Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Bereczki Zoltán 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 221 pont;
2. díj: Temesvári Fanni 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 211 pont;
3. díj: Sziegl Benedek 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 209 pont;
4. díj: Denke Dorottya 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 204 pont;
5. díj: Hegel Patrik 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 202 pont;
6. díj: Fényes Balázs 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 201 pont;
8–9. díj: Szabó Dániel 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 187 pont;
8–9. díj: Szűcs Dorina 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 187 pont;

Dicséretben részesült:

11. Hegyi Zoltán 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 184 pont;
12. Porupsánszki István 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 182 pont;
13. Krisztián Jonatán 11. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 174 pont;
14. Bekő Mária 12. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 170 pont;
15. Demeter Dániel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 169 pont;
16. Paulovics Zoltán 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 168 pont;
18. Szabó Tímea 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 163 pont;
19–20. Gnandt Balázs 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 162 pont;

Következik:

22. Jójárt Alexandra 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 152 pont;
23. Erdei Ákos 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 145 pont;
25. Nguyen Anh Tuan 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 124 pont;
26. Kranczler Dóra 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 122 pont;
27. Kovács Márton 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 120 pont;
28. Bálint Karola 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 115 pont;
29. Fülöp Erik 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 110 pont;
30–31. Dombrovszky Borbála 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 106 pont;
30–31. Horváth Bendegúz 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 106 pont;
33. Semegi Judit 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 96 pont;
34. Barna Kinga 11. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 92 pont;
35–36. Tekeli Miklós 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 85 pont;
38. Kácsor Szabolcs 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 78 pont;
39. Kovács Bálint 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 76 pont;
40. Hegyesi János Géza 12. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 73 pont;
42. Várkonyi Ádám 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 70 pont;
43. Beke Tamás 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 68 pont;
44. Sebők Bence 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 67 pont;
46. Daku Gábor 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 64 pont;
47–49. Hári Krisztina 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 63 pont;
47–49. Horváth Cintia 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;
47–49. Mészáros Gabriella 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 63 pont;
51–53. Nemecskó Júlia 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 58 pont;
51–53. Szűcs Miklós 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 58 pont;
51–53. Tari Balázs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 58 pont;
54–55. Farkas Bence 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 57 pont;
54–55. Szőke Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
57. Somogyi Zoltán 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 52 pont;
58. Kaló Ádám 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 50 pont;
59–60. Meleg András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
59–60. Szabó Bernát 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
61. Pádár Gergely 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
62. Németh Klára Anna 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
63. Putti Krisztián 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
64–66. Rápolti Kitti 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 43 pont;
64–66. Urbán Norbert 11. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 43 pont;
67–69. Máté Bálint 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 39 pont;
67–69. Orbán Szandra 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 39 pont;
67–69. Rozenberszki Dávid 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
70–71. Kovács Adorján Márk 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 36 pont;
70–71. Szinyéri Máté 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 36 pont;
73–74. Nyíri Tamás 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 34 pont;
73–74. Torma Lili Eszter 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
75. Sárvári Mátyás 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 33 pont;
76–77. Csernák Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
76–77. Vámosi Laura 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
78–79. Balogh Sebestyén 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 28 pont;
78–79. Wiand Bianka 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 28 pont;
80–85. Antal Márton 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 27 pont;
80–85. Hatos Anna 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 27 pont;
80–85. Kocsis Gábor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
80–85. Rácz József 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 27 pont;
80–85. Sabau Evelyn 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 27 pont;
80–85. Szente Zsófia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
86–88. Abonyi Flóra 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
86–88. Gajzágó Imre 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 26 pont;
86–88. Juhász Gellért 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
89–91. Berbekár Réka 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 25 pont;
89–91. Dóka Csilla Anna 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 25 pont;
89–91. Kovács Márton 11. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 25 pont;
92–94. Kisvárdai Richárd 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
92–94. Pammer Tamás 11. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 24 pont;
92–94. Vu Lien Viola 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 24 pont;
95–96. Kárpáti Bánk 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 23 pont;
95–96. Takács Dániel 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 23 pont;
97–99. Mihalek Barna 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
97–99. Padányi Emese 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 22 pont;
97–99. Sólyom Barnabás 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
100–101. Cserna Balázs 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
100–101. Csikós Endre 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 20 pont;
102–104. Meskó András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
102–104. Qian Lívia 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
102–104. Rikk Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
105–110. Bui Krisztián 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 18 pont;
105–110. Gulyás Péter 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
105–110. Ircsik Péter 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 18 pont;
105–110. Kovács Miklós 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
105–110. Misli Bence 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 18 pont;
105–110. Tarnay Mátyás 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
111–114. Beregi Ábel 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 17 pont;
111–114. Biczó Zsolt 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
111–114. Kenderes Anett 12. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 17 pont;
111–114. Vancza Andor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
115–117. Bauer Dóra 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
115–117. Pál Bendegúz 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 16 pont;
115–117. Zsámár Bettina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
118–124. Belényesi Máté 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 15 pont;
118–124. Bögös Dániel 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont;
118–124. Horváth Áron Balázs 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
118–124. Jáborszki Diána 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
118–124. Molnár Dávid 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont;
118–124. Moór Márton Csaba 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 15 pont;
118–124. Szirják Tamás 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont;
125–130. Berzy Dominika Kitti 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
125–130. Guller Zoltán 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
125–130. Heszler András 11. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 14 pont;
125–130. Tóth Krisztina 12. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 14 pont;
125–130. Török Tímea 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
125–130. Wappler Abigél 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
131–135. Beke P. Tamás 12. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 13 pont;
131–135. Mályusz Dominika 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
131–135. Szalay Tamás 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 13 pont;
131–135. Szanyi Erik 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
136–144. Antal Dóra 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
136–144. Burovincz Máté 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
136–144. Danics Ágnes 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
136–144. Fekete Ágnes 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
136–144. Keszler John Alex 11. o. (Nagykálló, Korányi Frigyes Gimnázium) 12 pont;
136–144. Mayer Gábor 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 12 pont;
136–144. Móricz Tamás 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
136–144. Szabó Tamás Béla 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 12 pont;
136–144. Vatamány Lóránd 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
145–148. Csajka Krisztina 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
145–148. Ficzere Szonja Dorottya 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 11 pont;
145–148. György Ramóna 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
145–148. Merza Nikoletta 12. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 11 pont;
149–161. Bian Péter 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 10 pont;
149–161. Bódi Botond Gábor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
149–161. Brandt Bettina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
149–161. Czárth Csanád 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
149–161. Dobrovolszky Donát 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
149–161. Faragó Timea 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
149–161. Kárpáti Zoltán 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
149–161. M.Szűcs Máté 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
149–161. Molnár Márk 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 10 pont;
149–161. Pásztor Adrienn 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
149–161. Pintér Eszter 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
149–161. Sáfrán Gréta 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
149–161. Sipos-Vajda Eszter 11. o. (Mezőberény, Petőfi Sándor Gimnázium) 10 pont;
162–167. Csahóczi Eszter 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
162–167. Fehér Anna 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
162–167. Körei Réka Enikő 12. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
162–167. Örvényesi Bálint 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
162–167. Zsoldos Bence 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
168–174. Dénes András 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 8 pont;
168–174. Eduarda Sá Marta 12. o. (Coimbra, Infanta D. Maria Secondary School) 8 pont;
168–174. Mihók Anna 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
168–174. Olexó Tünde 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
168–174. Takler Annamária 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 8 pont;
168–174. Ulveczki Mihály 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
175–176. Lengyel Kinga 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
175–176. Tőzsér Petra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
177–182. Göde Ábel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
177–182. Harsay Lőrinc 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
177–182. Hegyi Gábor 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 6 pont;
177–182. Meczker Péter 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
177–182. Palásti Luca Anna 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 6 pont;
177–182. Tóth-Könczey Csongor 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 6 pont;
183–195. Asztalos Gábor 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 5 pont;
183–195. Barnicskó László Balázs 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
183–195. Erdődi Péter 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
183–195. Hauser Krisztián 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
183–195. Kerepesi Veronika 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
183–195. Kurusta Zsolt 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
183–195. Lendvai Bálint 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
183–195. Marosi Petra Rita 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
183–195. Mattia Tiso 12. o. (Spezzano Albanese, Liceo Scientifico V. Bachelet) 5 pont;
183–195. Pataky Dániel 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
183–195. Tamás Kristóf 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 5 pont;
196–198. Lengyel Kinga 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
196–198. Patzer Erika 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
196–198. Tóth Bence 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
199–200. Malovecz Rebeka 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
199–200. Simon Rebeka 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
201–208. Anasztasziadisz Marcell 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
201–208. Csobolya Patrik 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 2 pont;
201–208. Hevesi Bence 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
201–208. Hulej Ákos 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
201–208. Kovács Bence 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 2 pont;
201–208. Lehoczki Dominik 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
201–208. Valcsev Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
201–208. Wessel Ármin 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 2 pont;
209–214. Ambriskó Dani 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
209–214. Fekszi Fruzsina 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
209–214. Hornyák Szabolcs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
209–214. Huszár Martin 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 1 pont;
209–214. Kristóf Ágnes 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 1 pont;
209–214. Siska Lőrinc 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.