Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 211 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Laczkó Zoltán Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 193 pont;
2. díj: Farkas Martin (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 162 pont;
4. díj: Bolgár Dániel (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 141 pont;
7. díj: Galgóczi Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 117 pont;

Dicséretben részesült:

10. Takács Bálint (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 89 pont;
11–12. Kerti Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 86 pont;
11–12. Zsakó András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont;
14. Radics Dorottya (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 69 pont;
15. Herbert Evelyn (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 67 pont;
16. Szigeti Bertalan György (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 56 pont;

Következik:

17–18. Bende Lilla (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
17–18. Táczi István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 49 pont;
19. Takács Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 48 pont;
20. Gujás István (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 45 pont;
21. Kasó Márton (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 39 pont;
22–23. Halász Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 38 pont;
24. Czigány Máté Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 34 pont;
25–26. Jászberényi Tünde (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
25–26. Török Bálint (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 33 pont;
27. Dávid Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
28. Pabst Viktória Alexandra (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 31 pont;
29. Pelikán Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont;
30. Enyedi Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 27 pont;
32. Galambos Rita Anna (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 25 pont;
34–36. Balázs Dorottya (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 20 pont;
34–36. Szentes Ákos (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 20 pont;
34–36. Vargha Sára (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 20 pont;
37–38. Bogdán Klaudia (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 18 pont;
37–38. Németh Alex (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
41–44. Falvai András Ádám (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
41–44. Fejős Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
41–44. Nánási József (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
41–44. Szabó Fruzsina (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 15 pont;
46–49. Dormán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
46–49. Horváth László (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont;
46–49. Ujhelyi Viktor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 12 pont;
51. Horváth Fanni (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
52–54. Fehér Adél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
52–54. Kosztolányi Enikő (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 9 pont;
52–54. Králl András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
55. Kiss Anita (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
56–60. Hazafi Bettina (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
56–60. Hudák Mária Anna (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 7 pont;
56–60. Mena János Mihály (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
56–60. Németh Ádám Gábor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 7 pont;
61–64. Deák Norbert (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 6 pont;
61–64. Konkoly Csaba (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 6 pont;
61–64. Tekeli Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
65–67. Kálmán Bettina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
65–67. Sulyok András Attila (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 5 pont;
65–67. Szabó Ádám István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
68–69. Machács Melitta (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 4 pont;
68–69. Varjú János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
70–73. Budafoki Dóra (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
70–73. Halász Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
70–73. Lakatos Tamás (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 3 pont;
70–73. Szabó Ádám (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 3 pont;
74. Molnár István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
75–76. Fülöp-Balogh Beatrix Emőke (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 1 pont;
75–76. Schreiber Attila (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.