Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Varga Ádám 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 223 pont;
2. díj: Lukács Ferenc 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 221 pont;
3–4. díj: Benyó Krisztián 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 217 pont;
3–4. díj: Botond Ákos 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 217 pont;
5–6. díj: Kunos Vid 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
5–6. díj: Papp Zoltán 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 216 pont;
7. díj: Najbauer Eszter Éva 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 215 pont;
8–9. díj: Kovács Gábor 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 213 pont;
8–9. díj: Scharle András 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 213 pont;
10–11. díj: Kovács Solt 10. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 212 pont;
10–11. díj: Pálovics Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 212 pont;

Dicséretben részesült:

12–14. Kis-Pál Tamás 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 211 pont;
12–14. Orbán Réka 10. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 211 pont;
12–14. Vadon Viktória 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 211 pont;
15. Németh Bálint 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 208 pont;
16. Dér László 9. o. (Szeged, Déri Miksa Ipari Szakközépiskola) 207 pont;
17. Buzsáki Dániel 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 206 pont;
18. Mayer Martin János 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 204 pont;
20–21. Buza Dániel István 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 199 pont;
20–21. Schindele Kornélia 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 199 pont;
22–23. Börcsök Zsuzsa 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 198 pont;
22–23. Kitzinger Andor 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 198 pont;
24–26. Boros Ágnes 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 197 pont;
24–26. Janosov Milán 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 197 pont;
24–26. Márki Renáta 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 197 pont;
27. Cserjési Szilárd 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 195 pont;
29. Fónagy Fanni 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 190 pont;
30–31. Köteles István 10. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 189 pont;
30–31. Mihálka Éva Zsuzsanna 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 189 pont;
32–33. Garamszegi Balázs 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 184 pont;
32–33. Karkus Zsuzsa 10. o. (Budapest, Budai Középiskola) 184 pont;
34. Kovács Nóra Beáta 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 181 pont;
35–36. Miklósi Nikoletta 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 179 pont;
35–36. Szakács Enikő 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 179 pont;
37–38. Németh László 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 177 pont;
39. Szalkai Zsófia 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 168 pont;
40. Csuka Barna 10. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 167 pont;
41. Csizmadia Luca 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 164 pont;
42. Kovács Máté 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 163 pont;
43. Kis Tamara 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 162 pont;
44. Várdai Róbert 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 154 pont;
45. Szepcsik Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 153 pont;
46–48. Hartstein Máté 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 151 pont;
46–48. Lantos Dániel 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 151 pont;
46–48. Nagy Dóra 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 151 pont;
49–50. Horváth Roland 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 150 pont;
49–50. Mester Beáta 10. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 150 pont;

Következik:

51. Ji Hai Ou 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 147 pont;
52. Patinszki Mihály 10. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 145 pont;
53–54. Antalóczi Ditta 10. o. (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 142 pont;
53–54. Fényes Dániel 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 142 pont;
56. Horváth Anna 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 138 pont;
57–58. Pós Eszter Sarolta 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 136 pont;
59. Málics Nóra 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 134 pont;
60. Berei József 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 133 pont;
61. Bódis Attila 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 131 pont;
62. Paál László 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 130 pont;
63–64. Laborc Lilla 10. o. (Budapest, EAKI Gimnázium) 128 pont;
63–64. Nagy Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 128 pont;
65–66. Bali-Papp Donát 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 126 pont;
65–66. Dorogi Balázs 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 126 pont;
67. Németh-Csóka Mihály 10. o. (Erlangen, Gymnasium Fridericianum) 125 pont;
68. Molnár Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 123 pont;
69. Sztojcsev Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 122 pont;
71–72. Papolczi Hunor 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 118 pont;
71–72. Veszelka Zoltán 10. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 118 pont;
73–74. Csábi Barnabás 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 117 pont;
73–74. Pócs Anita 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 117 pont;
75–76. Gerencsér András 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 115 pont;
75–76. Molnár Anikó 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 115 pont;
77. Tímár Hajnalka 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 114 pont;
78–79. Székely Anna Krisztina 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 113 pont;
78–79. Zsegraics Péter 10. o. (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 113 pont;
80. Perduk Balázs 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 112 pont;
81. Horváth Gergely 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 110 pont;
82. Fehér András 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 109 pont;
83–84. Krämer Zsolt 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 108 pont;
83–84. Menyhárt Patrik 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 108 pont;
86–88. Fonai Dániel 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 104 pont;
86–88. Márkus Bence Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 104 pont;
89–90. Szakál Balázs 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 103 pont;
91–92. Horváth Imola 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 101 pont;
91–92. Kurucz Boglárka 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 101 pont;
93–94. Sáfár Kinga 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 100 pont;
93–94. Szabó Kitti 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 100 pont;
95. Gál József 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 99 pont;
96. Andris Veronika 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 98 pont;
97–98. Dávid Nikolett 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 94 pont;
97–98. Kircsi Lajos 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 94 pont;
99. Szalóki Anett 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 93 pont;
100. Czímer Barna 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 90 pont;
101. Árva Gergő 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 89 pont;
102. Nagy Balázs 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 88 pont;
103. Kovács Zsuzsa Kitti 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 84 pont;
104. Farkas Gábor Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 81 pont;
105–107. Klincsik Gergely 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 80 pont;
105–107. Mező Zsófia 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 80 pont;
108–109. Beke András 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 78 pont;
108–109. Kiss Hedvig 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 78 pont;
110–111. Dúzs Brigitta 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 77 pont;
110–111. Nagy Péter 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 77 pont;
112. Südi Anna 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 76 pont;
113. Slenker Máté 9. o. (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 75 pont;
114–115. Balassa Péter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 73 pont;
114–115. Pálinkás István 10. o. (Békéscsaba, Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola) 73 pont;
116–118. Balogh András 9. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 72 pont;
116–118. Pázmány József 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 72 pont;
116–118. Ratkóczy Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 72 pont;
119. Karkó Ágnes 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 71 pont;
120–122. Békési Eszter 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 67 pont;
120–122. Galambos Mónika 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 67 pont;
120–122. Ludányi Dóra Szilvia 10. o. (Budapest, József Attila Gimnázium) 67 pont;
123. Oláh Eszter 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 66 pont;
124. Dömötör Krisztián 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 65 pont;
125. Mokcsay Ádám 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 64 pont;
126–127. Ligeti Lilla 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 61 pont;
126–127. Urbán Ida Mária 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 61 pont;
128. Karádi Kristóf 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 60 pont;
129. Kiri Csaba 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 59 pont;
130. Horváth Soma Mátyás 10. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 58 pont;
131–133. Ficzere Zsófia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 56 pont;
131–133. Harangozó Klára 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 56 pont;
131–133. Oravecz Dávid 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 56 pont;
134–136. Baranyai Zoltán 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 55 pont;
134–136. Molontay Roland 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 55 pont;
134–136. Szabó János 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 55 pont;
137. Szabó Gyula 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 54 pont;
138–139. Németh Balázs 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 53 pont;
138–139. Töreky Judit 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 53 pont;
140. Monostori Márton Áron 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 50 pont;
141. Etlinger Márton 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 49 pont;
142–143. Gerlei Klára Zsófia 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
142–143. Numerász Ivett 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
144–145. Kádár Márton Gábor 10. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 46 pont;
144–145. Kerpel-Fronius Áron 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
146–150. Kőnig Erika 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 45 pont;
146–150. Orosz Ákos 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 45 pont;
146–150. Ruzsics Bianka 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
146–150. Szabó József 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
146–150. Török Helga 10. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium) 45 pont;
151–154. Aranyi András 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 44 pont;
151–154. Jernei Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 44 pont;
151–154. Rieger Dóra 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
151–154. Szűcs Sándor 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont;
155–158. Cseuz Tamás 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 43 pont;
155–158. Farkas Noémi 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 43 pont;
155–158. Illés Richárd 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 43 pont;
155–158. Kiss Janka 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 43 pont;
159–160. Orosz István 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 42 pont;
161–163. Balogh Klaudia 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 40 pont;
161–163. Szemes Gábor Bence 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 40 pont;
161–163. Szűcs Levente 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 40 pont;
164. Hajdók Soma 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 39 pont;
165–166. Schrancz Mónika Barbara 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 38 pont;
165–166. Wágner Krisztina 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 38 pont;
167–172. Bakos Gabriella 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 37 pont;
167–172. Coti Arnold 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 37 pont;
167–172. Farkas Rita 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 37 pont;
167–172. Fekete Zsófia 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
167–172. Kecskés Gréta 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
167–172. Szabó Adrienn 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 37 pont;
173–177. Cseppentő Lajos 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 36 pont;
173–177. Fialowski Melinda 10. o. (Budapest, Széchenyi István Gimnázium) 36 pont;
173–177. Jenei Dávid 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont;
173–177. Kelecsényi Nándor 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 36 pont;
173–177. Moksony Levente 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
178–179. Sajbán Mónika Zsuzsanna 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 35 pont;
178–179. Tóth Tímea 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 35 pont;
180. Kókai Mariann 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 34 pont;
181–182. Csörsz Lili 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 33 pont;
181–182. Tamási Mátyás 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 33 pont;
183. Vanya Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
184–185. Jankovich Anna 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 31 pont;
184–185. Tóth Viktor 9. o. (Budapest, Deutsche Schule) 31 pont;
186–191. Bokros Péter 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 30 pont;
186–191. Czurkó Edit 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 30 pont;
186–191. Kovács Péter Mihály 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont;
186–191. Major Péter 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
186–191. Stogica Máté 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 30 pont;
186–191. Temesi Barna 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
192. Borza Attila 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
193–196. Bekfi Bettina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
193–196. Csenger Tibor 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 28 pont;
193–196. Dávid János 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 28 pont;
193–196. Tukacs Dániel 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 28 pont;
197–198. Rácz Gergely 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 27 pont;
197–198. Széles Edina 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 27 pont;
199–200. Busch Noémi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
199–200. Gere Szabina 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
201–204. Bruckmann-Dorn Bálint 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
201–204. Csongor Dániel 10. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 24 pont;
201–204. Ivanics Dániel 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 24 pont;
201–204. Wittmann Ádám 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 24 pont;
205–211. Csapó Botond 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
205–211. Ferenczi Balázs 9. o. (Budapest, Deutsche Schule) 23 pont;
205–211. Gyóni Dorottya 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 23 pont;
205–211. Hunyady Márton 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 23 pont;
205–211. Olasz László 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 23 pont;
205–211. Szabó Balázs 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 23 pont;
205–211. Toppantó Bence 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 23 pont;
212–218. Antalicz Gergő 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 22 pont;
212–218. Dabóczi Mátyás 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 22 pont;
212–218. Dein Zsolt 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 22 pont;
212–218. Hortobágyi Réka 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 22 pont;
212–218. Rippel Veréna 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
212–218. Szalóki Ákos 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 22 pont;
212–218. Varsányi Éva 9. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 22 pont;
219–223. Bede-Fazekas Márk 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
219–223. Gyatyel Enikő 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 21 pont;
219–223. Kovács Boldizsár 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 21 pont;
219–223. Nagy Annamária 10. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 21 pont;
219–223. Somogyi Ákos 10. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 21 pont;
224. Szücs Balázs 10. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 20 pont;
225–227. Gampe Nóra 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 19 pont;
225–227. Hellner Gábor 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
225–227. Kerecsényi Gábor 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 19 pont;
228–232. Csullag Balázs 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
228–232. Molnár Gábor 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
228–232. Novák Dóra 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 17 pont;
228–232. Szilvásy Noémi 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 17 pont;
228–232. Treszkai Anett 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
233–237. Hajdu Marcell 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 16 pont;
233–237. Izsák Dávid 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 16 pont;
233–237. Juhász Jakab 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 16 pont;
233–237. Nagy Klaudia 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
233–237. Végh Dániel 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont;
238–242. Balla Regina 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 15 pont;
238–242. Bőr Hajnalka 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 15 pont;
238–242. Dohovits Emese 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
238–242. Márkus Bence 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 15 pont;
238–242. Török Zsolt 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 15 pont;
243–252. Balogh Beáta 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
243–252. Bártfay György 9. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 14 pont;
243–252. Csuka Zsolt 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 14 pont;
243–252. Juhász Péter 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 14 pont;
243–252. Kálovics Kornélia 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
243–252. Kovács Hajnalka 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
243–252. Lukács Imola 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
243–252. Oláh Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
243–252. Rőder Ádám 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
243–252. Zsapka Martin 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
253–258. Bagdán Anita 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont;
253–258. Barabás Péter József 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 13 pont;
253–258. Horváth Dóra Regina 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
253–258. Jenei Nikolett 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
253–258. Pekoli Miklós 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 13 pont;
259–261. Antal Gábor 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 12 pont;
259–261. Berki Éva 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
259–261. Fenyvesi Kornél 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 12 pont;
262–268. Koch Nóra 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
262–268. Malasics Ágnes 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
262–268. Nagy Gábor 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
262–268. Nagy Göde Gergő 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 11 pont;
262–268. Sándor Kerestély Mátyás 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont;
262–268. Tanyi Viktor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
262–268. Wolf Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
269–280. Apatóczki Bernát 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
269–280. Gönczi Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
269–280. Kerékgyártó Zsófia 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
269–280. Kismődi Ditta 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
269–280. Kocsis Bence 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
269–280. Kovács Bernadett 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 10 pont;
269–280. Molnár Krisztina 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 10 pont;
269–280. Pólya Málna 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 10 pont;
269–280. Rákos Szilárd 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
269–280. Szabó Diána Katalin 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
269–280. Szerdahelyi Dóra 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
281–290. Arató Csilla 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
281–290. Bodnár Domonkos 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 9 pont;
281–290. Csatlós Áron 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont;
281–290. Flaisz Petra 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 9 pont;
281–290. Fodor Anna 10. o. (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 9 pont;
281–290. Kádár Dávid 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont;
281–290. Kovács Ferenc 10. o. (Szolnok, Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola) 9 pont;
281–290. Markovics Mátyás 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
281–290. Vida Sára 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
281–290. Zsidai Emese 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
291–298. Györki Attila 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 8 pont;
291–298. Kapos Ádám 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
291–298. Kása Kinga 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
291–298. Kis Márton 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 8 pont;
291–298. Kovács Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
291–298. Nagy Ádám 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 8 pont;
291–298. Pechár Csaba 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
291–298. Tóth Regina 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
299–307. Angyal István 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 7 pont;
299–307. Bernát Emil 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
299–307. Kercseligeti Alexa 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
299–307. Kerémi Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
299–307. Sasi Gréta 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
299–307. Szalai Dávid 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
299–307. Szász Miklós 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
299–307. Ulej Dániel 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
299–307. Világos Nándor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
308–310. Ercsei Júlia 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
308–310. Horváth Edina 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
308–310. Siska Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
311–331. Biró Dániel 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
311–331. Duong Ferenc 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
311–331. Fekete Krisztina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
311–331. Hudáky Aladár 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
311–331. Jánoki Tamás 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
311–331. Kérészy Zsófia 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
311–331. Kónya Veronika 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
311–331. Koppány Katalin 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
311–331. Lénárd Kitti 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
311–331. Madarász Dávid 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
311–331. Mészáros Ákos 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 5 pont;
311–331. Móricz Bernadett 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 5 pont;
311–331. Nagy Krisztián 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont;
311–331. Puskás Szabolcs 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 5 pont;
311–331. Rencz Flóra 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
311–331. Sinkó Bence 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
311–331. Szabó Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
311–331. Szabó Orsolya 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 5 pont;
311–331. Tábori Zsófia Anna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
311–331. Varsányi István 10. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 5 pont;
332–338. Balogh Bence 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
332–338. Borbás Enikő 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 4 pont;
332–338. Draskovics Dávid 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
332–338. Gróf András 9. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;
332–338. Szabó József 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
339–346. Baticz Brigi 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
339–346. Bessenyei Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium) 3 pont;
339–346. Bobály Boglárka 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
339–346. Gazdag Bence 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
339–346. Gébert Attila 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
339–346. Kopecsni Attila 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
339–346. Ottlik Gábor 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
339–346. Török Flóra 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
347–360. Balázs Gergő 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
347–360. Bene Martina 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
347–360. Berezvai Szabolcs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
347–360. Czoller Fruzsina Dorottya 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
347–360. Ludman Péter 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
347–360. Molnár Elvira 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 2 pont;
347–360. Nagy Alexandra 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont;
347–360. Oláh Szabolcs 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont;
347–360. Serfőző Nikolett 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
347–360. Szabó Bence 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 2 pont;
347–360. Szilágyi Dániel 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
347–360. Szilágyi Márton Dávid 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
347–360. Tátrai Kinga 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 2 pont;
347–360. Zsegraics Gábor 10. o. (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 2 pont;
361–366. Bod Petra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
361–366. Dósa Anna Zsuzsanna 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;
361–366. Fábián Nikolett 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
361–366. Lesták Lea Erzsébet 10. o. (Budapest, Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont;
361–366. Melczer Lilla 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 1 pont;
361–366. Weidinger Péter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.