Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Reiter Viktor 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 218 pont;
3. díj: Varga László 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 193 pont;
4. díj: Kornis Kristóf 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 186 pont;
5. díj: Madarász Katalin 5. o. (Siófok, Somogyi József Általános Iskola) 140 pont;
6. díj: Telekes Márton 7. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 117 pont;
7. díj: Balatoni Mátyás 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 113 pont;
8. díj: Kuczmann Imre 6. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 102 pont;
9. díj: Bóra Eszter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont;
10. díj: Tóth Tímea 7. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 94 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Aczél Gergely 8. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 84 pont;
12–13. Kunsági-Máté Sándor 4. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 84 pont;
14. Dombi Soma 5. o. (Pécs, PTE 1. Sz. Gyakorló Általános Iskola) 83 pont;
16. Bedő Éva 8. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 65 pont;
17. Tóth Viktor 6. o. (Budapest, Deutsche Schule) 60 pont;
18. Jámbor Gergő Levente 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 54 pont;
20. Nagy Tamás 6. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 47 pont;
21. Hoór Dorottya 8. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 44 pont;
22. Léber Edina 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 38 pont;
23. Varga Áron 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
24. Ambrits Dániel 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 33 pont;
25. Wosinski István 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 30 pont;
26–28. Antal Laura Csenge 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont;
26–28. Kisfaludi-Bak Zsombor 8. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 24 pont;
26–28. Somogyi Borbála 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 24 pont;
29. Buza Dániel István 6. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 23 pont;
30–31. Kupó Péter 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 21 pont;
30–31. Simon Endre András 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont;
32–34. Braun Marcell 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
32–34. Nagy Tímea 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 19 pont;
32–34. Velicsányi Péter 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont;
35. Schindele Kornélia 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
36. Placskó Nikolett 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont;

Következik:

37–38. Tasnády Előd 0. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 14 pont;
37–38. Varga Domonkos 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
39. Abaházy Krisztina 7. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
40. Hornyeczki Ádám 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 11 pont;
41. Rakamazi Réka 7. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
43–47. Kenessei Zsolt 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont;
43–47. Kosztyi Gergely 8. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
43–47. Kovács Dániel 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
43–47. Szabó Orsolya 7. o. (Szeged, Karolina Gimnázium) 8 pont;
43–47. Szekér Hanna 0. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
48–49. Rajna Zalán 8. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 7 pont;
48–49. Szabó Bálint 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
50–52. Katona Tibor Dávid 8. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
50–52. Vados Márton 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.