Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Fonyó Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 231 pont;
1–2. díj: Márkus Bence (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 231 pont;
3–4. díj: Bodor Bertalan (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 229 pont;
3–4. díj: Éles András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 229 pont;
6. díj: Kiss Réka (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 219 pont;
7. díj: Keresztfalvi Tibor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 212 pont;
9. díj: Dinh Hoangthanh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 201 pont;
10. díj: Mészáros András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 196 pont;
11. díj: Kovács Gergely (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 195 pont;

Dicséretben részesült:

14–15. Bálint Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 182 pont;
19–20. Dinh Van Anh (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 162 pont;
21. Kovács Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 151 pont;
23. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 137 pont;
25. Marák Károly (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 123 pont;
27. Gőgös Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 116 pont;
29. Balla Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 106 pont;

Következik:

31. Paripás Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 96 pont;
34. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 81 pont;
35. Udvari Benjámin (Baja, III. Béla Gimnázium) 79 pont;
36. Tóth Bence Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
38–39. Fónagy Fanni (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 73 pont;
41–42. Berecz Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 71 pont;
41–42. Nagy Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 71 pont;
43. Pálinkó Márton (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 61 pont;
45. Botos Csongor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 57 pont;
47–48. Lami Vince (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 55 pont;
50. Szirmay-Kalos Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
51. Molnár Gabriella (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 50 pont;
52. Törcsvári Gergő (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 49 pont;
56. Molnár Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 44 pont;
57. Csányi János Dániel (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 43 pont;
59. Szakács Enikő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
60–61. Dóra András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 40 pont;
60–61. Kaszanics Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 40 pont;
62–63. Kovács István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 39 pont;
62–63. Szili László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 39 pont;
64. Szepcsik Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
65–66. Misnyovszki Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
67–68. Harsányi Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont;
67–68. Kiss Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
70. Major Bálint István (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
71. Korondi Zénó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont;
72. Herczeg Mónika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 28 pont;
73. Fekete Gréta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
74–75. Toppantó Bence (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 25 pont;
74–75. Tóth Zoltán János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
77–78. Janosov Milán (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 21 pont;
77–78. Mokcsay Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
79. László Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 20 pont;
80–82. Donovál Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
80–82. Marócsik Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
80–82. Papp Pál András (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
83–84. Garai Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
83–84. Lukács Imola (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
86. Horváth Soma Mátyás (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 15 pont;
87–89. Budai Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
87–89. Ölvedi Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
90–94. Fábik Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 13 pont;
90–94. Kórádi Zoltán (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
90–94. Ligeti Lilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
90–94. Németh Tibor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
90–94. Szabó Huba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
95–96. Pálovics Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
95–96. Szendrei Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
97–98. Lezsovits Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
97–98. Ujlaky Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
99–102. Horváth Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
99–102. Székely Anna Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
99–102. Szűcs Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
99–102. Tóth Benjámin (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
103–106. Ivanics Dániel (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 8 pont;
103–106. Kaszanyi Gergely (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
103–106. Kónya Miklós Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
107–110. Berki Éva (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
107–110. Lénárd Kitti (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
107–110. Szentmihályi Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
111–115. Baticz Brigi (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
111–115. Bolevácz Attila (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
111–115. Busch Noémi (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
111–115. Dohovits Emese (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
111–115. Juhász Jakab (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
116–119. Kabdebó Kristóf (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
116–119. Ratkóczy Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
116–119. Tran Hoang Viet (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
120–125. Illés László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
120–125. Oláh Petra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
120–125. Scharle András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 4 pont;
120–125. Tamás Friderika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
120–125. Urbán Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
120–125. Vincze Viktória (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
126–136. Berezvai Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
126–136. Bíró Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
126–136. Dávid János (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
126–136. Hajdu Ákos (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
126–136. Hellner Gábor (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
126–136. Kercseligeti Alexa (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
126–136. Meződi Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
126–136. Molontay Roland (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
126–136. Orovecz Anikó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
137–144. Csajbók Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
137–144. Hegedüs Krisztina (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
137–144. Horváth Edina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
137–144. Kérészy Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
137–144. Ludányi Dóra Szilvia (Budapest, József Attila Gimnázium) 2 pont;
137–144. Pocsai Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
137–144. Varsányi István (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 2 pont;
145–163. Billege András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
145–163. Dudás Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
145–163. Gazdag Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
145–163. Gyóni Dorottya (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
145–163. Heinrich Emese (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
145–163. Juhász Péter (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 1 pont;
145–163. Kovács Bernadett (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 1 pont;
145–163. Lesták Lea Erzsébet (Budapest, Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont;
145–163. Nap Sándor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
145–163. Németh Barbara (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
145–163. Sallai Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
145–163. Szabó Diána Katalin (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
145–163. Tóth Marcell (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.