Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 211 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Szilágyi Zsombor (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 181 pont;
3. díj: Hegyi Ádám (Eger, Dobó István Gimnázium) 159 pont;
4. díj: Almási Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 157 pont;
5. díj: Peregi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 142 pont;
6. díj: Nagy Zsolt (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 141 pont;
8. díj: Hlatky Dávid (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 119 pont;
9. díj: Juhász István (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 114 pont;
10. díj: Hullár Dávid (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 113 pont;

Dicséretben részesült:

13. Fodor Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 104 pont;
14. Péter Zsolt (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 102 pont;
15. Árvay Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 97 pont;
18. Szabó Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 73 pont;
26–27. Podmaniczky Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 64 pont;
26–27. Szijártó Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
28. Deli Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 63 pont;

Következik:

32. Hunyadi Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 51 pont;
33. Eördög Márton (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 47 pont;
34–35. Kecskeméti Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
34–35. Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
38–39. Csürös Csaba (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 35 pont;
38–39. Pataki Ferenc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
41–43. Balla Réka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 32 pont;
44–46. Kálló János Károly (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 31 pont;
44–46. Markó Zoltán (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 31 pont;
44–46. Szalai Szilárd (Szentendre, Ferences Gimnázium) 31 pont;
48–49. Heves Dorottya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 28 pont;
48–49. Várszegi Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 28 pont;
50. Gulyás Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 27 pont;
51. Pál Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
52. Rafiei Jeganeh (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 25 pont;
53. Kertész Sándor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
54–55. Baburin Róbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 23 pont;
54–55. Vaskó Gábor (Ózd, József Attila Gimnázium) 23 pont;
57–59. Dávid Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont;
57–59. Papp Gyula (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 21 pont;
57–59. Tasnádi Orsolya (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
60–62. Buday Gáspár (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
60–62. Makai Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
63–64. Oszlányi Ádám Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont;
63–64. Pongrácz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
65–66. Árvai Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
65–66. Szabó Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
67–68. Balogh Balázs (Esztergom, Szent István Gimnázium) 17 pont;
67–68. Tóth Petra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
69–72. Bogár Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
69–72. Ezer Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont;
69–72. Hajdú Gábor (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 16 pont;
69–72. Szabó Bence (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont;
74. Horváth Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
75–78. Csáky Kristóf (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 13 pont;
75–78. Pásztor András (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
75–78. Úri-Szabó Olga (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
75–78. Vásárhelyi Bálint Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
79–84. Eisenberger András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
79–84. Földes Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
79–84. Meszéna Domokos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
79–84. Mikó-Baráth Máté (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 12 pont;
79–84. Rudas Gábor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 12 pont;
85–87. Asztalos Örs (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 11 pont;
85–87. Németh Máté (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
88–93. Gács Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
88–93. Gosztola Ferenc (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont;
88–93. Korándi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
88–93. Stallenberger József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
88–93. Szénási Boglárka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
94–100. Beck Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
94–100. Molnár Gábor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 9 pont;
94–100. Stuhl Anna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
94–100. Szabó Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
94–100. Szandtner Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
94–100. Szatmári Bálint (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 9 pont;
101–103. Hecker Flórián (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
101–103. Nemes Ákos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 8 pont;
101–103. Pető Attila (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
104–107. Erős Petra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
104–107. Horváth Anna (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
104–107. Papp Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
108–110. Lócsi Dávid (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
108–110. Vida Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 6 pont;
108–110. Vizvári Dorottya (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
111–116. Kincses Bálint (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
111–116. Kiss Blanka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
111–116. Kruppa Nándor (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
111–116. Kun Ádám (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
111–116. Pomázi Kata (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
111–116. Szabó Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
117–119. Karczagi Lilla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
117–119. Oláh Dániel (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 4 pont;
117–119. Tihor József (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
120–133. Barakony Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
120–133. Bessenyei Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
120–133. Bradács Éva (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
120–133. Bugaj Mirka (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
120–133. Esztergályos Tünde (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
120–133. Faragó Réka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
120–133. Kalmár Szilárd (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont;
120–133. Kapás András (Vác, Madách Imre Gimnázium) 3 pont;
120–133. Kisfaludi-Bak Zoltán (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 3 pont;
120–133. Legény László (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
120–133. Molnár Nóra (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont;
120–133. Pilissy Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
120–133. Szudi Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
120–133. Zsebők Zoltán (Tata, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
134–137. Baczó Csaba (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
134–137. Csizmadia Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
134–137. Kalamár Szilárd (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 2 pont;
134–137. Szaplonczay Máté (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.