Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 208 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 198 pont;
5. díj: Deák Áron (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 182 pont;
6. díj: Pálinkás András (Budapest, Piarista Gimnázium) 181 pont;
8. díj: Horváth Dóra (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 178 pont;
9. díj: Heisenberger Viktor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 176 pont;
10. díj: Kómár Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 175 pont;

Dicséretben részesült:

14. Sikó Lóránt (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 167 pont;
16. Strenner Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 162 pont;
17. Lapis Leonárd (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 161 pont;
18. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 159 pont;
19. Darázs Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 155 pont;
20–21. Szabó Péter (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 154 pont;
22. Handbauer Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 152 pont;
23. Petényi Franciska (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 149 pont;
24. Laub Krisztina (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 148 pont;
25. Újfalussy Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 143 pont;
26–27. Poronyi Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 139 pont;
28. Tóth Gábor (Makó, József Attila Gimnázium) 137 pont;
29. Kolcza Mátyás Barna (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 135 pont;
30. Szalai Erika (Budapest, Árpád Gimnázium) 134 pont;
31. Czermann Márton (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 128 pont;
32. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 126 pont;
33–34. Farkas György (Eger, Dobó István Gimnázium) 125 pont;
35. Törös Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 123 pont;
36–37. Bazsó Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 121 pont;
36–37. Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 121 pont;
38. Fischer Béla (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 120 pont;
40–41. Csehi András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 117 pont;
40–41. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 117 pont;
42–44. Gondán László (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 116 pont;
42–44. Hulmány Péter (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 116 pont;
42–44. Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 116 pont;
45–46. Szijártó András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 115 pont;
45–46. Vilinovszky Dóra (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 115 pont;
48. Germán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 112 pont;
50. Varga Melinda (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 108 pont;
51. Wolf Péter (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 106 pont;
52–53. Csapó István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 101 pont;
54–55. Barta György (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 100 pont;
54–55. Zalatnai Zámor (Baja, III. Béla Gimnázium) 100 pont;
56–57. Fodor Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 97 pont;
56–57. Horváth Gábor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 97 pont;
58–59. Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 94 pont;
65. Mészáros Csilla (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 84 pont;
66. Ősze Gergő (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 82 pont;
68. Völgyi Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 79 pont;
69. Békéssy László István (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 77 pont;
70. Chlebovics Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 75 pont;
71. Kosztin Annamária (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 70 pont;
73–74. Hermán Eszter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 68 pont;
75–76. Szivós Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 65 pont;
77–79. Gelencsér Zsolt (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 64 pont;
77–79. Nánási Julianna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
77–79. Szeberényi Ágnes (Budapest, Árpád Gimnázium) 64 pont;
80. Győrffy Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;
83. Mikó Mihály (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 59 pont;
85–86. Berta Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
85–86. Hutvágner Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 57 pont;
87. Gurdon Balázs (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 56 pont;
88–89. Németh Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 55 pont;
88–89. Wéner Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 55 pont;
90. Kovács Ferenc (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 54 pont;
92. Németh Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 52 pont;
93. Mayer Péter (Budapest, Városmajori Gimnázium) 51 pont;

Következik:

94. Nagy Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 50 pont;
96. Pap Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 48 pont;
97. Zakál Dávid (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 47 pont;
98. Szilva András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 45 pont;
99–102. Czinege János (Budapest, Piarista Gimnázium) 44 pont;
99–102. Péntek Csilla Klára (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 44 pont;
99–102. Tóth Arnold (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 44 pont;
99–102. Vincze Viktor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 44 pont;
103–104. Szabó József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 43 pont;
103–104. Vadász Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
105. Faragó Bálint (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 42 pont;
106–107. Steinbach Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 39 pont;
106–107. Zahorecz Sarolta (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 39 pont;
108. Balaskó Miklós (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 38 pont;
111. Sarkar Nirmal (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
112–113. Fraller Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 34 pont;
114–117. Kovács György (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 33 pont;
114–117. Molnár Ferenc (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
118–119. Gyenis Ádám (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 32 pont;
118–119. Varjas Dániel (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont;
121. Hamvas Mihály (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
122–123. Győrfi András (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 27 pont;
124–125. Szabó Bálint (Monor, József Attila Gimnázium) 26 pont;
126. Bajai Melinda (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 25 pont;
127–129. Papp Eszter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 24 pont;
127–129. Tóth Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 24 pont;
130–131. Dőry Zsófia (Szentendre, Ferences Gimnázium) 23 pont;
130–131. Kiss Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
134–135. Bohner András (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola) 20 pont;
134–135. Miklós András (Pécs, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola) 20 pont;
136–137. Wagner Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
138–139. Kirilly Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
138–139. Lőrincz Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
140–142. Balázs Zoltán (Eger, Dobó István Gimnázium) 17 pont;
140–142. Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
140–142. Nagy Viktor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 17 pont;
143–144. Rábai András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
145–147. Fogarasi Anna-Mária (Nagyenyed, Bethlen Gábor Nemzeti Kollégium) 15 pont;
145–147. Tuboly Kata (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont;
148–150. Bús Miklós (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
148–150. Jánosi András (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
151–157. Győri Bálint (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
151–157. Kiriákov Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
151–157. Mátrai Magdolna (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
151–157. Nagy Barbara (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
158–161. Botta András (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
162–165. Katzenberger Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola) 11 pont;
162–165. Orosz Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
162–165. Szudár Gergely (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 11 pont;
162–165. Varga Lajos (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 11 pont;
166–168. Csipak Árpád (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 10 pont;
169–174. Horváth Gábor (Örkény, Krúdy Gyula Gimnázium) 9 pont;
169–174. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
169–174. Nagy Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
169–174. Papp Mátyás (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 9 pont;
169–174. Stallenberger Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
175–178. Kótyuk Gergely (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 8 pont;
175–178. Mohammed Musztafa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
175–178. Takács Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont;
179–187. Ablonczy Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
179–187. Bihari Bianka (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
179–187. Dirner Ádám (Budapest, Arany János Gimnázium) 7 pont;
179–187. Koszta Fábián (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont;
179–187. Kovács Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont;
179–187. Németh Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
179–187. Szabó Barnabás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
179–187. Szikszay Fábri Anna (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
188–198. Kerekes Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
188–198. Kun Máté (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
188–198. Nguyen Viet Dávid (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
188–198. Raikovich Márton (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 6 pont;
188–198. Rákász Csaba (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
188–198. Szegletes János (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 6 pont;
199–201. Fleck Ágnes (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 5 pont;
199–201. Szabó G. Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
202–208. Bőcskei Barnabás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
202–208. Görföl Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
202–208. Horváth Dezső (Örkény, Krúdy Gyula Gimnázium) 4 pont;
202–208. Koszó Norbert (Tata, Eötvös József Gimnázium) 4 pont;
202–208. Sipos Ágoston (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 4 pont;
202–208. Szajkovits Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
209–217. Berkes Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
209–217. Csókás Kálmán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 3 pont;
209–217. Duró Csaba (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
209–217. Hegedűs Péter (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 3 pont;
209–217. Sipos Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 3 pont;
218–223. Csákvári Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
218–223. Dávid István (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 2 pont;
218–223. Gyurka Dávid (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont;
224. Markovits Zita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.