Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Marozsák Tóbiás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 227 pont;
2. díj: Fekete Balázs Attila (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 216 pont;
4. díj: Kolontári Péter (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 203 pont;

Dicséretben részesült:

8. Mamuzsics Gergő Bence (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 181 pont;
9. Édes Lili (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 178 pont;
10. Pszota Máté (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 174 pont;
11. Csuha Boglárka (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 168 pont;
14. Surján Botond (Budapest, Piarista Gimnázium) 143 pont;
15. Hajnal Dániel Konrád (Eger, Dobó István Gimnázium) 132 pont;
19. Shirsha Bose (Kalkutta, South Point High School) 55 pont;

Következik:

20. Tóth Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
22. Paulovics Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 40 pont;
26. Facskó Benedek (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
29. Absur Khan Siam (Dakka, Ideal School and College) 19 pont;
30. Csókás Bence Viktor (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 16 pont;
31. Ferris Prima Nugraha (Gading Serpong, SMAK Penabur) 15 pont;
32. Sziklai Brigitta (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 14 pont;
33–34. Pintér Krisztina (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 12 pont;
36–37. Kovács Marcell (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
38–39. Agócs Norbert (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 8 pont;
38–39. Kimmel Martin (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 8 pont;
40–41. Bárány Bence (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 7 pont;
40–41. Schütz Ádám (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 7 pont;
44–48. Bosnyák Lili (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
44–48. gottlasz bálint (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
44–48. Markó András (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
44–48. Wagner Maria (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;