Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Gombkötő Tamás 11. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 222 pont;
1–2. díj: Tassy Gergely 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 222 pont;
3. díj: Martinek László 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 220 pont;
4–5. díj: Mezei Bálint 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 218 pont;
4–5. díj: Péhl Katalin 11. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 218 pont;
6–7. díj: Hauck Zsuzsanna 12. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 216 pont;
6–7. díj: Tomanek Ferenc Áron 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 216 pont;
8. díj: Oláh Gábor 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 215 pont;
9–10. díj: Salamon László 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 214 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Kovács Gergely 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 201 pont;
12–13. Szabó Péter 12. o. (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 201 pont;
14. Szakács Nóra 11. o. (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 200 pont;
15. Varga Attila József 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 199 pont;
17. Ásványi Vera 12. o. (Ajka, Bródy Imre Gimnázium) 196 pont;
18. Tóth Bálint 11. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 195 pont;
20. Horváth Gábor 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 192 pont;
21. Szurmai Csongor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 188 pont;
23. Molnár Enikő Szandra 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 184 pont;
24. Mátrai Magdolna 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 180 pont;
25–26. Bitvai Zsolt 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 179 pont;
25–26. Tóth Ferenc 12. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 179 pont;
27. Gelencsér Zsolt 12. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 178 pont;
28–29. Elter Zsolt 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 171 pont;
28–29. Juhász Zsófia 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 171 pont;
30–32. Cserép Gábor 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 165 pont;
30–32. Gábor Attila 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 165 pont;
30–32. Lang Krisztina 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 165 pont;
33. Ágas Márton 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 161 pont;
34. Barta Fruzsina 12. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 160 pont;
35–36. Germán Olivér 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 155 pont;
35–36. Sörös Gábor 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 155 pont;
37. Trick Ildikó 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 154 pont;
38–39. Gál Lili 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 152 pont;
38–39. Madocsai Judit 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 152 pont;
40. Kőszegi Balázs 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 150 pont;
41. Engyel Ferenc 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 149 pont;
42. Fazekas Gergő 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 148 pont;
43–44. Buday Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 147 pont;
43–44. Magyar Balázs 12. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 147 pont;
45–48. Csongrádi Gábor 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 145 pont;
45–48. Máté Balázs 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 145 pont;
45–48. Pázmándi Edit 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 145 pont;
45–48. Pifkó Zsuzsanna 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 145 pont;
50. Csörgő Gábor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 142 pont;
51. Telek Tamás 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 141 pont;
52. Tinku Szilárd 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 135 pont;
53. Csoma Anikó 12. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 134 pont;
54. Kubatovics Anett 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 131 pont;

Következik:

55–56. Hornyák András 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 130 pont;
55–56. Tomjanovich Gergő 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 130 pont;
58. Darabos Katalin 11. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 127 pont;
59. Pócsi Andrea 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 124 pont;
61. Póra-Simon Zsolt 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 119 pont;
62. Bori Ágnes 12. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 117 pont;
63–65. Kasza Dóra 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 116 pont;
63–65. Lak Attila 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 116 pont;
63–65. Tancsa Zsolt 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 116 pont;
66. Csepi Dóra 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 115 pont;
67–69. Gyurász Pál 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 114 pont;
67–69. Lukács Attila 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 114 pont;
67–69. Reichert Miklós 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 114 pont;
70. Galiger Márk 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 113 pont;
71–72. Farkas János 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 111 pont;
73. Lázár András 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 104 pont;
74–75. Czibula Levente 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 102 pont;
74–75. Dergez Dávid 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 102 pont;
76. Csákvári Ferenc 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 99 pont;
77–78. Sarkar Nirmal 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 98 pont;
77–78. Varga Ákos 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 98 pont;
79–81. Marton Miklós 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 97 pont;
79–81. Németh János 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 97 pont;
79–81. Tóth Miklós 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 97 pont;
82. Kopcsó Tamás 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 95 pont;
83. Mózes Áron 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 94 pont;
84–87. Fejős Gábor 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 90 pont;
84–87. Kerekes Balázs 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 90 pont;
84–87. Soós Gergely 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 90 pont;
84–87. Takács Viola 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 90 pont;
88–89. Hermann Zsolt 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 89 pont;
88–89. Mihálycsik László 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 89 pont;
90–91. Bíró Ákos 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 86 pont;
90–91. Dani Tímea 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 86 pont;
92–93. Herein András 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 84 pont;
92–93. Jánosi András 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 84 pont;
94–97. Dávid Roland 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 83 pont;
94–97. Geszti Balázs 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 83 pont;
94–97. Kiss Virág 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 83 pont;
94–97. Zajcsuk Eliza 11. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 83 pont;
98–99. Bunth Ágnes 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 82 pont;
98–99. Molnár Péter 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 82 pont;
100. Nagy Zsófia Rita 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 81 pont;
101–103. Farkas Ferenc 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 80 pont;
101–103. Horváth Árpád József 12. o. (Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc Gimnázium) 80 pont;
101–103. Zsoldos Bálint 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 80 pont;
104. Numan Réka 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 79 pont;
105. Wischy Dávid 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 77 pont;
106–108. Juhász Gabriella 12. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 76 pont;
106–108. Nagy Veronika 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 76 pont;
106–108. Szabó József 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 76 pont;
109. Gyarmati Gábor 12. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 74 pont;
110. Oroszi Eszter 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 73 pont;
111–113. Heller Kristóf 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
111–113. Novák Veronika 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 72 pont;
111–113. Tóth Brigitta 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 72 pont;
114–116. Godó Roland 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 71 pont;
114–116. Monoszlai Ákos 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 71 pont;
114–116. Steinbach Antal Bálint 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 71 pont;
117. Virág Bálint 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 70 pont;
118–121. Bertók Zsófia 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 68 pont;
118–121. Izsák Gabriella 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 68 pont;
118–121. Kun Gergely 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 68 pont;
118–121. Somodi Orsolya 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 68 pont;
122. Bereczki Fruzsina 11. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 67 pont;
123–125. Kálmán Nikolett 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 66 pont;
123–125. Magyari Nóra 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 66 pont;
123–125. Szeberényi Ágnes 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 66 pont;
126. Vodicska Babett 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 65 pont;
127. Novák Barnabás 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 64 pont;
128–130. Borbély Eszter 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 62 pont;
128–130. Genczler Éva 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 62 pont;
128–130. Hermán Eszter 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 62 pont;
131–134. Kanta Péter 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 61 pont;
131–134. Medvés Péter 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 61 pont;
131–134. Szőke András 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 61 pont;
135–136. Bubla Ágnes Márta 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 60 pont;
135–136. Farkas Bálint 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 60 pont;
137. Mészáros Balázs 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 59 pont;
138–140. Endrődi Renáta 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 58 pont;
138–140. Foki Péter 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 58 pont;
138–140. Polgár Gergely Tamás 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 58 pont;
141–145. Ancsa Balázs 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 57 pont;
141–145. Krisch Enikő 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 57 pont;
141–145. Mészáros Tamás 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 57 pont;
141–145. Nagy Balázs 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 pont;
141–145. Veréb Dóra 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 57 pont;
146–149. Czizel Noémi 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 56 pont;
146–149. Fehér Dániel 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 56 pont;
146–149. Honti Ágnes Judit 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 56 pont;
146–149. Kádár András 11. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 56 pont;
150. Pap Andor 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 55 pont;
151–152. Salgó Péter 11. o. (Budapest, Osztrák Gimnázium) 52 pont;
153–154. Császár Krisztián 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 51 pont;
153–154. Kiss Andrea 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 51 pont;
155–157. Novák Dániel 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 50 pont;
155–157. Wallner Ádám 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
158–163. Katus Kinga 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 49 pont;
158–163. Keresztes Éva Csilla 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 49 pont;
158–163. Molnár Nóra 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 49 pont;
158–163. Nepper Zsombor 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 49 pont;
158–163. Sági Nikolett 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 49 pont;
158–163. Stolczenberger Róbert 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 49 pont;
164–165. Antal Áron 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 48 pont;
164–165. Vígh Viktória 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 48 pont;
166–168. Bozsó Bernadett 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 47 pont;
166–168. Répás Péter 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 47 pont;
166–168. Stadler Gergő 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 47 pont;
169–170. Kovács Ádám 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 pont;
169–170. Tímár Barbara 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 46 pont;
171. Törőcsik Mónika 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont;
172–177. Andorka Péter 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 44 pont;
172–177. Bodor Bernadett 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 44 pont;
172–177. Farkas Mátyás 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 44 pont;
172–177. Loviagnin Iván 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 44 pont;
172–177. Németh Eszter 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 44 pont;
172–177. Stróbl András 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 44 pont;
178–180. Kovács Márton 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 43 pont;
178–180. Rábai Zsolt 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 43 pont;
178–180. Zsoldi Katalin 12. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 43 pont;
181. Jóna Mária 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
182–184. Czibik Eszter 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 40 pont;
182–184. Szabó Anita 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 40 pont;
182–184. Szekeres Péter 11. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 40 pont;
185–187. Ősze Gergő 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 39 pont;
185–187. Perneczky Júlia 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 39 pont;
188–189. Lányi Tamás 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 38 pont;
188–189. Nyul Zsófia 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 38 pont;
190–194. Barcsik Ildikó 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
190–194. Juhász Lilla 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 37 pont;
190–194. Kopácsi Viktória 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 37 pont;
190–194. Rábai András 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
190–194. Szegő Márton 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 37 pont;
195–196. Pongrácz Gábor 12. o. (Budapest, Osztrák Iskola Budapest) 36 pont;
195–196. Wéner Tamás 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 36 pont;
197. Somlóhegyi Irén 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 35 pont;
198–204. Bartók Tamás 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
198–204. Bujtás Noémi 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 34 pont;
198–204. Molnár Nikolett 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 34 pont;
198–204. Nagy Gabriella 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 34 pont;
198–204. Németh Zoltán 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 34 pont;
198–204. Schilling János 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
198–204. Varga Tamás 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 34 pont;
205–208. Botta András 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
205–208. Lőcsei Izabella Tímea 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 33 pont;
205–208. Tóth Magor 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 33 pont;
209. Almási Sándor 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 32 pont;
210–212. Hompók Zsófia 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 31 pont;
210–212. Liter András 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 31 pont;
210–212. Rákász Csaba 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 31 pont;
213–216. Kovács Zalán 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
213–216. Krausz Erika 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
213–216. Miheller Tibor 12. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 30 pont;
213–216. Németh László 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 30 pont;
217–218. Forai Johanna 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
217–218. Nagy Péter 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
219–222. Bartolits Ákos 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 28 pont;
219–222. Kasler Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 28 pont;
219–222. Mészáros Eleonóra 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 28 pont;
219–222. Varga András 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 28 pont;
223–228. Eppel Anikó 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 27 pont;
223–228. Józsa Szabolcs 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont;
223–228. Kovács Attila 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont;
223–228. Krasnyánszki László 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 27 pont;
223–228. Stallenberger Ádám 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
223–228. Szuromi Zsanett 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 27 pont;
229–230. Dobos Péter 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 26 pont;
229–230. Rudner Richard 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 26 pont;
231–233. Horváth Gergő 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
231–233. Jacobi Zsuzsanna 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 25 pont;
231–233. Molnár Ádám Tamás 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
234–239. Lajkó Beáta 12. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 24 pont;
234–239. Lévai Gábor 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
234–239. Schupp Balázs 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 24 pont;
234–239. Simonyi Dalma 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
234–239. Szabó Gergő 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 24 pont;
234–239. Vadász Gábor 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
240–242. Bajzát György 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 23 pont;
240–242. Budinszky Dávid 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 23 pont;
240–242. Németh László 11. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 23 pont;
243–247. Antal Éva 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
243–247. Miklós Zsolt 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 22 pont;
243–247. Német Mónika 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 22 pont;
243–247. Praksch Ádám 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
243–247. Tóth Gabriella 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 22 pont;
248–255. Bándy Kata 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
248–255. Flamich Tamás 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 21 pont;
248–255. Molnár Balázs 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 21 pont;
248–255. Molnár Orsolya 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 21 pont;
248–255. Tarnóczi Tamara 11. o. (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 21 pont;
248–255. Tóth Máté 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 21 pont;
248–255. Varga Viktor Dániel 12. o. (Budapest, GENIUS Tehetséggondozó Óvoda, Általános és Középiskola) 21 pont;
256–260. Boda Zsófia 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 20 pont;
256–260. Domokos Annamária 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 20 pont;
256–260. Láda Erika 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 20 pont;
256–260. Rajkó Bálint 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 20 pont;
256–260. Takács Edina 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
261–268. Baka Gábor 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 19 pont;
261–268. Györke Réka 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
261–268. Gyulai János 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
261–268. Kollár Péter 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont;
261–268. Kristóf Tamás 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
261–268. Palotai Gábor 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont;
261–268. Russói András 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 19 pont;
269–273. Beke Tamás 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
269–273. Csongrády Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 18 pont;
269–273. Kádár András 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 18 pont;
269–273. Rutka Péter 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
269–273. Szabó-Olti Melinda 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 18 pont;
274–279. Alagi Máté 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 17 pont;
274–279. Csete Roland 12. o. (Eger, Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola) 17 pont;
274–279. Győrfi András 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 17 pont;
274–279. Sárvári Anna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
274–279. Szabó Veronika Melinda 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 17 pont;
274–279. Zseli Máté 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 17 pont;
280–285. Brezvai Gábor 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 16 pont;
280–285. Fazekas Sándor 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 16 pont;
280–285. Ferencz Diána 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
280–285. Murányi Péter 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 16 pont;
280–285. Szatmári Gábor 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 16 pont;
286–293. Ékes Richárd 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
286–293. Győri Dániel 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
286–293. Kovács Tibor 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
286–293. Pete Balázs 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
286–293. Prodan Cristina-Adriana 11. o. (Kolozsvár, Emil Racovita) 15 pont;
286–293. Schmidt György 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
286–293. Zahorecz Sarolta 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
294–305. Bálint Emese 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
294–305. Buza Orsolya Piroska 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
294–305. Farkas István 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
294–305. Horváth Gábor 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
294–305. Jávor Gergely 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 14 pont;
294–305. Kendi János 12. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 14 pont;
294–305. Kósa Angéla 12. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium) 14 pont;
294–305. Kovács Zsolt 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
294–305. Látos András 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 14 pont;
294–305. Stubenvoll Zsolt 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
294–305. Szabó Csaba 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
294–305. Valasovits Kinga 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 14 pont;
306–316. Barna Tibor 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 13 pont;
306–316. Bognár Zita 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
306–316. Fodor Edina 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
306–316. Hadnagy Zsanett 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 13 pont;
306–316. Kovács Ágnes 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
306–316. Nagy Gábor 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 13 pont;
306–316. Novák Péter 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 13 pont;
306–316. Pásztor Bence 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
306–316. Pásztrai Pál 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
306–316. Wagner Ádám 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
317–325. Birtalan Orsolya 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
317–325. Czémán Katalin 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 12 pont;
317–325. Dóra Márton 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
317–325. Győrffy Ákos 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
317–325. Kálya Bálint 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 12 pont;
317–325. Kovács Luca 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 12 pont;
317–325. Kungel Adrienn 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
317–325. Tamás Georgina 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 12 pont;
317–325. Zajzon Gergő 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont;
326–330. Deak Júlia Jennyfer 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
326–330. Dori Bence 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 11 pont;
326–330. Erdősi Bálint 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
326–330. Sipos Róbert 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 11 pont;
326–330. Treit Noémi 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
331–349. Bális Rita 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 10 pont;
331–349. Barta András 12. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 10 pont;
331–349. Cseh Attila 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 10 pont;
331–349. Csillag Anna 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
331–349. Gulyás Mónika 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 10 pont;
331–349. Gyürk Fanni 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
331–349. Hochta Tímea 12. o. (Budapest, Teleki Blanka Gimnázium) 10 pont;
331–349. Jendrolovits Zsolt 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 10 pont;
331–349. Kabai Dávid 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
331–349. Kiss Dániel 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
331–349. Kiss Nóra 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
331–349. Liptai István 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
331–349. Mező Júlia Veronika 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 10 pont;
331–349. Molnár Györgyi Rózsa 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
331–349. Nochta Tímea 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 10 pont;
331–349. Péter András Levente 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 10 pont;
331–349. Somodi Viktor 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont;
331–349. Szöllősi Dániel 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont;
331–349. Varga László 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont;
350–359. Dobrovitz Piroska 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
350–359. Duró Csaba 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
350–359. Gajdos Csaba 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
350–359. Györfi László Norbert 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 9 pont;
350–359. Kádár Gyöngyi 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 9 pont;
350–359. Kinter György 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
350–359. Laczkó Éva 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
350–359. Udvari Péter 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 9 pont;
350–359. Vörös Gábor 11. o. (Budapest, Budai Középiskola) 9 pont;
350–359. Zajacz Judit 12. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont;
360–365. Cséri Tamás 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
360–365. Háger Krisztina 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
360–365. Hegedűs Zoltán 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
360–365. Merényi Anna 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
360–365. Szabó Eszter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
360–365. Záborszki Tamás 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
366–368. Bári Dávid 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 7 pont;
366–368. Halmi Lajos 12. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 7 pont;
369–371. Fisher Béla 12. o. (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 6 pont;
369–371. Kása Melinda 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 6 pont;
369–371. Tóth Adrienn 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
372–384. Aradi Zsanett 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
372–384. Bogár Zita 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
372–384. Farkas Ferenc 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
372–384. Jávori Bálint 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
372–384. Kénosi Ádám 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
372–384. Nagy Attila 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
372–384. Paksa Péter 12. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium) 5 pont;
372–384. Pálfalvi József 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
372–384. Tamási Attila 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
372–384. Tóth Bettina 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
372–384. Ungvári Timea 12. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont;
372–384. Zajcik Péter 12. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 5 pont;
385–389. Sátory Márió 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
385–389. Tóth Tamás 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
390–391. Csepregi Kristóf 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
390–391. Kocsis Vilmos 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
392. Lukács Zsófia 11. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.