Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Gyenis András 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 52 pont;
1–2. díj: Lantos Judit 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 52 pont;
3. díj: Kocsis Vilmos 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
4. díj: Pálinkás András 12. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 48 pont;
5. díj: Meszéna Balázs 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
6. díj: Kőrösi Márton 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 45 pont;
7. díj: Sáfrány Ilona Virág 12. o. (Debrecen, Irinyi János Élelmiszeripari Középiskola és Gimnázium) 42 pont;
8–9. díj: Illés Máté 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
8–9. díj: Jankó Zsuzsanna 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 38 pont;
10–11. díj: Fülöp Bálint 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
10–11. díj: Szilágyi Csaba 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 35 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Elter Zsolt 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 34 pont;
12–13. Varga Anikó 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 34 pont;
14. Lele István 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
15. Fisher Béla 12. o. (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 24 pont;
16. Szabó Áron 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
17. Fábián Anna 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
18. Szabó István 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
19. Petrov Anita 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;

Következik:

20–21. Haszpra Zsolt 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
20–21. Szabó Kitti 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
22–23. Hullár Dávid 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 11 pont;
22–23. Tóth Máté 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont;
24–25. Horváth Dávid 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont;
24–25. Papp Ádám 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 9 pont;
26–28. Antal Zoltán 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
26–28. Józsa Gábor 11. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 8 pont;
26–28. Sikó Lóránt 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
29–30. Csíki Boróka Mária 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 7 pont;
29–30. Gulyás Péter 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
31–33. Orosz Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
34–37. Bornemissza Péter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–37. Horváth Miklós 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
34–37. Kisfaludi-Bak Zsombor 8. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 5 pont;
34–37. Mihály Noémi Katalin 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 5 pont;
38–45. Darázs Zoltán 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont;
38–45. Farkas István 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 4 pont;
38–45. Horváth Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
38–45. Tihor József 9. o. (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
38–45. Újfalussy Kristóf 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
38–45. Varga-Umbrich Károly 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
46–54. Asztalos Örs 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
46–54. Augusztinovicz Dávid Máté 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
46–54. Dávid Gergely 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
46–54. Kertész Sándor 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
46–54. Rácz István 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 3 pont;
46–54. Sáfár Tamás 12. o. (Bácsalmás, Hunyadi János Gimnázium) 3 pont;
46–54. Stallenberger József 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
46–54. Vécsi Áron 8. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 3 pont;
55–56. Aradi Mátyás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont;
55–56. Török Zoltán 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.