Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 211 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Hartstein Máté (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 198 pont;
3. díj: Mayer Martin János (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 191 pont;
4. díj: Krämer Zsolt (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 186 pont;
5. díj: Pálovics Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 185 pont;
7–8. díj: Kovács Gábor (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 182 pont;
7–8. díj: Najbauer Eszter Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 182 pont;
9. díj: Varju Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 181 pont;

Dicséretben részesült:

12. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 170 pont;
13. Kovács Attila (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 167 pont;
14–15. Márkus Bence Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 157 pont;
14–15. Paripás Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 157 pont;
16. Benyó Krisztián (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 152 pont;
19. Bali-Papp Donát (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 147 pont;
20. Illés Dorottya (Tata, Eötvös József Gimnázium) 146 pont;
21. Kaposvári István (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 144 pont;
22. Fonai Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 135 pont;
23. Szédelyi Roland (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 132 pont;
24. Bodosi Eszter (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 129 pont;
26. Para Attila (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 124 pont;
27. Janosov Milán (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 121 pont;
28. Kovács Philip (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 120 pont;
29–30. Balassa Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 116 pont;
29–30. Csopor Dávid (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 116 pont;
31. Greksza Máté Attila (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 112 pont;
34. Tóth Bence Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 100 pont;
35. Csóré András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 99 pont;
36. Molontay Roland (Budapest, Városmajori Gimnázium) 93 pont;
37. Molnár Gabriella (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 92 pont;
39. Szepcsik Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 80 pont;

Következik:

41. Molnár Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 69 pont;
42. Kiss Gábor (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 68 pont;
44–46. Frecska Dominika (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 66 pont;
44–46. Mozsáry László (Budapest, Piarista Gimnázium) 66 pont;
44–46. Tukora Katinka (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 66 pont;
48. Marák Károly (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 60 pont;
49–50. Wilk Gábor (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 58 pont;
52. Berecz Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 50 pont;
53. Vadócz Norbert (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 47 pont;
54. Pál Domonkos (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 45 pont;
56–57. Csörge Zita (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 43 pont;
56–57. Nádor Iván (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 43 pont;
58–59. Túri Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 42 pont;
58–59. Zsolczai Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 42 pont;
60. Túri Patrik (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 41 pont;
61. Fekecs Viktória (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 37 pont;
63–64. Lénárt Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
63–64. Pauleczki Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
65. Fábik Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 33 pont;
66–67. Sándor Kerestély Mátyás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 32 pont;
66–67. Szabó Gyula (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
68–70. Lami Vince (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 30 pont;
68–70. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
68–70. Újvári Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
71. Németh Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 29 pont;
72–73. Berei József (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
72–73. Szabó Anikó Nóra (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 28 pont;
74–76. Antal Éva (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 27 pont;
74–76. Fekete Márton (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 27 pont;
74–76. Juhász Jakab (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
77. Győri-Dani Veronika (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
78–79. Horváth Klaudia (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 25 pont;
78–79. Schmidt Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
80. Bartal Ágnes (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 23 pont;
81. Major Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
82. Szabó Renáta (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 21 pont;
83–84. Cseppentő Lajos (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 20 pont;
83–84. Nagy Dóra (Heves, Eötvös József Középiskola) 20 pont;
85–86. Molnár Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
88. Dósa Anna Zsuzsanna (Heves, Eötvös József Középiskola) 17 pont;
89–90. Donovál Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
89–90. Szigetvári Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
91. Dinh Hoangthanh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
92–93. Huszics Márk (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 14 pont;
92–93. Toppantó Bence (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
94–96. Barna Eszter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 13 pont;
94–96. Déri Mónika (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
97–98. Furdek Bálint (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 12 pont;
97–98. Németh Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
99–101. Hellner Gábor (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
99–101. Hódosi Dániel (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 10 pont;
102–104. Bruckmann-Dorn Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
102–104. Busch Noémi (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
105–108. Csókás László (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
105–108. Orsós Zsolt (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 8 pont;
105–108. Paizs Ákos (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
105–108. Skublics Márk (Szentendre, Ferences Gimnázium) 8 pont;
109–115. Berezvai Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
109–115. Kiss Árpád (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 7 pont;
109–115. Kiss Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
109–115. Marócsik Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
109–115. Ölvedi Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
109–115. Vanya Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
116–121. Cserni Viola (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
116–121. Dóka Júlia (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
116–121. Maszlik Zoltán (Szentendre, Ferences Gimnázium) 6 pont;
122–127. Bede-Fazekas Márk (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
122–127. Beregi Richárd József (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 5 pont;
122–127. Dohovits Emese (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
122–127. Töreky Judit (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 5 pont;
128–133. Benyovszky Botond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
128–133. Csatlós Áron (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
128–133. Nagy Sándor (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
134–143. Bársony Ábel (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
134–143. Hudáky Aladár (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
134–143. Kálmán Viktória (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
134–143. Kelecsényi Nándor (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 3 pont;
134–143. Nagy Dóra (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
134–143. Seregi Benjamin Martin (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 3 pont;
134–143. Tempfli Gellért (Szentendre, Ferences Gimnázium) 3 pont;
134–143. Varga Ádám (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 pont;
144–146. Oláh Petra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
144–146. Orbán Bence (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
144–146. Szabó József (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
147–148. Berki Éva (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.