Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Karsa Anita 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
2. díj: Balogh Máté 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
3. díj: Dobos Dániel 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 44 pont;
4. díj: Papp Ádám 12. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 43 pont;
5. díj: Rárósi Dávid 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 41 pont;
6. díj: Mészáros Benedek 8. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 37 pont;
7–8. díj: Greksza Máté Attila 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 35 pont;
7–8. díj: Vida György 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
9. díj: Borák Balázs Sándor 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 28 pont;
10. díj: Vécsi Áron 11. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 24 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Bedics Gábor 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 22 pont;
11–12. Kiss Boldizsár 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont;

Következik:

13. Kovács Benjámin 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 14 pont;
14. Farkas Zoltán 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 13 pont;
15. Lénárt Tamás 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
16–17. Lovász Krisztina 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
16–17. Pinczei Emese 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
18–19. Fialowski Melinda 10. o. (Budapest, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
18–19. Molnár Gábor 11. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 9 pont;
20. Tóth Anna 9. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 8 pont;
21–24. Horváth László 11. o. (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 7 pont;
21–24. Majernyik Noel 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 7 pont;
21–24. Muszka Rebeka 9. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 7 pont;
21–24. Tóth Álmos 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 7 pont;
25. Tolner Ferenc 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
26–28. Bőle Pál 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
26–28. Fodor Jenő 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
26–28. Szolnoki Lénárd 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gedeon Gimnáziuma) 5 pont;
29–32. Kóródy Márta 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
29–32. Lehelvári Tünde 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
29–32. Mayer Martin János 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
29–32. Vári Balázs 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
33–40. Gálos István 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
33–40. Roósz Patrícia 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
33–40. Sass Zoltán 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
33–40. Sós Ádám 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
33–40. Szakács Zsolt 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
33–40. Tarjáni Viktor 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
33–40. Tóth Viktor 9. o. (Budapest, Deutsche Schule) 3 pont;
41–46. Déri Mónika 10. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 2 pont;
41–46. Kelecsényi Nándor 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 2 pont;
41–46. Lévai Tamás 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 2 pont;
41–46. Pilisi Zsolt 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
41–46. Tóth Ádám 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont;
47–51. Bay Dorottya 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont;
47–51. Béres Benedek 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont;
47–51. Bökönyi Ádám 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 1 pont;
47–51. Portik-Blénessy Ákos 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 1 pont;
47–51. Várnagy Zoltán 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.