Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Varga Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 250 pont;
2. díj: Árvay Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 248 pont;
3. díj: Sass Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 245 pont;
4. díj: Botond Ákos (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 244 pont;
5. díj: Blóz Gizella Evelin (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 243 pont;
7–8. díj: Mihálykó András (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 239 pont;
7–8. díj: Nagy-György Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 239 pont;
9. díj: Engert János Dávid (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 238 pont;
10. díj: Tamás Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 237 pont;

Dicséretben részesült:

15–16. Almási Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 230 pont;
15–16. Ván Bálint (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 230 pont;
17–18. Medvey Fanni (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 228 pont;
17–18. Póta Kristóf (Eger, Dobó István Gimnázium) 228 pont;
20–22. Balogh Beáta (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 225 pont;
20–22. Dúzs Brigitta (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 225 pont;
20–22. Tene Zsuzsanna (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 225 pont;
23. Zempléni Réka (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 222 pont;
24. Horváth Gábor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 221 pont;
25. Dávid Gergely (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 220 pont;
26. Smolcz Bence (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 219 pont;
27. Haléder Zsuzsanna (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 218 pont;
29. Bartha Kristóf (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 215 pont;
30–31. Borza Ágnes (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 213 pont;
30–31. Pós Eszter Sarolta (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 213 pont;
32–33. Baranyai Zoltán (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 212 pont;
32–33. Csapó Anna Viktória (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 212 pont;
34. Jezeri András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 210 pont;
35. Kiss Enikő (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 208 pont;
36. Doma Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 206 pont;
37–38. Gozsovics Dóra (Tata, Eötvös József Gimnázium) 205 pont;
39. Kurucz Balázs (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 204 pont;
40. Farkas Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 200 pont;

Következik:

41. Kovács Melinda (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 198 pont;
42. Schwarcz Gergő (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 197 pont;
43. Tóth Attila (Budapest, Teleki Blanka Gimnázium) 196 pont;
44. Zsiborás Gábor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 195 pont;
46–47. Dorkó Barbara (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 192 pont;
46–47. Nahaj Judit (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 192 pont;
48–49. Szepesvári Réka (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 190 pont;
48–49. Szilveszter Kata (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 190 pont;
50–51. Csernyánszky Nándor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 188 pont;
50–51. Németh Nóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 188 pont;
52. Bálint Máté (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 187 pont;
53. Murin Kata (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 185 pont;
54. Rudas Csilla (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 183 pont;
55. Máthé Boglárka (Budapest, Szent István Gimnázium) 182 pont;
56. Morapitiye Sunil (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 180 pont;
57–59. Katona Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 178 pont;
57–59. Köpenczei Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 178 pont;
57–59. Neukirchner Elisabeth (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 178 pont;
60–61. Czinder Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 177 pont;
60–61. Fényes Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 177 pont;
62–63. Horváth Krisztián (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 176 pont;
62–63. Lencz Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 176 pont;
64. Albini Attila (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 175 pont;
65–66. Blattner Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 174 pont;
65–66. Magyar Enikő (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 174 pont;
67–68. Benkő Anna (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 173 pont;
67–68. Czobor Ádám (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 173 pont;
69–71. Gyimesi Bernadett (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 172 pont;
69–71. Kiss László (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 172 pont;
69–71. Tukora Gréta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 172 pont;
72. Papp Richárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 170 pont;
73–74. Pilisi Zsolt (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 169 pont;
75. Kaplár F. Benedek (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 168 pont;
76–79. Holczer Eszter (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 167 pont;
76–79. Jaksa Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 167 pont;
76–79. Mohácsi Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 167 pont;
76–79. Tihanyi Dóra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 167 pont;
80–81. Dorkó Dániel (Eger, Dobó István Gimnázium) 165 pont;
80–81. Roboz Klaudia (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 165 pont;
82. Balázs Bálint (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 164 pont;
83. Zsedényi Dorottya (Budapest, Árpád Gimnázium) 163 pont;
84–85. Csapó Botond (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 161 pont;
84–85. Teke Benjámin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 161 pont;
86. Gertner Kinga (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 159 pont;
87. Szinger Árpád (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 154 pont;
88. Antal Ferenc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 150 pont;
89. Szabó Eszter Imola (Budapest, Szent István Gimnázium) 149 pont;
90. Varga Bálint (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 147 pont;
91. Németh Attila (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 146 pont;
92. Varsányi Éva (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 144 pont;
93. Török Flóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 143 pont;
94–96. Oleár Gréta Mária (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 142 pont;
94–96. Palotás Julianna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 142 pont;
97–98. Körmendi Krisztián (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 141 pont;
97–98. Pupli Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 141 pont;
99–100. Sántha Dóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 138 pont;
99–100. Zelei Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 138 pont;
102–103. Opoldusz Máté (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 136 pont;
102–103. Slenker Dániel (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 136 pont;
104–105. Kovács Zsuzsa Kitti (Budapest, Városmajori Gimnázium) 135 pont;
104–105. Nagy Ida Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 135 pont;
106–107. Mátyás Viktória (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 134 pont;
106–107. Seres Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 134 pont;
108–109. Meláth Kamilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 133 pont;
108–109. Vida Zsóka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 133 pont;
111. Péterfi Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 130 pont;
112. Rumpl Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 129 pont;
113. Hassan Hedil (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 126 pont;
114. Törőcsik Krisztina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 125 pont;
116. Mánfay Fanni (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 121 pont;
117–118. Antal Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 118 pont;
117–118. Matkovszky Tamás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 118 pont;
119. Szabolcs Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 117 pont;
121–122. Draskovics Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 113 pont;
121–122. Pucsli Renáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 113 pont;
123. Füredi-Bak Ivett (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 112 pont;
124–125. Bárány Bence (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 111 pont;
124–125. Farkas Dániel Gergely (Budapest, Piarista Gimnázium) 111 pont;
126–128. Neumer Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 110 pont;
126–128. Ruskó Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 110 pont;
126–128. Szatmári György (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 110 pont;
129. Szele Attila (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 108 pont;
130–132. Fodor Attila (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 106 pont;
130–132. Klacsó Róbert (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 106 pont;
133–134. Konkoly Judit (Budapest, Szent István Gimnázium) 105 pont;
133–134. Simon Ádám (Heves, Eötvös József Középiskola) 105 pont;
135. Olasz Vivien (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 104 pont;
136–138. Antal Gergely (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 103 pont;
136–138. Hódos Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 103 pont;
136–138. Katona Ádám László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 103 pont;
139. Kiss Vivien (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 101 pont;
140. Kiri Csaba (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 100 pont;
141. Sárközi Márk (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 99 pont;
143–144. Apatóczki Bernát (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 96 pont;
143–144. Serfőző Nikolett (Budapest, Árpád Gimnázium) 96 pont;
145–146. Olajos Judit (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 95 pont;
147–148. Hőke Ferenc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 94 pont;
147–148. Pere Tamás (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 94 pont;
150–151. Temesvári Eszter (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 91 pont;
152. Balogh Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 90 pont;
153–154. Simon Zsófia (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 89 pont;
153–154. Szűcs Ferenc (Pápa, Türr István Gimnázium) 89 pont;
155–156. Hlavács Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 87 pont;
155–156. Kerber Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 87 pont;
157. Csősz György (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 86 pont;
158–160. Borzási Henrietta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 85 pont;
158–160. Kovács Katalin Dóra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 85 pont;
158–160. Kövér Kristóf (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 85 pont;
161–162. Burlovics Marcell (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 81 pont;
161–162. Forgó Levente (Budapest, Szent István Gimnázium) 81 pont;
163–166. Bolla Anna (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 80 pont;
163–166. Fischer Hanna (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 80 pont;
163–166. Jávori Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 80 pont;
163–166. Varga Stefánia (Budapest, Árpád Gimnázium) 80 pont;
167. Eredics Boglárka (Tata, Eötvös József Gimnázium) 79 pont;
168–169. Kocsis Flóra (Budapest, Szent István Gimnázium) 77 pont;
168–169. Szakál Fanni (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 77 pont;
170–171. Demeter Marcell (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 76 pont;
170–171. Fendrik Ármin (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 76 pont;
172–173. Slezsák János (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 75 pont;
172–173. Szatmári Andrea (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 75 pont;
174. Ihárosi Gergő (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 74 pont;
175. Zsigmond Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 73 pont;
177–178. Lantos András (Tata, Eötvös József Gimnázium) 71 pont;
179–180. Makovecz Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 70 pont;
179–180. Paulovics Ágnes (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 70 pont;
181–182. Le Bich Tram (Budapest, Szent István Gimnázium) 68 pont;
183–184. Gőz Márió (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 67 pont;
183–184. Pongrácz Miklós (Tata, Eötvös József Gimnázium) 67 pont;
185–186. Béres Boglárka (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 66 pont;
185–186. Szabó Lőrinc (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 66 pont;
188–190. Bajáki Dorina (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 63 pont;
188–190. Bálint Bianka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 63 pont;
188–190. Ottlik Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 63 pont;
191–192. Havasi Kristóf (Budapest, Árpád Gimnázium) 62 pont;
191–192. Vári Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 62 pont;
193–194. Litavecz Brigitta (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 60 pont;
193–194. Takács József (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 60 pont;
195. Molnár Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 59 pont;
196–197. Irmes Áron (Budapest, Piarista Gimnázium) 58 pont;
196–197. Marinovszki Árpád (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 58 pont;
199. Lehelvári Tünde (Budapest, Árpád Gimnázium) 55 pont;
200–202. Csikai Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 54 pont;
200–202. Csikós Mónika (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 54 pont;
203–204. Buzsáki Dávid (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 53 pont;
203–204. Szabó Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
205–208. Lázár Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 52 pont;
205–208. Légrády Bonifác (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 52 pont;
205–208. Ollári Ádám (Heves, Eötvös József Középiskola) 52 pont;
205–208. Sebestyén Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 52 pont;
209. Balikó Zoltán (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 51 pont;
211–212. Honti Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 49 pont;
211–212. Varga Gábor (Tata, Eötvös József Gimnázium) 49 pont;
213–214. Hunya Balázs (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 46 pont;
215–217. Czibere Péter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 45 pont;
215–217. Katona Flóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 45 pont;
218. Horváth Mihály Henrik (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 44 pont;
219. Juhász Laura (Heves, Eötvös József Középiskola) 43 pont;
220–222. Malovecz Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 42 pont;
220–222. Peszt Patrik (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 42 pont;
220–222. Szilágyi Alex (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 42 pont;
224. Óvári Viktor (Tata, Eötvös József Gimnázium) 40 pont;
225–227. Bokor Sebestyén (Budapest, Piarista Gimnázium) 39 pont;
225–227. Fekete Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimnázium) 39 pont;
225–227. Szabó Bence (Heves, Eötvös József Középiskola) 39 pont;
228–229. Gágyor Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 37 pont;
228–229. Végh Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 37 pont;
230–231. Kocsi-Horváth László (Tata, Eötvös József Gimnázium) 36 pont;
232–235. Jankovics Éva (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
232–235. Komócsin Zsuzsanna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
232–235. Kőrösi Zita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 35 pont;
232–235. Zalán Nóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 35 pont;
236–238. Do Ngoc Quynh (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
236–238. Tombor Nóra (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 34 pont;
236–238. Vasas Barbara (Heves, Eötvös József Középiskola) 34 pont;
239–245. Bai Fanni (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
239–245. Bocz Tivadar (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
239–245. Grátz Sarolt (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 33 pont;
239–245. Gyurákovics Martin (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 33 pont;
239–245. Juhász Zsófia (Heves, Eötvös József Középiskola) 33 pont;
239–245. Kirch Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
239–245. Minda Judit (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 33 pont;
247–248. Ganz Dolphin Benedetto (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
247–248. Szekeres Szilvia (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 29 pont;
249–251. Bán Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
249–251. Horváth Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont;
249–251. Milassin Luca (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont;
252–255. Diriczi Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
252–255. Máté Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
252–255. Rózsahegyi Ádám (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 27 pont;
256–257. Lekeny Márk (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
256–257. Szabó Dominik Gábor (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 26 pont;
258–262. Balázs Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
258–262. Barsi Ádám (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 25 pont;
258–262. Markó Menta (Budapest, Árpád Gimnázium) 25 pont;
258–262. Szabó Tímea Melinda (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 25 pont;
258–262. Tánczos Ferenc Tibor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 25 pont;
263–265. Kecskés Bence (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 24 pont;
263–265. Kőrösmezey Kristóf (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
266–268. Boross Gergely (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 23 pont;
266–268. Csoór Edgár (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 23 pont;
266–268. Juhász Judit (Tata, Eötvös József Gimnázium) 23 pont;
269–272. Horváth Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
269–272. Kónya Veronika (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
269–272. Müller Dóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
269–272. Zichó Viktor (Tata, Eötvös József Gimnázium) 21 pont;
273–276. Hidvégi Máté (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 20 pont;
273–276. Tislér László (Budapest, Budai Középiskola) 20 pont;
273–276. Valencsics Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
277–278. Baranyi Márk (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 19 pont;
277–278. Thuza Kitti (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
279–281. Dóczy Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
279–281. Józsa Gabriella (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 18 pont;
279–281. Márta Alexa (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 18 pont;
282–291. Czira Emese (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 17 pont;
282–291. Dobozi Krisztián (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
282–291. Hodász Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
282–291. Molnár Eszter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont;
282–291. Simon Viktória (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
282–291. Sólyom Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
282–291. Szatura Alexandra (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 17 pont;
282–291. Török Julianna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
282–291. Zsebi Anett (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
292–293. Legeny Evelin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont;
295. Kamarás Barbara (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
296–297. Boros Attila (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
296–297. Farkas Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
298–303. Bárány Bence (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 12 pont;
298–303. Hargitai Balázs (Budapest, Piarista Gimnázium) 12 pont;
298–303. Kabai Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
298–303. Palkó Patrik (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
298–303. Szupancsics Sándor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
304–309. Géczi Viktor Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
304–309. Krcsma Patricia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
304–309. Papp Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
304–309. Pomázi Flóra (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 11 pont;
304–309. Stein Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
311–312. Kis Andrea (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
311–312. Szilágyi Márton Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
313–315. Kocsy Klaudia (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 8 pont;
313–315. Mácsik Tamás (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 8 pont;
313–315. Ömböli András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
316. Szabó Kinga (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
317–318. Locsmándi Bettina (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 6 pont;
317–318. Suth Nóra (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 pont;
319. Széles Bence (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 4 pont;
320–323. Pálinkás Zsófia (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
320–323. Paulik Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
320–323. Rózsa Gabriella (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 3 pont;
320–323. Vágó Csaba (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
324–325. Kacso Róbert (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 2 pont;
324–325. Simon Patrik (Tata, Eötvös József Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.