Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Zsupanek Alexandra 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 225 pont;
2. díj: Szikszay László 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 224 pont;
3–4. díj: Bereczki Katalin 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 212 pont;
3–4. díj: Poócza Katalin 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 212 pont;
5. díj: Szalai Szilárd 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 209 pont;
6. díj: Besnyő Réka 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 208 pont;
7. díj: Pásztor Bálint 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 207 pont;
8–9. díj: Lantos Tamás 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 206 pont;
10. díj: Erdős Edina 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 198 pont;

Dicséretben részesült:

12. Kovács Ildikó 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 193 pont;
13. Kiss Viktória 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 190 pont;
14. Meszlényi Regina 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 187 pont;
15. Vesztergombi Júlia 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 183 pont;
16–17. Geleta Tünde 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 182 pont;
16–17. Nyári Vanda 11. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 182 pont;
18. Csizmadija Laura 12. o. (Szabadka, Svetozar Markovic Gimnázium) 181 pont;
20–22. Berta Katalin 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 173 pont;
20–22. Farkas Péter 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 173 pont;
20–22. Fülöp Dóra 11. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 173 pont;
24. Gergely Lívia 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 168 pont;
25–26. Morvai Balázs 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 167 pont;
25–26. Simon Gergely 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 167 pont;
28. Bacsó András 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 163 pont;

Következik:

29. Százi Barbara 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 157 pont;
30. Földi Sándor 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 155 pont;
31–33. Horváth Anikó 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 153 pont;
31–33. Kiss Dániel 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 153 pont;
31–33. Tóth Teodóra 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 153 pont;
34. Erdész Zsombor Bálint 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 151 pont;
35. Tolnai Gábor 12. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 150 pont;
36. Borák Balázs Sándor 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 148 pont;
37–38. Sára Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 145 pont;
37–38. Szabó Noémi 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 145 pont;
39. Böröcz Bence 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 143 pont;
40. Fazekas Barbara 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 141 pont;
41. Orosz Ákos 11. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 140 pont;
42. Frank Izabella 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 138 pont;
43. Pintér Zsófia 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 135 pont;
44. Róka Péter 11. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 132 pont;
45. Bugaj Mirka 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 131 pont;
46. Virosztek Dániel 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 129 pont;
47. Szathmáry Anna 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 128 pont;
48–49. Kovács Blanka 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 122 pont;
48–49. Székely Szilvia 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 122 pont;
50. Gubicza Krisztina 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 121 pont;
51. Bozi Veronika 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 119 pont;
52–57. Findrik Dénes 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 117 pont;
52–57. Kovács Tibor 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 117 pont;
52–57. Kunsági Anna 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 117 pont;
52–57. Lang Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 117 pont;
52–57. Szabó Rita 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 117 pont;
52–57. Toldi Veronika 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 117 pont;
58–59. Havasy András 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 114 pont;
58–59. Sánta Eszter 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 114 pont;
60–61. Csák Anna 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 112 pont;
60–61. Nagy Gergely 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 112 pont;
62–63. Ancza Fruzsina 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 111 pont;
62–63. Petrik Laura 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 111 pont;
64. Pandák Péter 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 110 pont;
65–66. Katzer Attila 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 109 pont;
65–66. Pintér Petra 11. o. (Debrecen, Brassai Sámuel Műszaki Középiskola) 109 pont;
67–68. Izsó Dániel 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 108 pont;
67–68. Pupli Dorottya 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 108 pont;
69–71. Czobor Norbert 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 107 pont;
69–71. Péter Gábor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 107 pont;
69–71. Tolner Ferenc 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 107 pont;
72–73. Balatoni Mátyás 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 106 pont;
72–73. Türk Annamária 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 106 pont;
74–75. Bárány Dávid 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 104 pont;
74–75. Fischer Ákos 12. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 104 pont;
76–78. Horváth Zsuzsanna 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 101 pont;
76–78. Ölvedi Tibor 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 101 pont;
76–78. Szabó Dániel 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 101 pont;
79–80. Déri Nóra 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 100 pont;
79–80. Való Zoltán Márk 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 100 pont;
81. Nagy Eszter 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 98 pont;
82. Vincze Angéla 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 95 pont;
83–86. Bali Gábor 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 94 pont;
83–86. Fördős András 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 94 pont;
83–86. Gudenus Gergő 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 94 pont;
83–86. Perjés Barnabás 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 94 pont;
87. Linszky Franciska 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 91 pont;
88–89. Petz Máté Bence 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 89 pont;
88–89. Tsamouras Hristos 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 89 pont;
90–91. Elekes Ábel 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 87 pont;
90–91. Nagy Mariann 12. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 87 pont;
92. Hoór Dorottya 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 86 pont;
93. Füller Zsuzsanna 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 85 pont;
94–97. Hegyi Ádám 12. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 84 pont;
94–97. Ludvig Dóra 12. o. (Kaposvár, Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola) 84 pont;
94–97. Pótó Laura 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
94–97. Varga Áron 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
98. Rakovszky Hanna 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 83 pont;
100–101. Budinkity Noémi 11. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 81 pont;
100–101. Finok Orsi 11. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 81 pont;
102–103. Fördős Márton 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 80 pont;
102–103. Krasznai Gergely 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 80 pont;
104. János Júlia Zsófia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
105–106. Schubert András 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 78 pont;
105–106. Viola Krisztina 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 78 pont;
107. Sárközi Réka 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 77 pont;
108. Pulai Gábor 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 76 pont;
109–110. Tóth Márton János 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 75 pont;
109–110. Varga Viktor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont;
111–114. Molnár Emese 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 74 pont;
111–114. Szabó Vince 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 74 pont;
111–114. Trásy Tamás 11. o. (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 74 pont;
115–119. Balogh Teréz 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 72 pont;
115–119. Erős József 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 72 pont;
115–119. Kovács Petra 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
115–119. Tihanyi Zsuzsa 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 72 pont;
115–119. Tompa Lilla 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 72 pont;
120–121. Obrácz Anna 11. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 70 pont;
120–121. Tóth Barna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 70 pont;
122–124. Fekete Dorottya 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 69 pont;
122–124. Mezővári Eszter 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 69 pont;
122–124. Rudolf Diána 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 69 pont;
125–128. Buzga Viktor 11. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 67 pont;
125–128. Győri Tamás Noé 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 67 pont;
125–128. Szakál Ágnes 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 67 pont;
125–128. Vincze Dávid 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 67 pont;
129. Nagy Kristóf 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 66 pont;
130–131. Kardos Péter 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 65 pont;
130–131. Kovács Zsófia 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 65 pont;
132–133. Kovács Sarolta 11. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 63 pont;
132–133. Thernesz Artúr 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 63 pont;
134–135. Deák-Varga Péter 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 62 pont;
134–135. Dóczy Márton 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 62 pont;
136–137. Klein Róbert 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 61 pont;
136–137. Tokaji Balázs 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 61 pont;
138–139. Nagy Ákos 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 60 pont;
138–139. Ősz Edina 12. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 60 pont;
140–142. Becsei Balázs 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 58 pont;
140–142. Bottka Orsolya 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 58 pont;
143–144. Fürjes-Benke Edit 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 pont;
143–144. Szűr Gergely 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 57 pont;
145. Laki Dániel 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 56 pont;
146–147. Domsa Daniella 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 55 pont;
146–147. Nyerges Csaba 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 55 pont;
148–149. Fekete Evelin 11. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 54 pont;
148–149. Varga Tamás 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 54 pont;
150. Tóth Eszter 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 53 pont;
151–156. Bakondi Tamás 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 52 pont;
151–156. Huszár Enikő Anna 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 52 pont;
151–156. Seress Júlia 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 52 pont;
151–156. Szabó Csilla 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 52 pont;
151–156. Talabér Dóra 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 52 pont;
157–158. Simon Attila 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 51 pont;
157–158. Szrapkó Gabriella 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 51 pont;
159–160. Tétényi László 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 50 pont;
161–166. Denkinger István 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 49 pont;
161–166. Dóczy István 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 49 pont;
161–166. Kiss András 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 49 pont;
161–166. Kovács Fanni Irén 12. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 49 pont;
161–166. Márton László 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
161–166. Sáfrán Janka 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 49 pont;
167–168. Csikós Edina 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 48 pont;
167–168. Kungl Ákos 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 48 pont;
169–171. Borbély Adrienn 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 47 pont;
169–171. Pintér Tamás 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 47 pont;
169–171. Vitányi Anna Kinga 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 47 pont;
172. Bihari Vanda 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 46 pont;
173–176. Fehér András 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 45 pont;
173–176. Gavronek Ádám 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
173–176. Kiskovács Ágnes 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 45 pont;
173–176. Tallós Zsófia 12. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 45 pont;
177–184. Bánhidi Ilona Mária 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 44 pont;
177–184. Böszörményi Anna 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 44 pont;
177–184. Fekete Szabolcs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 44 pont;
177–184. Ferincz Ákos 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 44 pont;
177–184. Orbán Brigitta 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 44 pont;
177–184. Szakszon Réka 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 44 pont;
177–184. Tóth Dániel 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont;
177–184. Zádeczki Júlia 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 44 pont;
185–188. Tasnádi Orsolya 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 43 pont;
185–188. Torbágyi János 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 43 pont;
185–188. Vida György 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 43 pont;
189–192. Biczó Roland 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
189–192. Borbély Krisztián 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 42 pont;
189–192. Edvi Zoltán Csaba 12. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 42 pont;
189–192. Szlovák Emese 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 42 pont;
193–196. Csizmadia Gábor 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 41 pont;
193–196. Csörgő Judit 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 41 pont;
193–196. Fésüs Zsolt 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
193–196. Tuskán Zoltán 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 41 pont;
197–198. Bujdosó László 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 40 pont;
197–198. Tasnádi Borbála 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
199–201. Beregszászi Zita 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 39 pont;
199–201. Horváth Henrietta 11. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 39 pont;
199–201. Kozári Benedek 12. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 39 pont;
202–205. Bálint Alexandra 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 38 pont;
202–205. Szűcs Richárd 11. o. (Szolnok, Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola) 38 pont;
202–205. Vásárhelyi Andrea 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
202–205. Wischy Gergely 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 38 pont;
206–210. Bokodi Szabolcs 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 37 pont;
206–210. Jakabfy Tímea 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont;
206–210. Mészáros Zsolt 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
206–210. Torma Gellért 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 37 pont;
206–210. Vörös Kinga Cecília 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 37 pont;
211–213. Bartos Ambrus 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
211–213. Gazdi László 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
211–213. Hargitai Zsófia Ágota 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 36 pont;
214–219. Bezzeg Mihály 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 35 pont;
214–219. Gergely Donát 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 35 pont;
214–219. Kámán Csaba 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
214–219. Kiss Éva 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 35 pont;
214–219. Szakály Balázs 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 35 pont;
214–219. Szakály Tibor 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 35 pont;
220. Keresztes Balázs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
221–225. Horváth Zoltán 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 33 pont;
221–225. Kleizer Eszter 12. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 33 pont;
221–225. Radnai Ágnes 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
221–225. Vízvári Dorottya 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 33 pont;
221–225. Wolf Károly 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 33 pont;
226–230. Barczel Vivien 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
226–230. Hodics Richárd 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
226–230. Jámbor Gergő Levente 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 32 pont;
226–230. László Viktor 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
226–230. Szelényi Ádám 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 pont;
231–233. Ambrits Dániel 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 31 pont;
231–233. Fónai Andrea 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 31 pont;
231–233. Igaz Orsolya 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 31 pont;
234–236. Balázs Gábor 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 29 pont;
234–236. Márton Zoltán 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont;
234–236. Rárósi Dávid 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 29 pont;
237–238. Pigler Csaba 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 28 pont;
237–238. Szabó Eszter 11. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 28 pont;
239–242. Horváth Balázs 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 pont;
239–242. Kiss Lilla 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
239–242. Marek Gábor 11. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 27 pont;
239–242. Pál Zsófia 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 27 pont;
243–247. Egri Dániel 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
243–247. Győri Bálint 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 26 pont;
243–247. Lőrincz Andrea 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
243–247. Somogyi Andrea 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
243–247. Szajkó Anikó 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 26 pont;
248–250. Kiss Kata 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
248–250. Lorántfy Tibor 11. o. (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 25 pont;
248–250. Péter Hajnalka 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 25 pont;
251–254. Kozma Richárd 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
251–254. Nagy András Szabolcs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
251–254. Németh Dániel 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 24 pont;
251–254. Placskó Nikolett 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont;
255–257. Szilasi Tünde 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 23 pont;
255–257. Tímár Máté 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 23 pont;
255–257. Vadász Bálint 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
258–261. Dobai Attila 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
258–261. Kapeller Gábor 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
258–261. Orbán András 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 22 pont;
258–261. Torma Lídia 11. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 22 pont;
262–270. Balaskó Krisztián 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 20 pont;
262–270. Cseh Zoltán 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
262–270. Ormándi Mátyás 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 20 pont;
262–270. Retzler András 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 20 pont;
262–270. Tószegi Károly 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 20 pont;
262–270. Tóth Beáta 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 20 pont;
262–270. Vadász Péter 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 20 pont;
262–270. Veres Gábor Pál 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
262–270. Zsemlye Nóra 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont;
271–276. Barakony Zsófia 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
271–276. Baranyai Zsolt 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
271–276. Gál Petra 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
271–276. Kiss Norbert 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
271–276. Spéder Balázs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
271–276. Szpisják Dániel 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
277–281. Fehér Klára 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 18 pont;
277–281. Fristáczki Kinga 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 18 pont;
277–281. Károlyi Dávid 11. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 18 pont;
277–281. Oláh István 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 18 pont;
277–281. Török Csaba 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 18 pont;
282–293. Baticz Milán 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 17 pont;
282–293. Bertus Zoltán 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
282–293. Damásdi Eszter 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont;
282–293. Darázsi Zsolt 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont;
282–293. Harsányi Szabolcs 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 17 pont;
282–293. Hitér Bence 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
282–293. Józsa István 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 17 pont;
282–293. Körömi Gergő 11. o. (Szolnok, Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola) 17 pont;
282–293. Kristóf Dávid 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
282–293. Miklós Zita 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
282–293. Pásztor András 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
282–293. Trinh Quang Tung 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
294–295. Kasza Edina Timea 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 16 pont;
294–295. Valent Szabina 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 16 pont;
296–302. Gólya Piroska 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 pont;
296–302. Horváth Balázs 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 15 pont;
296–302. Kirch Szabolcs 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
296–302. Kohut Anita 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 15 pont;
296–302. Matusek Vivien 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 15 pont;
296–302. Mihálka Benedek 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 15 pont;
296–302. Rapai Heléna 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
303–310. Fekete Attila 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
303–310. Fuisz Márton 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
303–310. Herceg Mária 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 14 pont;
303–310. Pintér Cecília 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
303–310. Suchetka Mária 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 14 pont;
303–310. Szegedi Tamás 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
303–310. Tóth Adrienn 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
303–310. Waligurszky Réka 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 14 pont;
311–321. Baranyai András 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
311–321. Dobrovitz István László 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 13 pont;
311–321. Fekete Maja 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
311–321. Molnár Ferenc 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
311–321. Papp Dávid 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 13 pont;
311–321. Szabó Ágnes 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 13 pont;
311–321. Tálosi András 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
311–321. Tóth Eszter 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 13 pont;
311–321. Töreki Balázs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
311–321. Wallner Márton 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
322–325. Balog Imre 12. o. (Mezőberény, Petőfi Sándor Gimnázium) 12 pont;
322–325. Monory Rebeka 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 12 pont;
322–325. Petényi Anita 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 12 pont;
322–325. Waszlavik Eszter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
326–333. Balázs Gergely 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
326–333. Balázs Krisztián 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
326–333. Jónás Rebeka 11. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 11 pont;
326–333. Kerékgyártó Ádám 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
326–333. Kolonics Dávid 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
326–333. Nagy Bálint 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
326–333. Schlarb Krisztián 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
326–333. Számel Barnabás 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 11 pont;
334–348. Bartha Zsolt 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
334–348. Berkecz Mária 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 10 pont;
334–348. Goda Sándor 12. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 10 pont;
334–348. Havasi Petra 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
334–348. Konecz László 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
334–348. Le Thien Dóra 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
334–348. Munkás Ferenc 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
334–348. Nyárai Dániel 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
334–348. Orosz Anett 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 10 pont;
334–348. Papolczi Lóránd 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
334–348. Ponyokai Péter 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
334–348. Simon Tibor 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
334–348. Tóth Emese 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont;
334–348. Végert Bence 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
334–348. Zelei Dániel 11. o. (Szolnok, Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola) 10 pont;
349–354. Bokros Dániel 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
349–354. Matlák Péter 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
349–354. Nyerges Cintia 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 9 pont;
349–354. Varga Kitti 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
349–354. Veres Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
349–354. Vörös Bálint 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont;
355–363. Antal Laura Csenge 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
355–363. Apagyi Gábor 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 8 pont;
355–363. Bach Alexandra 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
355–363. Bérczi Ádám 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 8 pont;
355–363. Bulyáki Nóra 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 8 pont;
355–363. Burszán Edina 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 8 pont;
355–363. Gonda Nikolett 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 8 pont;
355–363. Hangyás István Atanáz 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
355–363. Vályi Beáta 11. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 8 pont;
364–373. Bogdányi Anett 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 7 pont;
364–373. Bozóki Szilárd 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
364–373. Kurán Krisztina 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 7 pont;
364–373. Molnár Regő 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
364–373. Nagy Viola Ninetta 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont;
364–373. Osbáth Kristóf 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
364–373. Reguly Ágoston 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 7 pont;
364–373. Sólyom Mátyás 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 7 pont;
364–373. Velicsányi Péter 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
364–373. Zalai Lilla Katalin 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
374–378. Bányász Miklós 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
374–378. Hárs Máté 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
374–378. Miklós Gábor 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 6 pont;
374–378. Molnár Dalma 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 6 pont;
374–378. Tóth Ferenc 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
379–390. Bakos Balázs 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
379–390. Garancsy Máté 11. o. (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
379–390. Garzó Béla 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
379–390. Kardos Tamás 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
379–390. Kovács Ádám 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 5 pont;
379–390. Krámer András 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
379–390. Légrádi Bálint 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 5 pont;
379–390. Mester Balázs 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont;
379–390. Pomázi Kata 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
379–390. Tóth Emese 11. o. (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
379–390. Varga László 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
379–390. Visváder Tibor András 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
391–395. Antal Lóránt 11. o. (???, ???) 4 pont;
391–395. Bálint Andrea 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
391–395. Nyirkos Péter 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 4 pont;
391–395. Püsök László 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 4 pont;
391–395. Végh Ferenc 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
396–404. Bartók Hajnalka 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
396–404. Bényász Levente 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont;
396–404. Dechnat Ramóna 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
396–404. Dunai Barbara 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
396–404. Homonnay Dániel 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 3 pont;
396–404. Ihász Barna 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
396–404. Kékesi Péter 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
396–404. Lukácsi Szilvia 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
396–404. Papdi Roland 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 3 pont;
405. Macsuga Máté 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
406–407. Benkő Nikolett 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont;
406–407. Orosz Magdolna 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.