Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2003/2004

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 208 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Mezei Márk (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 205 pont;
2. díj: Horváth Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 202 pont;
3. díj: Szabó Áron (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 200 pont;
5. díj: Németh Adrián (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 192 pont;
6. díj: Perkó Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 188 pont;
9. díj: Szász Krisztián (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 182 pont;

Dicséretben részesült:

11. Freiler Zsolt (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 173 pont;
12. Kaposi Ambrus (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 170 pont;
13. Máttyus Gellért (Szentendre, Ferences Gimnázium) 169 pont;
14. Burmeister Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 165 pont;
15–16. Besnyő Márton (Heves, Eötvös József Középiskola) 159 pont;
17–18. Karner Máté (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 158 pont;
17–18. Szabó Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 158 pont;
19. Vancsó Péter (Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium) 155 pont;
21. Divényi Dániel (Budapest, Piarista Gimnázium) 150 pont;
23–24. Papp Gergely (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 142 pont;
25. Bagócsi Szilvia (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 140 pont;
26. Rakyta Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 139 pont;
28. Diamant Gábor (Budapest, Szent László Gimnázium) 126 pont;
29. Nagy Eszter (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 123 pont;
30. Ayadi Viktor (Baja, III. Béla Gimnázium) 118 pont;
31. Kovács Gábor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 116 pont;
32–33. György András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont;
32–33. Kocsis Tibor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 112 pont;
34–35. Pásztor Péter (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 110 pont;
36. Sáfrány Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 109 pont;
37. Varga Zsófia (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 108 pont;
38. Simon Kálmán (Budapest, Piarista Gimnázium) 103 pont;
39. Édes János (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 99 pont;
41. Erdősi Gergő (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 94 pont;
42. Bácsi Ádám (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 93 pont;
43–44. Caimacan Dávid (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 91 pont;
43–44. Vermes Péter (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 91 pont;
45. Fekete László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 85 pont;
46. Peskó Gergely (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
47–48. Sipőcz Eszter (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 83 pont;
50–52. Halbrucker Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 79 pont;
50–52. Hegyi Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 79 pont;
53–54. Losonszky Mihály (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 78 pont;
53–54. Nagy Ákos (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 78 pont;
55. Nagy Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 77 pont;
56. Hurtony Tamás (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 76 pont;
57. Rucz Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 75 pont;
58–59. Mazroa Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 74 pont;
60. Foltin András (Budapest, Szent László Gimnázium) 72 pont;
61. Bori Péter (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 71 pont;
64–65. Bognár Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 58 pont;
64–65. Szabó Attila (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 58 pont;
66. G. Szabó Kálmán (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 52 pont;

Következik:

67. Csókay Tamás (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 49 pont;
68–69. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 47 pont;
68–69. Török Edwin (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 47 pont;
70. Borda Bence (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 46 pont;
71–73. Pongrácz András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
71–73. Tóth András (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 43 pont;
74–75. Sas Péter István (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 42 pont;
76–77. Birkus Róbert (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 41 pont;
76–77. Szabó Balázs (Budapest, Piarista Gimnázium) 41 pont;
78–80. Csakurda Edit (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
78–80. Serfőző Róbert (Heves, Eötvös József Középiskola) 40 pont;
81–82. Buza Ágnes Kinga (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 39 pont;
81–82. Kálmán Zsolt (Heves, Eötvös József Középiskola) 39 pont;
83. Kiss János (Monor, József Attila Gimnázium) 38 pont;
84. Virasztó Zsolt (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 37 pont;
85–86. D. Molnár Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
87–89. Horváth Katalin Eszter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
87–89. Nagy Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 35 pont;
90–91. Balogh Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
90–91. Pósfai Márton (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
92–95. Fuhl Ádám (Budapest, Verebély László Technikum) 33 pont;
92–95. Pápai Simon Vince (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
92–95. Végh Eszter Mária (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 33 pont;
96. Vásárhelyi Zsolt (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont;
97–99. Békés Attila (Monor, József Attila Gimnázium) 31 pont;
97–99. Bényász Ákos (Heves, Eötvös József Középiskola) 31 pont;
100–103. Kármán István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 29 pont;
100–103. Kárpáti Péter Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 29 pont;
100–103. Lengyel Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
100–103. Pócsik István Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
104–105. Mizsei Réka (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 28 pont;
107–109. Angyal Borbála (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
107–109. Bogya Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
107–109. Fekete Gábor (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 26 pont;
110–111. Tóth László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 24 pont;
112–114. Huszár Zsófia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
112–114. Tóth Lajos János (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 23 pont;
115. Szatmári Szabina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 21 pont;
116–118. Kereszturi Csaba (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
116–118. Lakatos Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
116–118. Sándor Ágnes Petra (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
119–121. Szabó Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 19 pont;
122–124. Nyőgér István (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 18 pont;
122–124. Steinbach Cecília (Szentendre, Ferences Gimnázium) 18 pont;
122–124. Zsigmond Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 18 pont;
125–127. Csicsai Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
125–127. Orosz Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
125–127. Taglialegne Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
128–133. Gyurka Dávid (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont;
128–133. Kőmíves Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
128–133. Veress Réka (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 16 pont;
134–135. Dragony Dániel (Heves, Eötvös József Középiskola) 15 pont;
136–137. Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
136–137. Nagy Balázs (Barcs, Széchényi Ferenc Gimnázium) 14 pont;
140–143. Béky Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
140–143. Csajági Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
140–143. Hudáky Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
144–147. Kotroczó Tímea (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 10 pont;
144–147. Kovács Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
144–147. Oláh Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
144–147. Simkó Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 10 pont;
148–152. Nagy Gabriella (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 9 pont;
148–152. Szakács Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
148–152. Taraba Judit (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
153–155. Takács Veronika (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
156–161. Orosz Pál (Heves, Eötvös József Középiskola) 7 pont;
156–161. Perge József (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
163–166. Besenyei Zsolt (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
163–166. Korcsog Ráhel (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont;
167–168. Szijártó Rita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
169–172. Jiaoni Guan (Budapest, Greater Grace Christian Academy) 3 pont;
173–174. Mancnich Haat Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
173–174. Seress Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.