (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
194–200. Haris Gergely (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
194–200. Őry Eszter (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
194–200. Szabó Janka (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
194–200. Szauer Dániel (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 6 pont;
201–210. Bartal Mihály (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 5 pont;
201–210. Erős Annamária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
201–210. Martonosi Tamás (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
201–210. Orosz Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
201–210. Szalai Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
201–210. Szigligeti Attila (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
201–210. Takács Nóra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
201–210. Tas Katalin (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
201–210. Turbucz Nándor (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 5 pont;
201–210. Udvardi Attila (Esztergom, Szent István Gimnázium) 5 pont;
211–216. Füle Judit (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
211–216. Gábor Bettina (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
211–216. Huszár Zsófia (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
211–216. Jendrolovits Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
211–216. Kozma Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
211–216. Somogyi Elza (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
217–225. Bognár Noémi (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
217–225. Helber Laura (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
217–225. Horváth Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
217–225. Jakabfi Attila (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
217–225. Juhász Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
217–225. Kerék Tamás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
217–225. Majoros Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
217–225. Szabó Csaba (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
217–225. Tiszberger Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
226–232. Erdős Barbara (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
226–232. Gelei Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 2 pont;
226–232. Kozma Róbert (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
226–232. Kurucz Zoltán (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
226–232. Szabó András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.