Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Frankl Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 203 pont;
6. díj: Énekes Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 188 pont;
8. díj: Kovács Noémi (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 177 pont;
10. díj: Palincza Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 165 pont;

Dicséretben részesült:

15. Czeller Ildikó (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 113 pont;
16. Böőr Katalin (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 111 pont;
17. Nagy Miklós (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 110 pont;
18. Vuchetich Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 100 pont;
19. Szórádi Márk (???, ???) 99 pont;
20. Damásdi Gábor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 88 pont;
21–22. Bujtás László (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 85 pont;
21–22. Vécsey Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 85 pont;

Következik:

30–31. Harsányi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 48 pont;
30–31. Nagy Attila Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
32–33. Tóth Miklós Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 47 pont;
34. Pop Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 45 pont;
36–37. Nyitrai Berdin Bianca (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 39 pont;
38. Sándor Áron Endre (Pápa, Türr István Gimnázium) 38 pont;
39–41. Klincsik Gergely (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 35 pont;
39–41. Szegedi Domonkos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 35 pont;
42–43. Lőrincz Dóra (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 30 pont;
44. Horváth Anna (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 28 pont;
47. Fehér Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
48. Szerdahelyi Dóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 17 pont;
49–50. Farkas Rebeka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
51–52. Tran Van Giang (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
53–55. Szemes Gábor Bence (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 14 pont;
56. Megyeri Andrea (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
57–58. Böszörményi Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
59–61. Hulej Miklós (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
59–61. Kovács Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
59–61. Vida Sára (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
62–66. Balási Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
62–66. Eisenberger Viktória (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
62–66. Nagy Ákos (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
62–66. Szilágyi Dániel (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
62–66. Vári János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
67–68. Borsos Zalán (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont;
67–68. Szatmári András Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
69. Tábori Zsófia Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
70–72. Fu Heng Shan (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
70–72. Glaser Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
70–72. Kálovics Kornélia (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
73–74. Bod Petra (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
73–74. Pinczés Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
75–76. Fekete Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
75–76. Quittner Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
77–79. Koronczi Richard Botond (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
77–79. Nagy András (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
77–79. Világos Nándor (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
80–87. Bernát Emil (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
80–87. Bod Petra (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
80–87. Kaposvári Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
80–87. Kiss Bertalan (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
80–87. Pető Zoltán (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
80–87. Pfeiffer Norbert (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
80–87. Szabó Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
88–91. Balogh Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
88–91. Csiszár Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
88–91. Duczon Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
88–91. Kovács Viola (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
92–94. Biró Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
92–94. Frajna Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
92–94. Zemcov Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.