Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2012/2013

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 279 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Janzer Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 265 pont;
3. díj: Schwarcz Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 256 pont;
5. díj: Di Giovanni Márk (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 234 pont;
6. díj: Fekete Panna (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 232 pont;
9. díj: Katona Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 211 pont;
10–11. díj: Leitereg Miklós (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 205 pont;
10–11. díj: Nagy Gergely (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 205 pont;

Dicséretben részesült:

12. Badacsonyi István András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 190 pont;
13–14. Paulovics Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 188 pont;
13–14. Szőke Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 188 pont;
15. Kátay Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 185 pont;
17–18. Kovács Balázs Marcell (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 172 pont;
17–18. Porupsánszki István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 172 pont;
20. Tóth László Gábor (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 166 pont;
21. Csépai András (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 160 pont;
22. Kovács Márton (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 156 pont;

Következik:

25. Vályi András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 139 pont;
27. Szabó Tímea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 127 pont;
28. Tóth Zsombor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 121 pont;
29–30. Jávorszky Natasa (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont;
29–30. Nemes György (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 112 pont;
31. Árkos Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 106 pont;
35. Kulcsár Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 88 pont;
36. Szalai Orsolya (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium) 84 pont;
40. Lakatos Dániel (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 75 pont;
42. Bognár Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 71 pont;
43. Szilágyi Krisztina (Újvidék, Jovan Jovanovic Zmaj Gimnázium) 70 pont;
45. Hegyi Zoltán (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 68 pont;
46. Ruzicska György (Budapest, Szent István Gimnázium) 64 pont;
48–50. Juhász Kristóf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 61 pont;
48–50. Varju Ákos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 61 pont;
51–53. Berezvai Orsolya (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 60 pont;
55–56. Almási Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont;
55–56. Olexó Tünde (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 53 pont;
57. Bogáromi Dávid (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 52 pont;
58–60. Sticza Gergő (Budapest, Szent István Gimnázium) 50 pont;
58–60. Szabó Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 50 pont;
58–60. Szeidl Balázs Vince (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 50 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.