Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 213 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Krämer Zsolt (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 200 pont;
3. díj: Hartstein Máté (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 197 pont;
4. díj: Marák Károly (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 183 pont;
5. díj: Kovács Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 181 pont;
6. díj: Gulyás Máté (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 177 pont;
7. díj: Najbauer Eszter Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 173 pont;
8. díj: Pálovics Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 172 pont;
9. díj: Túri Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 162 pont;
10. díj: Márkus Bence Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 160 pont;

Dicséretben részesült:

13. Balassa Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 155 pont;
14–15. Lénárt Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 152 pont;
14–15. Para Attila (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 152 pont;
16. Mayer Martin János (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 151 pont;
17. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 148 pont;
20–21. Kovács Attila (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 146 pont;
22–23. Benyó Krisztián (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 137 pont;
22–23. Bodosi Eszter (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 137 pont;
25. Paripás Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 129 pont;
26. Fonai Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 124 pont;
29. Kovács István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 113 pont;
30. Bali-Papp Donát (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 111 pont;
31–32. Molnár Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 99 pont;
33. Molnár Gabriella (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 98 pont;
34. Lami Vince (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 96 pont;
35–37. Fialowski Melinda (Budapest, Széchenyi István Gimnázium) 93 pont;
35–37. Greksza Máté Attila (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 93 pont;
35–37. Szvath Petra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 93 pont;
38. Szédelyi Roland (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 90 pont;
41. Zsolczai Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 87 pont;
43. Pásztor Ádám Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 85 pont;
44–45. Kovács Philip (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 84 pont;
44–45. Prischetzky Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 84 pont;

Következik:

47–48. Novák Tibor (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 77 pont;
47–48. Szabó Anikó Nóra (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 77 pont;
49. Inhóf Orsolya (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 76 pont;
51. Szűcs Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 73 pont;
52. Molontay Roland (Budapest, Városmajori Gimnázium) 71 pont;
53–55. Antal Éva (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 68 pont;
53–55. Déri Mónika (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 68 pont;
53–55. Eördög Ádám (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 68 pont;
57–59. Cséke Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 60 pont;
57–59. Szirmay-Kalos Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 60 pont;
57–59. Tóth Álmos (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 60 pont;
60–62. Ferenczy Nikolett (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 58 pont;
60–62. Marócsik Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 58 pont;
65–66. Cseppentő Lajos (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 53 pont;
65–66. Pál Domonkos (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 53 pont;
68. Paál László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 51 pont;
69–71. Ölvedi Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 50 pont;
69–71. Tihanyi Gábor Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 50 pont;
72–73. Fábik Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 48 pont;
72–73. Fekecs Viktória (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
74–75. Fekete Gréta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 44 pont;
77–81. Kiss Gábor (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 40 pont;
77–81. Konkoly János (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 40 pont;
77–81. Szabó Gyula (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
77–81. Ungváry Botond Dénes (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 40 pont;
77–81. Vanya Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 40 pont;
82. Farkas Noémi (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 38 pont;
83–84. Lukács Imola (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
85–87. Berei József (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
85–87. Darányi Virág (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
85–87. Donovál Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
88. Székely Anna Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 29 pont;
89. Závodi Tibor Levente (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 28 pont;
90. Bársony Ábel (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
91–92. Juhász Jakab (Budapest, Városmajori Gimnázium) 25 pont;
91–92. Sándor Kerestély Mátyás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 25 pont;
93. Hellner Gábor (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
94. Kormos Andrea (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 23 pont;
97–99. Berecz Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
97–99. Marosi Csaba (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 19 pont;
97–99. Tamás Friderika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
100–101. Ludányi Dóra Szilvia (Budapest, József Attila Gimnázium) 18 pont;
100–101. Szabó Renáta (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont;
102–103. Major Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
104–105. Dömötör Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
106–110. Kelecsényi Nándor (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 14 pont;
106–110. Marsiczki Roland (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
106–110. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
106–110. Takács Gergő (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 14 pont;
111–112. Hudáky Aladár (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
113–115. Gyenes Zoltán (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
113–115. Pihokker Róbert (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 12 pont;
113–115. Seltsam Anna (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 12 pont;
116–119. Németh Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
116–119. Törcsvári Gergő (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 11 pont;
120–122. Kérészy Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
123–124. Dobó Dániel (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 9 pont;
123–124. Kónya Miklós Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
125–128. Csullag Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
125–128. Majernyik Noel (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 8 pont;
125–128. Paizs Ákos (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
125–128. Tóth Attila Gábor (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
129–135. Barát Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
129–135. Berekméri Eszter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
129–135. Hegedűs Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
129–135. Pongrácz Ferenc Ádám (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
129–135. Szentmihályi Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
129–135. Szilágyi Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
136–138. Bede-Fazekas Márk (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
136–138. Nagy Dóra (Heves, Eötvös József Középiskola) 6 pont;
136–138. Rácz Máté (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
139–144. Busch Noémi (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
139–144. Kustos Gergely (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
139–144. Palágyi Árpád (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
139–144. Pauleczki Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
139–144. Sasi Gréta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
145–148. Bártfai Nikolett (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
149–153. Fodor Arnold (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
149–153. Molnár Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
154. Szentmihályi Bálint (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
155–158. Ficzere Marcell (Budapest, Németh László Gimnázium) 1 pont;
155–158. Lénárd Kitti (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
155–158. Magyar Viktor (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 1 pont;
155–158. Mezei Zsolt (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.