Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Véges Márton 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 267 pont;
2. díj: Földes Imre 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 243 pont;
3. díj: Adrián Patrik 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 227 pont;
4. díj: Horváth Loránd 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 197 pont;
5–6. díj: Pap Dávid 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 173 pont;
5–6. díj: Póta Kristóf 9. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 173 pont;
7. díj: Fábián András 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 135 pont;

Dicséretben részesült:

8. Molnár Gábor 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 107 pont;
9. Szoldatics András 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 82 pont;
10. Englert Péter 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 81 pont;
11. Hegedűs Szabolcs 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 58 pont;
12. Kaposvári Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;

Következik:

13–14. Erdős Gergely 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 41 pont;
15. Nagy Zoltán 11. o. (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 37 pont;
16. Hunyady Márton 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 33 pont;
17–18. Szabó Gábor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
19. Juhász Péter 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 26 pont;
20. Gulyás Péter 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
21. Vladiszavlyev Gergő 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
22–23. Backhausz Tibor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
22–23. Sőrés Viktor 12. o. (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 15 pont;
24. Fár Attila Gergő 11. o. (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 14 pont;
25–26. Szebeni Szilveszter 12. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 10 pont;
25–26. Szpisják Dániel 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
27. Wolf Attila 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;