Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2010/2011

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kasó Márton 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 223 pont;
2–3. díj: Samu Viktor 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 219 pont;
2–3. díj: Vargha Sára 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 219 pont;
4. díj: Tamás Ádám 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 218 pont;

Dicséretben részesült:

5. Béres Bertold 12. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 207 pont;
6–7. Fejős Dániel 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 204 pont;
6–7. Király Edit 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 204 pont;
8–9. Martinka Mátyás 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 202 pont;
10. Kiss Mariann 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 201 pont;
13. Straubinger Dániel 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 195 pont;
14. Balázsi Tamás 11. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 194 pont;
15. Antal Viktória 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 193 pont;
16. Vesztergombi Tamás 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 191 pont;

Következik:

17. Gyarmati Máté 11. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 187 pont;
18. Tóth Balázs 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 185 pont;
19. Enyedi Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 183 pont;
20. Földvári Gábor 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 176 pont;
21. Szőts Nóra 11. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 169 pont;
22. Ujhelyi Viktor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 163 pont;
23. Zimre Márk 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 162 pont;
24. Szabó Bence 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 152 pont;
26. Forgó Tamás 11. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 143 pont;
27. Szigethy Kristóf 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 140 pont;
28. Szentes Ákos 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 138 pont;
29. Diós Dániel 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 137 pont;
30. Fazekas Gábor László 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 134 pont;
31–32. Ádám Anna Kinga 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 131 pont;
33. Bärnkopf Pál 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 126 pont;
35. Janzsó Péter Zoltán 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 123 pont;
36–37. Bánhegyi Eliza 12. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 119 pont;
36–37. Szabó Edina 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 119 pont;
38. Czakó Dániel 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 115 pont;
39–40. Bunta Roland Árpád 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 112 pont;
41–42. Kovács Anna 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 111 pont;
41–42. Kurgyis Márton 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 111 pont;
43. Karádi Dániel Tamás 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 109 pont;
44. Balázs Bálint 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 107 pont;
45. Nánási József 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 106 pont;
47. Merczel Kinga 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 103 pont;
48. Nagy Zsuzsika 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 102 pont;
49–50. Gujás István 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 100 pont;
49–50. Pálfi Dóra 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 100 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.