Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Kisfaludi-Bak Sándor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 238 pont;
5. díj: Szalóki Dávid (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 230 pont;
6. díj: Kovács Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 224 pont;
7. díj: Kunovszki Péter (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 219 pont;
8. díj: Cseh Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 218 pont;
9. díj: Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 214 pont;
10. díj: Gyenizse Gergő (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 210 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Páldy Sándor (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 204 pont;
12–13. Szilágyi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 204 pont;
15–16. Bogár Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 201 pont;
15–16. Sommer Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 201 pont;
22. Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 187 pont;
26–27. Tóthmérész Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 162 pont;
28–29. Dudás László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 156 pont;
28–29. Varga Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 156 pont;
30. Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 153 pont;
37–38. Balambér Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 128 pont;
37–38. Fegyveres György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 128 pont;
39. Fegyverneki Tamás (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 125 pont;
43–44. Berna Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 103 pont;
43–44. Szakál Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 103 pont;

Következik:

45. Benedek János Ferenc (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 97 pont;
47. Paksy Patrik (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 95 pont;
48. Majoros Csilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 93 pont;
51–52. Hannák Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 87 pont;
53. Kátai-Pál Bence (Tata, Eötvös József Gimnázium) 82 pont;
55. Ivan Ivanov (Szófia, 47th High School) 72 pont;
56. Tran Thanh Diem Quynh (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 71 pont;
57–58. Kálosi Anna (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 69 pont;
59–60. Fridrik József Richárd (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 62 pont;
59–60. Ketskeméty Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 62 pont;
61. Varga Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 61 pont;
62–63. Csima Géza (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 58 pont;
62–63. Éles Dávid (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 58 pont;
64. Németh Attila György (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 55 pont;
65–67. Fokas-Rodatos Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont;
65–67. Nigicser Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont;
65–67. Vad Szilvia (Budapest, Árpád Gimnázium) 54 pont;
68. Vörös Eszter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 53 pont;
69. Kuti József (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 52 pont;
70. Neukirchner László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 51 pont;
71. Fekete Balázs Samu (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 49 pont;
72–73. Angyal Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
72–73. Antal Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 48 pont;
74. Márton Krisztina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 47 pont;
75. Szűcs Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
76. Gál Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
79. Kirilly György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 42 pont;
80. Hoffer Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 41 pont;
82–84. Gresits Iván (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 39 pont;
82–84. Szabó Dávid (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 39 pont;
85. Kulcsár Géza (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 37 pont;
86–87. Ridinger Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 36 pont;
89. Bertóti Róbert (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
90–91. Treszkai László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
94. Péter Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 28 pont;
95–96. Csintalan György (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 27 pont;
97. Makai István (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 26 pont;
98–99. Aradi Mátyás (Budapest, Németh László Gimnázium) 25 pont;
98–99. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
100. Kerényi Péter (Tata, Eötvös József Gimnázium) 24 pont;
101. Hegyi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
102–103. Horváth Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
102–103. Tardos Zsófia (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 22 pont;
104–106. Mészáros Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont;
107–108. Balázs Mónika (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 20 pont;
107–108. Kőrösi Márton (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 20 pont;
109–111. Szabó Anita (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
109–111. Zsóka Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
112–114. Konczer József (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 17 pont;
112–114. Tóth Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont;
117–119. Barabás Máté (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
117–119. Németh Dorián (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
117–119. Szirmai Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
120–122. Gáspár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
120–122. Gerse József (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
120–122. Ujváry Flóra (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 14 pont;
123–124. Erős Ákos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
123–124. Horváth Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
125–126. Kostyák Zsigmond (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
125–126. Rátz Gyula (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
127–130. Gerendás Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
127–130. Kovács Annamária (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
127–130. Szabó Eszter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 11 pont;
127–130. Tuba Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
131–133. Bózsó Barna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
131–133. Gyöngy Anna (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
131–133. Jakab Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
134–137. Engedy Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
134–137. Müller Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
138–140. Biri Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
138–140. Kovács Edit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
138–140. Szél Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
141–151. Czigány Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
141–151. Györffy Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
141–151. Horváth Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
141–151. Lehmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
141–151. Lóska Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
141–151. Molnár Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 7 pont;
141–151. Nagy Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
141–151. Oláh Tibor (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 7 pont;
141–151. Radó Márta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
152–155. Tasi Emese (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 6 pont;
152–155. Varga Eszter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
152–155. Varga Gábor (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
152–155. Vida Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
156–161. Bognár Blanka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
156–161. Futár Dóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
156–161. Nemes Anna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
156–161. Szabó István (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
156–161. Török Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
156–161. Vincze János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
162–165. Amma Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
162–165. Boskovitz Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
162–165. László Veronika (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
162–165. Totisz Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
166–169. Gilyén András (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 3 pont;
166–169. György Hunor (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 3 pont;
166–169. Soczó Tamás (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 3 pont;
166–169. Zentai Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
170–173. Hajdu Botond (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
170–173. Palkovics Mihály (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
170–173. Pethő Zsombor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 1 pont;
170–173. Velkey Kristóf (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.