Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Peregi Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 224 pont;
2. díj: Kiss-Tóth Annamária 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 220 pont;
3. díj: Dudás Ádám 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
4–5. díj: Veres Gábor Pál 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 214 pont;
4–5. díj: Werner Miklós 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 214 pont;
6–8. díj: Csató Bertalan 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 213 pont;
6–8. díj: Gyurcsik Judit 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 213 pont;
6–8. díj: Salát Zsófia 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 213 pont;
9–11. díj: Árvay Anna 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 210 pont;
9–11. díj: Ruppert Dániel 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 210 pont;
9–11. díj: Varga Péter 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 210 pont;

Dicséretben részesült:

12. Bakacsi Péter 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 209 pont;
13–15. Cserép Máté 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 208 pont;
13–15. Simon Gergely 9. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 208 pont;
13–15. Szilágyi Zsombor 9. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 208 pont;
16. Kassay Gábor 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 206 pont;
17–18. Antali Máté 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 204 pont;
17–18. Bus Norbert 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 204 pont;
19. Horváth Markó 9. o. (Kunszentmiklós, Kunszentmiklósi Református Kollégium) 203 pont;
20. Priksz Ildikó 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 202 pont;
21. Sümegi Károly 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 201 pont;
22. Kókai Henriett 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 200 pont;
23. Dékány Tamás 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 199 pont;
25–28. Kőkuti András 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 195 pont;
25–28. Lorántfy László 10. o. (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 195 pont;
25–28. Szilágyi Lilla Ráchel 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 195 pont;
29–30. Dobos Gergely 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 193 pont;
31. Gaál Zsuzsanna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 192 pont;
32. Juhász István 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 187 pont;
33. Számadó Péter 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 185 pont;
34. Kovács Veronika 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 183 pont;
35. Mercz Béla 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 182 pont;
36. Elekes Csaba 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 180 pont;
37. Dormán Miklós 9. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 177 pont;
38–40. Molnár Balázs 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 175 pont;
38–40. Sövény Bálint 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 175 pont;
38–40. Thész Péter 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 175 pont;
41. Tóth Tibor 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 172 pont;
42–43. Györök Péter 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 168 pont;
44. Terjéki Béla 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 166 pont;
45. Tolner Ferenc 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 164 pont;
46–47. Farkas Judit 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 163 pont;
48. Csehi Csongor 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 161 pont;
49–51. Csizmadija Laura 9. o. (Szabadka, Svetozar Markovic Gimnázium) 158 pont;
49–51. Nagy Mariann 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 158 pont;
52–53. Eőry Zoltán 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 157 pont;
52–53. Kornizs Balázs 10. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 157 pont;
54. Juhász Péter 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 156 pont;
56. Papp Julianna 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 153 pont;
59. Vad Szilvia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 148 pont;
60. László Máté 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 145 pont;
61. Mester Anita 9. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 144 pont;
62. Domonkos Miklós 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 142 pont;
63. Balogh Ádám 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 139 pont;
64. Buday Gáspár 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 136 pont;
65. Csatári Tamás 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 135 pont;
66. Csobo Elek 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 133 pont;
67. Kormányos Krisztina 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 132 pont;
68. Lehel Gábor 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 130 pont;

Következik:

69. Fodor Dávid 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 128 pont;
70. Németh Zita 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 127 pont;
71. Fábián Anna 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 125 pont;
72. Bakó Lilla 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 124 pont;
73. Szabó Dániel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 123 pont;
74–76. Pálinkó Gábor 9. o. (Kunszentmiklós, Kunszentmiklósi Református Kollégium) 120 pont;
74–76. Szabó Dániel 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 120 pont;
74–76. Szabó Szilárd 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 120 pont;
77. Szatmári Tünde 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 118 pont;
78–79. Lazányi Nóra 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 116 pont;
78–79. Sneider István 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 116 pont;
80. Hári Tibor 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 115 pont;
81–84. Beda András 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 114 pont;
81–84. Csige Péter 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 114 pont;
81–84. Fogl Alexandra 10. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 114 pont;
81–84. Hursán Zsófia 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 114 pont;
85–86. Kosztolányi Máté 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 111 pont;
87. Motyovszki Gergő 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 110 pont;
89. Németh Annamária 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 106 pont;
90. Ujváry Flóra 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 105 pont;
91. Haszpra Zsolt 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 104 pont;
92. Rózsa Levente 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 103 pont;
93. Fukker Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 102 pont;
94. Horváth Imola 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 101 pont;
95. Fridrik József Richárd 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 100 pont;
96. Matyó Anett 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 99 pont;
97–99. Knorr Gergely 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 98 pont;
97–99. Pálóczi István 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 98 pont;
97–99. Tőkési Alexandra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 98 pont;
100. Márkus Judit 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 97 pont;
101. Kaszás Tímea 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 96 pont;
103. Németh Árpád 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 94 pont;
104. Mislyenác Ivett 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 93 pont;
105–106. Édes Gergő 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 92 pont;
105–106. Zádeczki Júlia 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 92 pont;
107–109. Novák Panna 10. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 91 pont;
107–109. Party Réka 10. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 91 pont;
107–109. Sármány Judit 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 91 pont;
110. Laki Balázs 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 90 pont;
111. Papp László 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 89 pont;
112–113. Balogh Teréz 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 88 pont;
112–113. Veres Renáta 9. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 88 pont;
114–115. Czentnár András 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 87 pont;
114–115. Horváth Ádám 10. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 87 pont;
116–119. Psenák Bálint 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 86 pont;
116–119. Szabó Gergely Levente 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 86 pont;
116–119. Szekeres Ágnes 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 86 pont;
116–119. Tóth Judit 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 86 pont;
120–121. Fekete Diána 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 85 pont;
120–121. Takátsy Balázs 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 85 pont;
122–124. Kovács Ádám 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 83 pont;
122–124. Mózes Róbert 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 83 pont;
122–124. Podmaniczky Nándor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 83 pont;
125–126. Lakatos Dóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 82 pont;
125–126. Sikala Ákos 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 82 pont;
127–129. Glant Nóra Dóra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 81 pont;
127–129. Maknics Anita 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 81 pont;
127–129. Szőke Gergő 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 81 pont;
130–132. Balázs Attila 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 80 pont;
130–132. Gál Eszter 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 80 pont;
130–132. Garaczi Tamás 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 80 pont;
133–134. Farkas István 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 78 pont;
133–134. Kiss Réka 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 78 pont;
135–136. Budai Richárd Tamás 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 75 pont;
135–136. Varga Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 75 pont;
137–139. Ivan Ivanov 10. o. (Szófia, 47th High School) 74 pont;
137–139. Kollár Kitti 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 74 pont;
137–139. Németh Enikő 10. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 74 pont;
140. Sipeki Sándor 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 72 pont;
141–142. Kótai Bianka 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 71 pont;
141–142. Vígvári Dorottya 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 71 pont;
143–144. Bozsik Ádám 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 70 pont;
143–144. Szabó Tímea 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 70 pont;
145. Kopcsó István 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 69 pont;
146. Tóth Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 68 pont;
147–148. Benda Mihály 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 67 pont;
147–148. Ollár Anita 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 67 pont;
149. Bátonyi Zsolt 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 65 pont;
150. Bakó Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 64 pont;
151–152. Király Ágnes 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont;
151–152. Urbán László 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 62 pont;
153–155. Harsányi Ildikó 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 61 pont;
153–155. Kincses Bálint 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 61 pont;
153–155. Schattmann Péter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 61 pont;
156–157. Rácz Rita 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 60 pont;
156–157. Szaifert Balázs 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 60 pont;
158. Faragó Mária 10. o. (Polgár, Vásárhelyi Pál Gimnázium) 59 pont;
159–162. Majoros Zsófia 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 58 pont;
159–162. Orosz Katalin 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 58 pont;
159–162. Szabó Attila 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 58 pont;
159–162. Tirpák Tünde 9. o. (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 58 pont;
163–164. Andrássy Zita 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 57 pont;
163–164. Kiss Dániel Miklós 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 57 pont;
165–168. Bennemann Stephan 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 56 pont;
165–168. Cserháti Gergely 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 56 pont;
165–168. Kiss Benedek 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 56 pont;
165–168. Radnai Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 56 pont;
169–171. Ábrók Levente 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 55 pont;
169–171. Horváth Csongor Márk 10. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 55 pont;
169–171. Miskovics Mariann 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 55 pont;
172–174. Almási Krisztina 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 54 pont;
172–174. Kőrösi Márton 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimnázium) 54 pont;
172–174. Rosta Katalin 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 54 pont;
175–176. Dobos Ádám 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 53 pont;
175–176. Jordán Zsófia 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 53 pont;
177–178. Molnár Dániel 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 52 pont;
179–180. Csizmadia Petra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 51 pont;
179–180. Gazdag Nóra 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 51 pont;
181–185. Gyovai Antal 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
181–185. Márkus Gergely 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 50 pont;
181–185. Maróczki Kitti 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 50 pont;
181–185. Szabó Tamás 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 50 pont;
181–185. Tímár Máté 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 50 pont;
186. Révész Orsolya 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 49 pont;
187–191. Csajka Andrea 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 48 pont;
187–191. Czirók Emese 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
187–191. Klein Petra 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 48 pont;
187–191. Négyesi Áron 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
187–191. Pócsi Anita 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 48 pont;
192–193. Fábián Ádám 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 47 pont;
192–193. Fekete Balázs Samu 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 47 pont;
194–197. Engyel Márton 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 46 pont;
194–197. Fehér András 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 46 pont;
194–197. Tóth Péter 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 pont;
194–197. Vida Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 46 pont;
198–199. Santora Brigitta 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
198–199. Tiborcz Lívia 9. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 45 pont;
200. Blutman Kristóf 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
201–203. Pásztor Anna 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 43 pont;
201–203. Vallyon Emese 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 43 pont;
201–203. Virosztek Tamás 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 43 pont;
204–207. Gálicz Eszter 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 42 pont;
204–207. Oláh Dóra 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 42 pont;
204–207. Pap Bálint 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 42 pont;
204–207. Papp Géza Dávid 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 42 pont;
208. Biacsi Ádám 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 41 pont;
209–216. Barna Szabolcs 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 40 pont;
209–216. Iványi Zsófia 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
209–216. Lévay Nóra 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 40 pont;
209–216. Lipcsei Gábor 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 40 pont;
209–216. Molnár Mirna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
209–216. Szentirmai Csaba 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 40 pont;
209–216. Tóth Katalin 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 40 pont;
217–221. Gáspár Éva 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 39 pont;
217–221. Gönczi Ákos 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 39 pont;
217–221. Kardos Ádám 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 39 pont;
217–221. Markó Zoltán 9. o. (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 39 pont;
217–221. Varga Júlia 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont;
222–227. Balázs Sándor 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 38 pont;
222–227. Czigány Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 38 pont;
222–227. Polyák Gábor 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 38 pont;
222–227. Turi Szabolcs 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 38 pont;
222–227. Vincze Erika 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 38 pont;
228–233. Badacsonyi Flóra 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 37 pont;
228–233. Dombi Kinga 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 37 pont;
228–233. Farkas Mariann 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 37 pont;
228–233. Renkó Dániel 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 pont;
228–233. Szabó Zoltán 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 pont;
228–233. Vásárhelyi Andrea 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
234–235. Szilágyi Medárd 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont;
234–235. Tolvaj Márton 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 36 pont;
236–240. Böszörményi Anna 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 35 pont;
236–240. Jankovic Dávid 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 35 pont;
236–240. Pál Tamás 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
236–240. Somodi Ivett Angelika 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 35 pont;
236–240. Türk Levente 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 35 pont;
241–243. Jakab Attila 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 34 pont;
241–243. Rácz István 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 34 pont;
241–243. Varga Eszter 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
244–246. Honti Tamás Zsolt 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 33 pont;
244–246. Nagy Márton 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 33 pont;
244–246. Verzár Anna 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 33 pont;
247–251. B. Ferenc 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 32 pont;
247–251. Heizler Tamás Ferenc 10. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 32 pont;
247–251. Kalo Norbert 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 32 pont;
247–251. Kapi Zsófia 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 32 pont;
247–251. Kunfalvi Gabriella 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 32 pont;
252–257. Groma Katalin 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 31 pont;
252–257. Király Adrienn 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
252–257. Komócsin Zoltán 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 31 pont;
252–257. Schindele Krisztina 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 31 pont;
252–257. Soós Béla 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
252–257. Szabó Napsugár 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 31 pont;
258–261. Frank Máté Ferenc 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 30 pont;
258–261. Lajos Regina 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 30 pont;
258–261. László Krisztina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
258–261. Szűcs Viktória 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
262–265. Barak Anita 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 29 pont;
262–265. Nagy Ágnes 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 29 pont;
262–265. Szolnoki Lénárd 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gedeon Gimnáziuma) 29 pont;
262–265. Tasnádi Melinda 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
266–268. Hirt Krisztina 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
266–268. Kacsó János 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 28 pont;
266–268. Polyák Nóra 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 28 pont;
269–270. Olasz Attila 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 27 pont;
269–270. Szemők Ádám 9. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 27 pont;
271–272. Gergácz Írisz 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 26 pont;
271–272. Hubai András Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 26 pont;
273–275. Balogh Ádám 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 25 pont;
273–275. Bódor László 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 25 pont;
273–275. Tóth Andrea 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 25 pont;
276–280. Borbás Bernadett 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont;
276–280. Czibor Sándor 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
276–280. Gergály Fruzsina 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
276–280. Sipos Ádám 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 24 pont;
276–280. Szalay Veronika 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
281–293. Barakony Zsófia 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
281–293. Bozsó Dániel 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 23 pont;
281–293. Földes Tamás 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 23 pont;
281–293. Híves Bálint 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 23 pont;
281–293. Jánosi Anna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
281–293. Markó Anna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
281–293. Novák Márk 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
281–293. Szűcs Szabolcs 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 23 pont;
281–293. Takács Gábor 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 23 pont;
281–293. Tardos Zsófia 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 23 pont;
281–293. Váczi Dániel 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 23 pont;
281–293. Varga Eszter 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
294–296. Fellner Zita 10. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 22 pont;
294–296. Szloboda István 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
297–308. Csapó Gábor 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
297–308. Dávid Gergely 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont;
297–308. Gál Judit 9. o. (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 21 pont;
297–308. Gerencsér Máté 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 21 pont;
297–308. Herczeg István 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 21 pont;
297–308. Koszta Éva 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 21 pont;
297–308. Kövér Ferenc 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
297–308. Pilissy Anna 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
297–308. Pospischill Péter 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont;
297–308. Szabó Dániel 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
297–308. Varga Máté 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 21 pont;
297–308. Varsányi Zsombor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
309–325. Dunaszegi Janka 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 20 pont;
309–325. Eipl Bálint 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 20 pont;
309–325. Fodor Gábor Dénes 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 20 pont;
309–325. Görög Réka Dorottya 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
309–325. Kasza Csaba 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 20 pont;
309–325. Kerekes Attila 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 20 pont;
309–325. Králik Barnabás 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 20 pont;
309–325. Markovics Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
309–325. Maróti Árpád 10. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
309–325. Nagy Ágnes 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 20 pont;
309–325. Nagy Nándor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
309–325. Prónay Bence 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
309–325. Renczes Erzsébet 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 20 pont;
309–325. Szolári Attila 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
309–325. Tasi Emese 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
326–334. Bodnár Tamás 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 19 pont;
326–334. Bóka Dávid 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont;
326–334. Egyed Lenke 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 19 pont;
326–334. Győri Tamás Noé 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 19 pont;
326–334. Horváth Márton 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 19 pont;
326–334. Németh Máté 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont;
326–334. Rohovszky Péter Rudolf 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 19 pont;
326–334. Szabó Zita 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 19 pont;
335–344. Ardó András 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 18 pont;
335–344. Gazdus Viktor 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 18 pont;
335–344. György Hunor 10. o. (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 18 pont;
335–344. Juhász Flóra 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
335–344. Keledi Johanna 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
335–344. Khalikov Faradj 9. o. (Baku, School 164) 18 pont;
335–344. Lócsi Dávid 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
335–344. Péter Nikoletta 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 18 pont;
335–344. Szőnyeg Boglárka 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
345–350. Asztalos Péter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
345–350. Babcsány Boglárka 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
345–350. Katona Kristóf 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 17 pont;
345–350. Mihalik Bendegúz 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
345–350. Noveczky Péter 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 17 pont;
345–350. Tóbiás Borbála 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 pont;
351–356. Finta András 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
351–356. Kéri Zsombor 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 16 pont;
351–356. Mátis Eszter 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 16 pont;
351–356. Szabó Ádám 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 16 pont;
351–356. Szarvas Brigitta 9. o. (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 16 pont;
351–356. Udvarhelyi Bence 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 pont;
357–363. Balogh Zoltán Zsolt 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 15 pont;
357–363. Borbély Krisztián 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
357–363. Füredi Balázs 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
357–363. Keleti Theodora 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
357–363. Lukács Tímea 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 15 pont;
357–363. Münnich Ákos 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
364–386. Bakos Levente 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
364–386. Bányik Zoltán 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 14 pont;
364–386. Bátki Zoltán 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
364–386. Berecz Edina 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
364–386. Berkes Martina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
364–386. Bogádi Krisztián 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 14 pont;
364–386. Gáspár Vince 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 14 pont;
364–386. H. Kovács Dániel 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
364–386. Kolodzey Gábor 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 14 pont;
364–386. Koncz Bálint 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 14 pont;
364–386. Lakatos Janka Anna 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
364–386. Lengyel Ádám 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 14 pont;
364–386. Ónodi Bettina 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
364–386. Rakovszky Andorás 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
364–386. Sebestyén Ádám 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 14 pont;
364–386. Stein Tímea 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
364–386. Surman Krisztina 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 14 pont;
364–386. Szondy Lilla 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 14 pont;
364–386. Tóth Ákos 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 14 pont;
387–394. Augusztinovicz Dávid Máté 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
387–394. Bertalan Balázs Imre 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 13 pont;
387–394. Borsi Ágnes 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 13 pont;
387–394. Karancs Iván 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
387–394. Molnár Bence 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 13 pont;
387–394. Molnár Dániel 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 13 pont;
387–394. Simon János 10. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 13 pont;
387–394. Vaits Zoltán 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
395–404. Gottschalk Róbert 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont;
395–404. Gyurkó Dávid 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
395–404. Laskovics Mária 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
395–404. Mihálovics Zoltán 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
395–404. Móró Gyula 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
395–404. Némethi Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
395–404. Schreindorfer Károly 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 12 pont;
395–404. Szilágyi Bence 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 12 pont;
395–404. Velkey Róbert 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 12 pont;
405–412. Abaházy Andrea 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 11 pont;
405–412. Bessenyei Krisztina 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
405–412. Bogdánffy Gergely Miklós 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
405–412. Keresztes Szabolcs 10. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 11 pont;
405–412. Kisfaludi-Bak Zoltán 9. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 11 pont;
405–412. Kiss Balázs Péter 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 11 pont;
405–412. Németh Norbert 10. o. (Szabadka, Műszaki Iskola) 11 pont;
405–412. Zsigmond Anna 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
413–429. Balázs Bálint 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
413–429. Fandohan Mira 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
413–429. Finta Péter 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
413–429. Jarecsny Tamás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
413–429. Juhász Boldizsár 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 10 pont;
413–429. Kálmánczi Anna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
413–429. Kaszpari Orsolya 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 10 pont;
413–429. Korsós Koppány 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
413–429. Makranczi Lili 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
413–429. Nagy Barbara 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
413–429. Polgár Anna Sarolta 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
413–429. Szabó Róbert 10. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 10 pont;
413–429. Szombati Tamás 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
413–429. Tóth Attila 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 10 pont;
413–429. Tóth Csaba Bence 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 10 pont;
413–429. Tóth Rita 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
413–429. Udvari Zsolt 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 10 pont;
430–447. András Nikoletta 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
430–447. Borián Marcell 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
430–447. Fejér Attila 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
430–447. Futár Dóra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
430–447. Horváth István 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
430–447. Horváth Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
430–447. Káposzta Éva 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 9 pont;
430–447. Kisházi János 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 9 pont;
430–447. Kontár Zsuzsanna 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 9 pont;
430–447. Kóródi Sándor 9. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 9 pont;
430–447. Laskai Szabina 9. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 9 pont;
430–447. Lippai Gábor 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 9 pont;
430–447. Réti Gergely 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
430–447. Riczkó Botond 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 9 pont;
430–447. Szabó Csilla 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
430–447. Tóth Beáta 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
430–447. Zentai Barbara 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
448–457. Garamvölgyi Tamás 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 8 pont;
448–457. Horváth Emese 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
448–457. Kálya Kata 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
448–457. Kenéz Flóra 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
448–457. Kis Tibor 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 8 pont;
448–457. Péntek Erika 9. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium) 8 pont;
448–457. Tóth Máté 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 8 pont;
448–457. Tóth-Ágoston Tibor 9. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 8 pont;
448–457. Ungi Gergely 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
458–477. Beöthy Zsolt 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
458–477. Boros Ágnes 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
458–477. Faragó Zsanett Kata 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
458–477. Horváth Anna 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
458–477. Kádár István 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 7 pont;
458–477. Kelemen Máté 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 7 pont;
458–477. Kis Tamás 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
458–477. Kozma Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
458–477. Magyar Zoltán 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 7 pont;
458–477. Nagy Enikő 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
458–477. Nagy Kata 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 7 pont;
458–477. Nagy László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
458–477. Sajti Zsuzsanna 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont;
458–477. Schnek Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
458–477. Simon Nóra 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 7 pont;
458–477. Somsák Tamás 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
458–477. Szűcs Anna 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
458–477. Szűcs Gábor 9. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 7 pont;
458–477. Várkonyi Dóra 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
458–477. Wiedemann Petra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
478–487. Balázsfi Enikő 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
478–487. Csányi Máté Gábor 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
478–487. Gáll Tibor 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
478–487. Hajdú Gábor 9. o. (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 6 pont;
478–487. Herber Máté 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont;
478–487. Németh Attila 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
478–487. Póczek Tamara 9. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 6 pont;
478–487. Varga Dániel 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
478–487. Veres Péter 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 6 pont;
478–487. Zvér Nóra 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 6 pont;
488–524. Béki Alexandra 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
488–524. Bojtos Attila 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
488–524. Dobrocsi Gábor 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
488–524. Erős Ákos 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
488–524. Erős Petra 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
488–524. Farkas Máté 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
488–524. Fejérváry Dóra 9. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 5 pont;
488–524. Gazdag Anna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
488–524. Herszényi Krisztina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
488–524. Jakabfy Tímea 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
488–524. Kassai Dániel 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
488–524. Kobolák Ákos 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
488–524. Kozma Nikolett 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
488–524. Lamperth Dávid 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
488–524. Legény László 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
488–524. Lukács Menyhért Béla 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
488–524. Lukátsi Marcell 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
488–524. Molnár Márton 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
488–524. Molnár Máté 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
488–524. Nagy András 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 5 pont;
488–524. Németh Márton 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
488–524. Neubauer Gábor 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
488–524. Ónozó Lívia Réka 10. o. (Pécs, Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola) 5 pont;
488–524. Oszlányi Ádám Róbert 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
488–524. Perjéssy Lóránt 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
488–524. Richtárcsik Noémi 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
488–524. Ritter Dániel 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
488–524. Schubert Károly 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
488–524. Súth Tamás 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
488–524. Szabó Csilla 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
488–524. Szabó Eszter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
488–524. Szatmári Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
488–524. Szirmai Roland 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
488–524. Tóth Krisztián 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
488–524. Tresó Gergely 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
488–524. Vásárhelyi Bálint Márk 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
525–535. Andrássi Zita 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
525–535. Árok Bianka 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
525–535. Gergely Eszter 9. o. (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 4 pont;
525–535. Gosztola Ferenc 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont;
525–535. Jerecsny Tamás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
525–535. Lordonics Enikő 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 4 pont;
525–535. Molnár Emese 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
525–535. Székely Csaba 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
525–535. Tihanyi Kristóf Áron 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
525–535. Tinta András 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 4 pont;
536–539. Gyányi Tamás 9. o. (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 3 pont;
536–539. Kun Ádám 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
536–539. Ribiánszky Péter 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
536–539. Szórádi Bernadett 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
540–547. Bolla Róbert 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
540–547. Csiba Ferenc 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
540–547. Hankó Zsófia 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 2 pont;
540–547. Hauper Zsolt 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
540–547. Kruppa Nándor 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
540–547. Pálfy Ádám 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
540–547. Szaplonczay Máté 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
540–547. Török Zoltán 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont;
548–556. Bede Nikoletta 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;
548–556. Fazekas Fanni 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 1 pont;
548–556. Hizsnyik Gabriella 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 1 pont;
548–556. Horváth Ákos 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
548–556. Magócs Dávid 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
548–556. Matuska Barbara 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont;
548–556. Matyovszki Gergő 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 1 pont;
548–556. Szőcs Andrea 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.