Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 213 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 203 pont;
5–6. díj: Iván Dávid (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 186 pont;
7. díj: Földes Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 183 pont;
8. díj: Szikszay László (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 182 pont;
10. díj: Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 175 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Lászlóffy András (Budapest, Piarista Gimnázium) 169 pont;
15. Velicsányi Péter (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 167 pont;
19–20. Lajtai Gergő (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 156 pont;
19–20. Somogyi József (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 156 pont;
22. Vécsi Áron (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 151 pont;
24. Kunsági-Máté Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 146 pont;
30. Englert Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 123 pont;
31. Nagy Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 116 pont;
32. Budafoki Richárd Gergely (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 115 pont;
34. Reiter Viktor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 98 pont;
35. Kungl Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 97 pont;
38–39. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 91 pont;
38–39. Török Csaba (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 91 pont;
40. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 89 pont;
42. Borbély Adrienn (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 85 pont;
43–44. Dani Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 83 pont;
43–44. Fodor Tibor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 83 pont;

Következik:

48. Pásztor Bálint (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 75 pont;
49–50. Ferenczy László (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 74 pont;
51. Bokányi Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 73 pont;
52. Schlarb Krisztián (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
53. Timár Máté (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 68 pont;
57–58. Angyal Levente (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 60 pont;
57–58. Filipszki Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 60 pont;
59. Lovász Krisztina (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 59 pont;
60. Gerst Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 51 pont;
61. Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 50 pont;
62. Sallai-Balogh Attila (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 49 pont;
64. Bruncsics Bence (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 44 pont;
67–68. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
69–70. Gazdi László (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
73–74. Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 32 pont;
75–76. Bartha Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 31 pont;
75–76. Fehér Ágnes (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 31 pont;
77–79. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 30 pont;
80–81. Handbauer Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 29 pont;
80–81. Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
82–85. Jakab Renáta (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 28 pont;
86–87. Botlik Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
86–87. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
88–90. Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 25 pont;
88–90. Hajnik Lilla (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 25 pont;
92. Egervári Csanád (Budapest, Piarista Gimnázium) 23 pont;
93–95. Barna Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 22 pont;
93–95. Borbás Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
93–95. Horváth László (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 22 pont;
96–98. Kovács László (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 21 pont;
96–98. Turcsán Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 21 pont;
99–100. Csabai Ádám (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 20 pont;
101. Bencsik Barbara (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 19 pont;
102. Szerző Péter (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 18 pont;
103–106. Herbert Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 17 pont;
107–109. Bartos Ambrus (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
107–109. Mester Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont;
107–109. Szabó Szabolcs (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 16 pont;
110–112. Tuskán Zoltán (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
110–112. Zádori Zsuzsanna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
113. Dobrovitz István László (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 13 pont;
114–120. Hangyás István Atanáz (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
114–120. Héja Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
114–120. Prokics Balázs (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
114–120. Vezdén Norbert (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
114–120. Weinhandl Róbert (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
121–123. Molnár Ferenc (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
121–123. Tóth Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
124–128. Demján Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
124–128. Harmat Gergely (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 10 pont;
124–128. Kaszás Attila (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont;
124–128. Miklós Zita (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
129–130. Séra Magdolna (Halásztelek, Bocskai István Református Középiskola) 9 pont;
129–130. Tolnai Miklós (Budapest, Szent László Gimnázium) 9 pont;
131–135. Kiss Vincze Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 8 pont;
131–135. Rátódi Krisztina (Halásztelek, Bocskai István Református Középiskola) 8 pont;
131–135. Ruff László (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 8 pont;
131–135. Szakály Tibor (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 8 pont;
136–146. Babai Bernadett (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 7 pont;
136–146. Bátai István Zoárd (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont;
136–146. Duzmath Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
136–146. Fehér Eszter (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 7 pont;
136–146. Jani Lázár (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
136–146. Pelei Gergő István (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 7 pont;
136–146. Schmidt Katalin (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 7 pont;
147–149. Kiss Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
150–155. Dénes J. Szilveszter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 5 pont;
150–155. Kiss Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
150–155. Komáromi Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
150–155. Mácsai Domonkos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
150–155. Simon Károly András (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
150–155. Tóth Barna (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
156–166. Balogh Balázs (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont;
156–166. Dóka Mariann Adél (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
156–166. Dombai Bálint (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
156–166. Gavronek Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
156–166. Kispál Márton (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
156–166. Ódor Mátyás (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 4 pont;
156–166. Százi Barbara (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
167–172. Ambrits Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
167–172. Bartus Gergely János (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
167–172. Simon Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;