Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimn.) 233 pont;
2. díj: Torma Róbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 231 pont;
3. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 227 pont;
4. díj: Czank Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 223 pont;
5. díj: Gehér György (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 218 pont;
6. díj: Gyarmati Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 215 pont;
9. díj: Bereczki Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 206 pont;
10. díj: Mánfay Máté (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 204 pont;

Dicséretben részesült:

11. Eckert Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 201 pont;
12. Vass Márton (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 199 pont;
13. Poronyi Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 198 pont;
14. Csajbók Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 194 pont;
17–18. Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 184 pont;
19. Bartha Emőke (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 181 pont;
20. Lorántfy Bettina (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 179 pont;
22. Hartmann Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 164 pont;
23. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 157 pont;
24. Szilvási Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 155 pont;
25. Szlama Adrián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 131 pont;
26–27. Knipl Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 129 pont;
26–27. Szijártó András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 129 pont;
28–30. Kiss Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 128 pont;
28–30. Ördög Noémi (Budapest, Pasaréti Gimnázium) 128 pont;
31. Győrffy Lilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 121 pont;
33. Pataki Zsombor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 111 pont;
34. Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 110 pont;
36–37. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 107 pont;
36–37. Regős Gábor (Budapest, Piarista Gimn.) 107 pont;
38. Pogány Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 102 pont;

Következik:

39. Lőrincz Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 96 pont;
40. Strenner Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 94 pont;
41. Szili Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 90 pont;
43. Lukucz Balázs (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 88 pont;
44. Sziroczák Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont;
45. Ujváry Áron (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 82 pont;
47. Kaposvölgyi Lívia (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 75 pont;
49. Korondi Márk (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 67 pont;
51. Polarecki Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont;
52. Dávid István (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 64 pont;
53. Fehér Annamária (Budapest, Szent István Gimn.) 62 pont;
56. Varga Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 56 pont;
57–58. Dúró Dóra (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 52 pont;
57–58. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 52 pont;
59–60. Chlebovics Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 47 pont;
59–60. Karádi Laura (Budapest, Szent István Gimn.) 47 pont;
61. Maczkó Renáta (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 45 pont;
62. Szabó József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 39 pont;
64–65. Herskovics Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 pont;
64–65. Kirilly Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 pont;
66–68. Horváth Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
66–68. Varjas Dániel (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 34 pont;
69. Korom Mátyás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;
72. Szádvári Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
73–74. Pétery Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 26 pont;
73–74. Tihanyi Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
76–77. Fóris Bertalan (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 23 pont;
76–77. Sasvári Viktória (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
78–81. Jenei Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 21 pont;
78–81. Konkoly Ákos (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont;
78–81. Sebestyén Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 21 pont;
82. Polgár Lívia (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 20 pont;
83–86. Ablonczy Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont;
83–86. Barcza Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 19 pont;
83–86. Steller Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 19 pont;
87–88. Józsa Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
89–91. Garzó Gyula (Budapest, Zápor Általános Iskola és Gimnázium) 17 pont;
89–91. Tolnai Attila (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont;
92. Dér Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
93–94. Beke Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 15 pont;
93–94. Ellenrieder Orsolya (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
96–102. Bein Ákos (Budapest, Árpád Gimn.) 11 pont;
96–102. Boross Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont;
96–102. Erdős Balázs (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 11 pont;
96–102. Kazi Sándor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
96–102. Komáromi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
96–102. Nguyen Dinh Bao (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
96–102. Varga Zoltán (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 11 pont;
103. Farkas Péter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 10 pont;
104–105. Gyenese Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
104–105. Molnár Nikolett (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
108–113. Barabás László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont;
108–113. Földényi Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
108–113. Hamvas Mihály (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont;
108–113. Steiber Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
108–113. Szijártó András (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 6 pont;
108–113. Tóth Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
115–120. Pintér Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
115–120. Sznyida Róbert (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 4 pont;
115–120. Tóth Mihály (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 4 pont;
115–120. Zempléni Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
121–124. Ferenczi Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont;
121–124. Singlár Barbara (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
121–124. Szigethy András (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
121–124. Tóth Annamária (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
125–131. Bugyjás Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
125–131. Godó Ferenc (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
125–131. Oláh Júlia (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont;
125–131. Skoda Zoltán (Bécs, GRG 13 Wenzgasse) 1 pont;
125–131. Tagányi Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.