Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Nagy János 6. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 232 pont;
2. díj: Tossenberger Anna 8. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 227 pont;
3. díj: Tomon István 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 218 pont;
5. díj: Nagy-Baló András 8. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 197 pont;
6. díj: Müller Márk 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 177 pont;
7. díj: Lamm Éva 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 167 pont;
8. díj: Károlyi Gergely 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 160 pont;
9. díj: Grósz Dániel 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 156 pont;

Dicséretben részesült:

10. Pap Máté 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 149 pont;
11. Kiss Réka 7. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 112 pont;

Következik:

12. Eckert János 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 99 pont;
14. Reiter Viktor 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 86 pont;
15. Molnár Boglárka 8. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 60 pont;
16. Horváth Eszter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
17. Kunsági-Máté Éva 8. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 49 pont;
18. Szórádi Márk 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
19. Kőrizs Beatrix 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 36 pont;
20. Szűcs Alexandra 8. o. (Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Általános Iskola) 26 pont;
21. Vécsi Áron 8. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 13 pont;
22–23. Orosz Ákos 8. o. (Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Általános Iskola) 10 pont;
24. Braun Marcell 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
25. Kosztyi Gergely 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
26–27. Hoór Dorottya 8. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 3 pont;
26–27. Stöckli R. F. 0. o. (Buenos Aires, Escuela del Sol) 3 pont;
28–29. Danka Miklós András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.