Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Molnár Réka 10. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 222 pont;
2–3. díj: Nagy Levente 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 219 pont;
2–3. díj: Szalanics Tamás 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 219 pont;
4–5. díj: Mácsai Dániel 10. o. (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 217 pont;
4–5. díj: Ungár Éva 9. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 217 pont;
6–7. díj: Hajdú Bálint 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 216 pont;
6–7. díj: Zempléni Lilla 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 216 pont;
8. díj: Debreczeni Dorina 10. o. (Hajdúböszörmény, Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium) 215 pont;
9. díj: Biró Ádám 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 213 pont;
10. díj: Páhán Anita Dalma 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 212 pont;
11. díj: Kadem Aziz 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 211 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Csilling Katalin 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 207 pont;
12–13. Fonyi Máté Sándor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 207 pont;
15. Görcs András 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 205 pont;
16–18. Ecsedi Boglárka 10. o. (Hajdúböszörmény, Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium) 204 pont;
16–18. Trombitás Karolina Sarolta 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 204 pont;
19–21. Buzás Bence István 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 203 pont;
19–21. Izsa Regina Mária 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 203 pont;
19–21. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 203 pont;
22. Sepsi Csombor Márton 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 201 pont;
24. Somogyi Dalma 9. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 199 pont;
25. Beinschroth Ninett 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 198 pont;
26. Csiszár Bence László 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 196 pont;
27–28. Koleszár Domonkos 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 193 pont;
27–28. Schneider Anna 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 193 pont;
29. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 189 pont;
30–31. Sümegi Géza 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 184 pont;
30–31. Williams Hajna 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 184 pont;
32–34. Kovács Alex 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 179 pont;
36. Németh Kristóf 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 174 pont;
37. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 173 pont;
38–39. Gombos Gergely 9. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 170 pont;
41. Lengyel Katalin 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 166 pont;
42–43. Fekete András Albert 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 164 pont;
42–43. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 164 pont;
46. Cseke Balázs 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 156 pont;
47. Inokai Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 155 pont;
48–49. Szabó Csege 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
50. Metzger Ábris András 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 152 pont;
51. Varga Péter 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 151 pont;
52. Urszuly Csenge 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 150 pont;
53. Andó Lujza 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 146 pont;
54. Bihari Petra 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 145 pont;
55–56. Dékány Csaba 9. o. (Fertőszéplak, Széchényi Ferenc Általános Iskola) 142 pont;
55–56. Kulcsár Kevin 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 142 pont;
57–59. Balázs Réka 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 139 pont;
57–59. Molnár Lehel 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 139 pont;
57–59. Tamás Szabolcs 9. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium) 139 pont;
60–61. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 137 pont;
60–61. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 137 pont;
62–63. Mészáros Katalin 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 136 pont;
62–63. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 136 pont;
64. Rassai Erik 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 135 pont;
65–67. Fodor Marcel 9. o. (Wuppertal, Carl-Fuhlrott-Gymnasium) 134 pont;
65–67. Molnár Kristóf András 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 134 pont;
68–70. Richlik Bence 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 133 pont;
68–70. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 133 pont;
68–70. Szeibel Richard 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 133 pont;
71. Tompos Anna 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 132 pont;
72. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 131 pont;
73. Horváth Antal 9. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 128 pont;
74–77. Demcsák Anna 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 124 pont;
74–77. Radócz István 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 124 pont;
74–77. Schäffer Bálint 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 124 pont;
74–77. Virág Levente 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 124 pont;
78. Tüske Milán 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 123 pont;
79. Németh Imola 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 122 pont;
80. Tálas József Soma 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 121 pont;
81. Bánóczy Gergő 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 118 pont;
82. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 116 pont;

Következik:

83. Nagy Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 110 pont;
84–86. Halasi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
84–86. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
87–88. Zsigmond Attila 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 102 pont;
89. Gubik Boglárka 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 98 pont;
90. Selmi Bálint 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 96 pont;
91–94. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 94 pont;
91–94. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 94 pont;
96. Danó Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 92 pont;
97. Balogh Domonkos 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 90 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.