Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2007/2008

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 213 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Almási Gábor András (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 209 pont;
2. díj: Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 198 pont;
5. díj: Csató Bertalan (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 189 pont;
6. díj: Deli Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 183 pont;
7. díj: Tolnai Gábor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 181 pont;
8–9. díj: Hegyi Ádám (Eger, Dobó István Gimnázium) 179 pont;
8–9. díj: Papp Ádám (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 179 pont;
10. díj: Török Csaba (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 178 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Hlatky Dávid (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 173 pont;
13. Veres Máté (Eger, Dobó István Gimnázium) 161 pont;
15. Vőfély Róza Villő (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 150 pont;
16. Szabó Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 122 pont;
17. Földes Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 118 pont;
18. Ölvedi Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 111 pont;
19. Gaál Alexisz Tamás (Budapest, Kossuth Lajos Gimnázium) 106 pont;
22. Sándor Bulcsú (Székelykeresztúr, Orbán Balázs Gimnázium) 98 pont;
23. Győry Erika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 94 pont;
24. Guszejnov Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 93 pont;
25–27. Galambos Nikolett (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 83 pont;
25–27. Hegedűs Bence (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 83 pont;
28. Nagy Viktor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 80 pont;

Következik:

30. Köffer Ákos (Monor, József Attila Gimnázium) 68 pont;
31. Szabó Gábor Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 66 pont;
32. Csige Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 65 pont;
33. Kuzmich Ambrus (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 64 pont;
34. Téczely Zoltán (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 61 pont;
35. Fekete István (Monor, József Attila Gimnázium) 59 pont;
36. Vida György (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 58 pont;
40. Fehér András (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 50 pont;
41. Subhrashis Guha Niyogi (Howrah, B.E. College Model School) 47 pont;
43. Erdős István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 44 pont;
44. Halász Máté (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 41 pont;
45. Domsa Daniella (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 40 pont;
46. Horváth Bence (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 39 pont;
50–52. Artzt Eszter (Monor, József Attila Gimnázium) 34 pont;
50–52. Várszegi Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
53–55. Csallóközi Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
53–55. Lovas Máté (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 32 pont;
53–55. Viola Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
56–57. Hományi Ádám (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 31 pont;
58. Szabó Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 29 pont;
59. Tóth Máté (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 27 pont;
60–63. Árvai Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
60–63. Dávid Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
60–63. Schmikl Olivér (Monor, József Attila Gimnázium) 25 pont;
60–63. Seres Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
64–65. Ormándi Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
64–65. Szegvári István (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont;
66–69. Gulyás Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 23 pont;
66–69. Kiszel Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 23 pont;
66–69. Kristóf Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
70. Baboczky Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
71. Vízvári Dorottya (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont;
73–74. Horváth Csaba (Monor, József Attila Gimnázium) 19 pont;
73–74. Podmaniczky Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
75–77. Halász Máté (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 14 pont;
75–77. Németh Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 14 pont;
75–77. Pál Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
78. Pastorek László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 13 pont;
79–80. Sándor Hajnalka (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
81–82. Kassai Csaba (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 11 pont;
81–82. Tímár Máté (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 11 pont;
83–86. Kriston Gábor Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont;
83–86. Szabó Gergő I. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
88–90. Nagy-Kovács Máté (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 8 pont;
91–93. Botka Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
91–93. Hohmann Ágnes (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 7 pont;
91–93. Szabó Klára (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 7 pont;
94. Csuzi Tibor (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
95–97. Kmetty János (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
95–97. Kőrösi Kitti (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
95–97. Varga Tamás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
98–103. Fukker Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
98–103. Kovács Blanka (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont;
98–103. Németh Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
98–103. Szabó Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
98–103. Tasnádi Orsolya (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont;
98–103. Vasilescu Laura-Mihaela (Râmnicu-Vâlcea, Colegiul Naþional "Alexandru Lahovari") 4 pont;
104–106. Eördög Márton (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
104–106. Stemjonov Alexandra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
107–108. Ivan Razumenic (???, ???) 2 pont;
107–108. Tarsoly Balázs (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.