Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fonyó Dávid 8. o. (Keszthely, Egry József Általános és Művészeti Iskola) 222 pont;
3. díj: Pirkó Balázs 8. o. (Budapest, Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium) 204 pont;
4–5. díj: Buza Dániel István 7. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 160 pont;
4–5. díj: Éles András 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 160 pont;
6. díj: Madarász Katalin 6. o. (Siófok, Somogyi József Általános Iskola) 113 pont;
7. díj: Kunsági-Máté Sándor 5. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 107 pont;
8. díj: Telekes Márton 8. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 97 pont;
9. díj: Dombi Soma 6. o. (Pécs, PTE 1. Sz. Gyakorló Általános Iskola) 89 pont;
10. díj: Novák Dominika 5. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 81 pont;

Dicséretben részesült:

11. Scharle András 8. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 61 pont;
12–13. Boromissza Péter 8. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 57 pont;
12–13. Farkas Rita 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 57 pont;
15. Marton Kata 6. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 47 pont;

Következik:

17. Gratzl Ádám 5. o. (Székesfehérvár, Szent Imre Általálnos Iskola) 36 pont;
18. Hulej Miklós 7. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 33 pont;
19. Ábrahám Bálint 5. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
20. Major Bálint István 8. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont;
21. Tóth Viktor 7. o. (Budapest, Deutsche Schule) 27 pont;
22. Kükemezey Erzsébet 0. o. (Budapest, Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola) 25 pont;
23. Nagy Tamás 7. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 23 pont;
24. Hegedűs Tamás 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
25. Réti Virág 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
26–27. Rétfalvi Anna 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont;
26–27. Szabó János 8. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 12 pont;
28. Brenyó Zsóka 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 10 pont;
29–31. Kovács Fruzsina 0. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 9 pont;
29–31. Péntek Gergő 7. o. (Ajka, Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium) 9 pont;
29–31. Pinczés Imre 0. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 9 pont;
32. Hunyady Márton 8. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
33. Lővei Péter 8. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
34–35. Váradi Péter 0. o. (???, ???) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.