Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 213 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Maknics András (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 183 pont;
4. díj: Varga Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 173 pont;
5. díj: Lőrincz Dóra (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 165 pont;
6. díj: Máté Márta (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 153 pont;
7. díj: Tamási Mátyás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 148 pont;
8. díj: Kovács Benjámin (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 138 pont;
10. díj: Béres Bertold (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 131 pont;

Dicséretben részesült:

16–17. Bedics Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 97 pont;
16–17. Pinczei Emese (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 97 pont;
18. Garaguly Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 96 pont;
19. Czinder Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 94 pont;
23. Sass Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 84 pont;
26. Ji Hai Ou (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 76 pont;

Következik:

27–28. Borgulya Bálint (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 72 pont;
27–28. Harsányi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 72 pont;
29. Vuchetich Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 71 pont;
30. Farkas Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 69 pont;
31. Czeller Ildikó (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 65 pont;
32. Kovács Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 64 pont;
33. Máté Márk (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
36. Borsos Zalán (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 56 pont;
39. Andres Violetta (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 50 pont;
40–41. Ferencz Tas (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 48 pont;
40–41. Kiss Bertalan (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont;
43–44. Oleár Gréta Mária (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 44 pont;
43–44. Sáfrán Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
47. Bálint Márton (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 41 pont;
49–50. Bay Dorottya (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 36 pont;
49–50. Kisantal Máté (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont;
51–52. Pónya Eszter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 34 pont;
53. Budai Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
54–55. Dávid Gergely (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 30 pont;
54–55. Seres Imre (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 30 pont;
57. Varga Viktor (Monor, József Attila Gimnázium) 27 pont;
58–62. Bartus Rita Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
58–62. Póta Kristóf (Eger, Dobó István Gimnázium) 26 pont;
58–62. Rigó Balázs (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 26 pont;
58–62. Szakács Zsolt (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 26 pont;
63–64. Roósz Patrícia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
63–64. Velenyák Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
65–66. Adu Krisztián József (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
65–66. Balási Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
67–68. Lehelvári Tünde (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
69–70. Kovács Katalin Dóra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
69–70. Szatmári András Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
71–73. Bene Martina (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
71–73. Kovács Zsuzsa Kitti (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
74. Bertalan Beatrix (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont;
75–77. Balla Anita (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 18 pont;
75–77. Kormos Krisztina (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont;
75–77. Tábori Zsófia Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
78–80. Balogh Beáta (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
78–80. Vári Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
81–86. Béres Boglárka (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 15 pont;
81–86. Bolla Anna (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 15 pont;
81–86. Irmes Áron (Budapest, Piarista Gimnázium) 15 pont;
81–86. Jankovics Éva (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
81–86. Maczkó Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont;
87–92. Derekas Barnabás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
87–92. Müller Tibor Gergely (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 14 pont;
87–92. Szűcs Ferenc (Pápa, Türr István Gimnázium) 14 pont;
87–92. Zsigmond Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
93–95. Kovács Krisztián (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont;
96–101. Bátori Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
96–101. Illés Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
96–101. Izsák Dávid (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 12 pont;
96–101. Pilisi Zsolt (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
96–101. Pop Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
96–101. Zalán Nóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
102–105. Benkő Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
102–105. Harmouche Ahmed (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 11 pont;
102–105. Korponovitcs Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont;
102–105. Pap Bence (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 11 pont;
106–108. Baranyi Márk (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 10 pont;
106–108. Karancz Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
109–111. Jaksa Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
112–114. Olasz László Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 8 pont;
112–114. Pataki Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
115–123. Arató Csilla (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
115–123. Havasi Kristóf (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
115–123. Kemecsei Róbert (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont;
115–123. Mátyás Dóra (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 7 pont;
115–123. Nguyen Huy Tung (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
115–123. Portik-Blénessy Ákos (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 7 pont;
115–123. Sebestyén Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
115–123. Törőcsik Krisztina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
115–123. Ván Bálint (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 7 pont;
124–127. Farkas Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
124–127. Pekoli Miklós (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
124–127. Szekeres Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 6 pont;
124–127. Varsányi Éva (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 6 pont;
128–129. Nyitrai Berdin Bianca (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
130–135. Deák Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
130–135. Diriczi Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
130–135. Petra Alexandra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
130–135. Szabó Kinga (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
130–135. Tamás Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
130–135. Varga Mátyás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
136–139. Backhausz Tibor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
136–139. Csepregi Ádám (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 3 pont;
136–139. Frigó Katalin (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 3 pont;
136–139. Németh Bence (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 3 pont;
140–143. Kalydi Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
140–143. Kónya Veronika (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
140–143. Tóth Viktor (Budapest, Deutsche Schule) 2 pont;
140–143. Varga Bálint (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
144. Juhász Laura (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont.