Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kiss-Tóth Christian (Budapest, Árpád Gimnázium) 238 pont;
2. díj: Strenner Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 236 pont;
4. díj: Poronyi Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 222 pont;
5–6. díj: Lorántfy Bettina (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 221 pont;
5–6. díj: Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 221 pont;
7. díj: Dömötör Erika (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 208 pont;
8. díj: Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 203 pont;
9. díj: Hartmann Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 195 pont;
10. díj: Horváth Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 193 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Eckert Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 191 pont;
11–12. Knipl Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 191 pont;
13. Bodzsár Erik (Budapest, Városmajori Gimnázium) 183 pont;
14. Fegyverneki Dániel (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 182 pont;
15. Lukucz Balázs (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 176 pont;
17. Szilvási Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 160 pont;
18. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 159 pont;
21. Sóvágó Sándor (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 149 pont;
22. Petényi Franciska (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 143 pont;
23. Regős Gábor (Budapest, Piarista Gimnázium) 139 pont;
25. Harkai Alexandra Dóra (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 119 pont;

Következik:

28. Gelencsér Zsolt (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 91 pont;
29. Darázs Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 86 pont;
32. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 74 pont;
34. Varjas András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 70 pont;
35. Szabó Péter (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 68 pont;
36. Ujváry Áron (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 66 pont;
38. Chlebovics Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 57 pont;
39. Jenei Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 55 pont;
40. Takács Viola (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 42 pont;
41. Molnár Csaba (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 41 pont;
42–43. Darida Sándor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 38 pont;
42–43. Muntag Márton (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 38 pont;
44–45. Komáromi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
44–45. Szili Róbert (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 35 pont;
46. Andor Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 32 pont;
47. Tarcsi Róbert (Budapest, Városmajori Gimnázium) 31 pont;
49. Fodor Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont;
50–51. Kovác Zoltán (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 25 pont;
50–51. Stolczenberger Róbert (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 25 pont;
53. Hauck Zsuzsanna (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 23 pont;
54. Szabolcs Barnabás (Budapest, Németh László Gimnázium) 22 pont;
55–57. Pataki Zsombor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 21 pont;
55–57. Pázmándi Edit (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 21 pont;
55–57. Vadász Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
58. Sápi Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
60–61. Deák Áron (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 18 pont;
60–61. Kiriakov Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
62–64. Kiss Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
62–64. Újfalussy Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 17 pont;
65. Varga András (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 16 pont;
66–69. Antal Áron Gyula (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 15 pont;
66–69. Bors Eszter (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 15 pont;
66–69. Szabó Veronika Melinda (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 15 pont;
66–69. Szijártó László (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
70–71. Balázs József (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 14 pont;
70–71. Kiss Orsolya (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
72–73. Krusper Márta (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
72–73. Németh Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
74–75. Krasnyánszki László (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
77–79. Németh Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
77–79. Péntek Orsolya (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
77–79. Ruskó Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
80–82. Horeczky Miklos (Alberta, Tempo School) 9 pont;
80–82. Jakab Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
83–84. Mészáros Eleonóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
83–84. Nagy Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
85–89. Hegedűs Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 7 pont;
85–89. Hutvágner Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
85–89. Polgár Gergely Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
85–89. Praksch Ádám (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 7 pont;
91. Praksch András (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
92–94. Rákos Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
92–94. Zajzon Gergő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
95–97. Győrffy Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
95–97. Laczkó Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
95–97. Németh Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
98–99. Russói András (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 2 pont;
100–102. Zseli Máté (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.