Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Tossenberger Anna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 238 pont;
1–2. díj: Varga László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 238 pont;
4. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 212 pont;
8. díj: Aczél Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 199 pont;
10. díj: Bencs Ferenc (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 190 pont;

Dicséretben részesült:

14–15. Balázs Barbara Anna (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 171 pont;
14–15. Márki Róbert (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 171 pont;
17. Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 157 pont;
19. Zsupanek Alexandra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 146 pont;
21. Angyal Levente (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 115 pont;
23. Anda Roland (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 108 pont;
26. Ta Phuong Linh (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 100 pont;

Következik:

27. Szepesvári Dávid (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 95 pont;
30. Kristóf Panna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont;
31. Petróczy Dóra Gréta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
32. Reiter Viktor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 77 pont;
34–35. Orosz Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 64 pont;
38. Héricz Dalma (Tata, Eötvös József Gimnázium) 58 pont;
40–41. Lantos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 54 pont;
44. Kriván Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont;
46–47. Bacsó András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
46–47. Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 40 pont;
49. Kovács Tibor (Budapest, Szent István Gimnázium) 37 pont;
51. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
52–53. Horovitz Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;
54–55. Róka Péter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 30 pont;
59–60. Fehér Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
59–60. Kiskovács Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
61–62. Lelkes Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
61–62. Török Csaba (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 24 pont;
63–66. Almády Balázs (Tata, Eötvös József Gimnázium) 23 pont;
63–66. Héja Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
63–66. Tóth Réka Judit (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
67–70. Bartha Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
67–70. Szerző Péter (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 22 pont;
67–70. Virányi Lóránd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
71. Gőgh László (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 21 pont;
72–73. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont;
75–76. Tóth Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
77. Szendrei Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
78–80. Elek Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
78–80. Szajkó Anikó (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
81–82. Kungl Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 14 pont;
81–82. Vas Edina (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
83–84. Buday Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
83–84. Tasnádi Borbála (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
85–86. Duba Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
85–86. Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 12 pont;
87–90. Borbás Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
87–90. Czotter Eszter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont;
87–90. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
87–90. Titiu Radu (Marosvásárhely, Papiu Ilarian) 11 pont;
91. Radnai Ágnes (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
92–93. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
92–93. Pacskó Levente (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 9 pont;
94–96. Baranyai Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
94–96. Benedek Dóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
94–96. Konecz László (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
97–98. Fehér Eszter (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 7 pont;
97–98. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
99–109. Al-Fayadd Dávid (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont;
99–109. Ambrits Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
99–109. Bach Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
99–109. Keresztes Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
99–109. Krizbai Ildikó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
99–109. Német Nikolett (Tata, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
99–109. Orbán András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
110–114. Buzga Viktor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 5 pont;
110–114. Máté Zoltán (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 5 pont;
110–114. Rajna Zalán (Szentendre, Ferences Gimnázium) 5 pont;
110–114. Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
110–114. Zalai Lilla Katalin (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
115–118. Bálint Alexandra (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
115–118. Heinczinger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
115–118. Kanyó Bálint (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
115–118. Szádvári Adrienn (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
119–134. Bányász Miklós (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
119–134. Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
119–134. Dobrovitz István László (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
119–134. Donáth Áron (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
119–134. Horváth Anna (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 3 pont;
119–134. Horváth Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
119–134. Klein Róbert (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 3 pont;
119–134. Linszky Franciska (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
119–134. Mátyus Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
119–134. Papp Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
119–134. Szrapkó Gabriella (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
119–134. Tétényi László (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
119–134. Tóth Adrienn (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
119–134. Zalán György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
119–134. Zilahi László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
135–142. Csörgő Judit (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 2 pont;
135–142. Makk Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
135–142. Orbán Brigitta (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
135–142. Placskó Nikolett (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont;
135–142. Sáfrán Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont;
135–142. Tolnai Miklós (Budapest, Szent László Gimnázium) 2 pont;
135–142. Töreki Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
143–150. Denkinger István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
143–150. Fekete Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
143–150. Gazdi László (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
143–150. Király Tamás (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont;
143–150. Nagy András Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
143–150. Rapai Heléna (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
143–150. Wolf Károly (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.