Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Benyó Krisztián 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 220 pont;
1–2. díj: Repka Dániel 12. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium) 220 pont;
3. díj: Najbauer Eszter Éva 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 218 pont;
4. díj: Mihálykó András 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 217 pont;
5. díj: Blóz Gizella Evelin 11. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 215 pont;
6. díj: Tamás Ádám 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 214 pont;
7. díj: Mayer Martin János 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 212 pont;
8. díj: Somogyi Ákos 12. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 210 pont;
9. díj: Boros Ágnes 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 206 pont;
10. díj: Medvey Fanni 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 204 pont;

Dicséretben részesült:

11. Gubicza Krisztina 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 202 pont;
13. Vesztergombi Júlia 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 198 pont;
14. Menyhárt Balázs 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 194 pont;
15. Sass Zoltán 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 193 pont;
16. Böröcz Bence 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 189 pont;
17–18. Kitzinger Andor 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 187 pont;
17–18. Neumer Tamás 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 187 pont;
19. Buza Dániel István 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 185 pont;
20. Töreky Judit 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 184 pont;

Következik:

22. Barsi Ádám 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 182 pont;
23. Ji Hai Ou 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 181 pont;
24. Kovács Márton 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 177 pont;
25. Doma Péter 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 174 pont;
26. Balogh Beáta 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 173 pont;
27. Hosszú Gábor 12. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 170 pont;
28. Jezeri András 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 169 pont;
29. Kurucz Balázs 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 167 pont;
30. Varsányi Márk 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 162 pont;
31. Haléder Zsuzsanna 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 161 pont;
32. Szende Tamás 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 160 pont;
33. Csörgő András 11. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 156 pont;
34. Schwarcz Gergő 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 152 pont;
35. Gozsovics Dóra 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 151 pont;
36–37. Kungl Ákos Ferenc 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 146 pont;
36–37. Nagy Dóra 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 146 pont;
38. Papp Dávid 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 142 pont;
39–40. Dorkó Barbara 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 141 pont;
39–40. Orsós Adrienn 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 141 pont;
41. Csábi Barnabás 12. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 139 pont;
42–43. Hajnal Máté 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 137 pont;
42–43. Trauttwein Klaudia 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 137 pont;
44. Havlik Marcell 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 136 pont;
45. Kozma Bálint 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 135 pont;
46. Balázs Bálint 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 132 pont;
47. Varga Nándor Zsolt 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 131 pont;
48. Szakács Enikő 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 130 pont;
49–50. Boda Regina 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 129 pont;
49–50. Konczi Anita 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 129 pont;
51. Bata Judit 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 127 pont;
52. Frittmann Júlia 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 125 pont;
53–54. Jankovics Éva 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 123 pont;
53–54. Pácsonyi Imre 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 123 pont;
55. Horváth Anna 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 121 pont;
57. Zsilinszki Mihály 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 117 pont;
58. Szabó Angéla 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 114 pont;
59–60. Balogh András 11. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 112 pont;
59–60. Bánhegyi Eliza 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 112 pont;
61–62. Freud Edvin 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 111 pont;
61–62. Kis-Pál Tamás 12. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 111 pont;
63. Bagi Bertalan 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 108 pont;
64. Magyar Eszter 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 107 pont;
65. Demeter Balázs 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 104 pont;
66. Jenei Tamás 11. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 103 pont;
67–68. Fejes Imre 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 101 pont;
67–68. Póta Kristóf 11. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 101 pont;
69. Csernyánszky Nándor 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 100 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.