Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 292 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Stippinger Marcell 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 273 pont;
2. díj: Kisfaludi-Bak Sándor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 236 pont;
3. díj: Ureczky Bálint 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 234 pont;
4. díj: Ozsvárt László 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 229 pont;
5. díj: Vincze János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 227 pont;
6. díj: Acsai Péter 11. o. (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 218 pont;
7. díj: Ökrös Tamás 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 149 pont;
8. díj: Kiss Antal 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 132 pont;
10. díj: Kovács Péter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 107 pont;

Dicséretben részesült:

11. Nikházy László 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 101 pont;
12. Rácz György 11. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 62 pont;
13. Szoldatics András 9. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 58 pont;
14. Strenner Balázs 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 56 pont;
15. Sipos Róbert 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 55 pont;
16. Molnár Csaba 12. o. (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 41 pont;

Következik:

18. Ruskó Péter 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
19. Berkó Csaba 12. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 24 pont;
20. Peregi Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
21–22. Gál Tibor 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
21–22. Gyüre Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
23. Kiss Dániel Miklós 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 17 pont;
24. Ivan Ivanov 10. o. (Szófia, 47th High School) 16 pont;
25. Fazekas Sándor 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont;
26–28. Antal Áron Gyula 12. o. (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 10 pont;
26–28. Peter Pereshini 11. o. (Besztercebánya, Gymnasium J. G. Tajovskeho) 10 pont;
26–28. Treszkai László 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
29–32. Gelencsér Zsolt 12. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 8 pont;
29–32. Kacz Krisztián 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 8 pont;
29–32. Puszta Adrián 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
29–32. Rédly Dávid 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
33. Pétercsák Richárd 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
34–35. Deák Áron 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 6 pont;
34–35. Fejér Attila 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
37–38. Csima Géza 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
37–38. Králik Barnabás 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 4 pont;
39–40. Kőrizs Beatrix 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
39–40. Popovici Lucian 11. o. (Kolozsvár, Emil Racovita) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.