Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Udvari Balázs (Baja, III. Béla Gimnázium) 228 pont;
3–4. díj: Estélyi István (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 225 pont;
3–4. díj: Ureczky Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 225 pont;
5. díj: Mészáros Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 224 pont;
6–7. díj: Gombkötő Tamás (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 217 pont;
8. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 216 pont;
9–10. díj: Halász Veronika (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 213 pont;

Dicséretben részesült:

11. Németh Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 202 pont;
13. Komáromy Dani (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 189 pont;
14. Csató László (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 188 pont;
15. Dobos Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 183 pont;
16–17. Csorba János (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 174 pont;
16–17. Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 174 pont;
18. Cserép Gergely (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 172 pont;
19. Árvay Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 164 pont;
20. Rábai András (Budapest, Árpád Gimnázium) 160 pont;
21. Dányi Zsolt (Tiszafüred, Kossuth Lajos Általános Iskola) 159 pont;
22. Zotter Zsuzsanna (Budapest, Árpád Gimnázium) 142 pont;
23–24. Sárvári Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 139 pont;
23–24. Szentandrási István (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 139 pont;
27. Farkas Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 121 pont;
28. Nándori Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 108 pont;
29. Paulik Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 100 pont;

Következik:

30. Horváth Gábor (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 98 pont;
32. Szabó András László (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 95 pont;
33. Quittner Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 94 pont;
35–36. Bittner Emese (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 84 pont;
35–36. Bozi Áron (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 84 pont;
37. Rácz György (Baja, III. Béla Gimnázium) 83 pont;
40. Szépe Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 74 pont;
42–43. Dombi Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 71 pont;
42–43. Varga Attila József (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 71 pont;
44. Szaller Dávid (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 69 pont;
45. Szőri András (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 68 pont;
48. Nyeső Dóra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 64 pont;
50. Wallner Ádám (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 62 pont;
51. Urbin Ágnes (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 61 pont;
52–53. Békéssy Herman András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 59 pont;
52–53. Jusztin Áron (Budapest, Árpád Gimnázium) 59 pont;
55. Horváth Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 53 pont;
56. Erdélyi Viktor (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 52 pont;
57–59. Jávori Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 pont;
57–59. Váci Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 pont;
61. Gábor Attila (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 47 pont;
64. Hetei Balázs Attila (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
66. Szita Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 38 pont;
67–69. Jeszenszki Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 37 pont;
67–69. Orbán Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 37 pont;
70–73. Benedek Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
70–73. Bücs Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 36 pont;
70–73. Puszta Adrián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont;
74–75. Juhász Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 33 pont;
74–75. Pölöskei Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 33 pont;
76. Erős Annamária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
77–78. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 31 pont;
77–78. Révész Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
79–80. Lukácsi Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
81. Szijártó Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 29 pont;
82. Németh Kristóf (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
83–84. Gellei Ákos (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 26 pont;
83–84. Jani Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
85–87. Buda Jakab (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
85–87. Németh Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
85–87. Rédly Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
89–91. Ancsa Balázs (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 23 pont;
89–91. Békési István (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 23 pont;
89–91. Sütő-Nagy Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
92–95. Elter Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 22 pont;
92–95. Farkas Mátyás (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 22 pont;
92–95. Farkas Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
92–95. Ildrin Gasimov (Baku, Baku-Oxford School) 22 pont;
96–98. Dési Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
96–98. Molnár Nóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 21 pont;
99–101. Baranyai Zsolt (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 20 pont;
99–101. Kertész Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
102–103. Jordán Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
102–103. Pinczés József (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 19 pont;
104–106. Flamich Tamás (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 18 pont;
104–106. Kotek Zsuzsanna (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 18 pont;
107–108. Bartalos Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
107–108. Kóczán Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
109. Nyíri Kinga (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
110–111. Bozsó Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
110–111. Bunth Ágnes (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 15 pont;
112–114. Koncz Viktória (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
112–114. Mihálycsik László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
112–114. Szabó Lajos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 14 pont;
116–118. Fischer Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
116–118. Kovács Barnabás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 12 pont;
116–118. Oláh István (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 12 pont;
119–123. Berceli Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
119–123. Kiss Andrea (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
119–123. Szabó Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
124–126. Kungel Adrienn (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
127–131. Bodor Bernadett (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
127–131. Gyulai János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
127–131. Lassu Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
127–131. Tóth Bettina (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
132–137. Ferencz Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
132–137. Kása Melinda (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 7 pont;
132–137. Katus Kinga (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 7 pont;
132–137. Nagy Tamás (Budapest, Németh László Gimnázium) 7 pont;
132–137. Pilissy Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
138. Prodan Cristina-Adriana (Kolozsvár, Emil Racovita) 6 pont;
139–144. Balla Bettina Claudia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
139–144. Birtalan Orsolya (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
139–144. Cseh Attila (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
139–144. Forai Johanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
139–144. Mercz Mária (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
139–144. Petrekanics Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
145–147. Almási Sándor (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
145–147. Dani Tímea (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 4 pont;
145–147. Palotai Gábor (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
148–155. Csepregi Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
148–155. Garai Ákos (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
148–155. Kapos Bence (Budapest, Budai Középiskola) 3 pont;
148–155. Maleskovits Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
148–155. Mándi Mónika (Budapest, Budai Középiskola) 3 pont;
148–155. Szabó Anita (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 3 pont;
156–158. Ecseri Károly (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 2 pont;
156–158. Molnár Enikő Szandra (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 2 pont;
159–164. Buza Orsolya Piroska (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont;
159–164. Cséri Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
159–164. Látos András (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 1 pont;
159–164. Majoros Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
159–164. Szalai Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
159–164. Udvari Péter (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.