Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Strenner Balázs 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 126 pont;
2. díj: Paulin Roland 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont;
3. díj: Jankó Zsuzsanna 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 105 pont;
4. díj: Pálinkás Csaba 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 80 pont;
5. díj: Király Csaba 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont;
6–7. díj: Kiss-Tóth Christian 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 74 pont;
6–7. díj: Mánfay Máté 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont;
8. díj: Tomon István 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 61 pont;
9. díj: Molnár András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 59 pont;
10. díj: Seres Gyula 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Erdélyi Márton 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
11–12. Rácz Miklós 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
13. Estélyi István 11. o. (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 28 pont;
14–15. Dobos Gábor 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
14–15. Kis Gergely 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
17. Mátyás Péter 12. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 20 pont;
19. Birkner Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;

Következik:

20. Vass Márton 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 13 pont;
21. Ozsvárt László 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
22. Bodnár József 12. o. (Fülek, Füleki Gimnázium) 10 pont;
23–24. Komáromy Dani 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
23–24. Torma Róbert 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
25. Herczegh Péter 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
26–28. Csajbók Bence 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
26–28. Holló László 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
26–28. Prónai Anett 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
29–30. Cseh Ágnes 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
29–30. Quittner Bence 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
31. Varjas András 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 2 pont;
32–37. Horváth Zoltán 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
32–37. Mészáros Gábor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
32–37. Rédly Dávid 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
32–37. Szili Róbert 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 1 pont;
32–37. Ureczky Bálint 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont;
32–37. Varsányi Zsombor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.