Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Lovász László Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 218 pont;
2. díj: Korándi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 212 pont;
3. díj: Szalkai Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 211 pont;
4. díj: Tóth László Márton (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 196 pont;
6. díj: Árvay Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 174 pont;
7. díj: Peregi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 162 pont;
8. díj: Almási Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 160 pont;
9. díj: Eisenberger András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 158 pont;

Dicséretben részesült:

13. Csóka Győző (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 104 pont;
14–15. Kecskeméti Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 100 pont;
14–15. Petrás András (Budapest, Árpád Gimnázium) 100 pont;

Következik:

18. Gyüre Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont;
20. Szoldatics András (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 67 pont;
21. Kardos Kinga Gabriela (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 66 pont;
22–23. Novák Zsófia (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 64 pont;
22–23. Szitás István (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 64 pont;
25. Ungi Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 61 pont;
26. Stallenberger József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 59 pont;
27. Kocsis Édua (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 57 pont;
28. Czirók Emese (Budapest, Szent István Gimnázium) 56 pont;
30. Varga András (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 51 pont;
31–32. Bárd Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 47 pont;
31–32. Nagy Gergely Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
33. Németi Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 43 pont;
34–35. Benedek Andrea Eszter (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 40 pont;
34–35. Konkoly Balázs (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 40 pont;
36–37. Farkas Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 36 pont;
36–37. Schäfer Fanni (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 36 pont;
39–40. Balogh Teréz (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 32 pont;
39–40. Vallyon Emese (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
41–42. Bock Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 31 pont;
41–42. Vida György (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 31 pont;
44–45. Berkó Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
46–47. Bereczky Nikolett (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
46–47. Tóth Beáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
48. Várszegi Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
51. Vásárhelyi Bálint Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
52–54. Bozóki Szilárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
52–54. Garaczi Tamás (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 21 pont;
55. Orovecz Ferenc (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
57–58. Guszejnov Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
57–58. Molnár Regő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont;
59–62. Kárpáti Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
59–62. Mátyás András (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
59–62. Szabó Gábor Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
63–66. Fejér Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
63–66. Hosszú Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
63–66. Kasza Csaba (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 14 pont;
67–75. Goda Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
67–75. Markovics Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
67–75. Öllős Géza (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 13 pont;
67–75. Pongrácz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
67–75. Rajcsányi Viktor (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 13 pont;
67–75. Salát Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
67–75. Wojuteczky Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
76–80. Mezei Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
76–80. Müller Dávid (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 12 pont;
76–80. Schönberger Rajmund (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 12 pont;
76–80. Szalay Veronika (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
76–80. Szigeti Szilárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
81–82. Korondi Brúnó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
81–82. Varsányi Zsombor (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
83–85. Babcsány Boglárka (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
83–85. Kenéz Flóra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
83–85. Várszegi Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
86–88. Buzás Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
86–88. Hegyi József (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
86–88. Markó Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
89–92. Árok Bianka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
89–92. Balogh Ádám (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
89–92. Mihálovics Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
89–92. Simon Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
93–96. Czövek Petra (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
93–96. Dohár Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
93–96. Gilinger Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
93–96. Tóth Barbara Éva (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
97–100. Dudás Atilla (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
97–100. Frankó Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
97–100. Kovács Miksa (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
97–100. Stein Tímea (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
101–103. Bányász Áron (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
101–103. Bereczki Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
101–103. Kövér Ferenc (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
104–107. Beöthy Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
104–107. Berkes Martina (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
104–107. Bindics Miklós (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
104–107. Sztojcsev András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
108–113. András Krisztián (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
108–113. Balogh Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
108–113. Beck Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
108–113. Szakács Borbála (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
108–113. Tóth Judit (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
114–115. Győry Erika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
114–115. Kisfaludi-Bak Zoltán (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 2 pont;
116–119. Fandohan Mira (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
116–119. Hajdú Gábor (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 1 pont;
116–119. Manka Marcell (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont;
116–119. Mikáczó Viktória (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont.