Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Gyurcsik Judit (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 245 pont;
1–2. díj: Károly Dóra (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 245 pont;
3. díj: Poócza Katalin (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 244 pont;
4. díj: Horváth Markó (Kunszentmiklós, Kunszentmiklósi Református Kollégium) 241 pont;
5. díj: Mihálykó Ágnes (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 238 pont;
6. díj: Sánta Eszter (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 237 pont;
7. díj: C. Szabó Bence (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 235 pont;
8–9. díj: Jónás Anna (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 234 pont;
8–9. díj: Székely Dávid Attila (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 234 pont;
10–12. díj: Mester Anita (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 233 pont;
10–12. díj: Nagy Mariann (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 233 pont;
10–12. díj: Tokai-Kiss Ákos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 233 pont;

Dicséretben részesült:

13–14. Pálinkó Gábor (Kunszentmiklós, Kunszentmiklósi Református Kollégium) 230 pont;
13–14. Szilágyi Lilla Ráchel (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 230 pont;
15. Talabér Dóra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 229 pont;
16. Szécsényi Ágnes (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 226 pont;
17. Horváth Péter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 223 pont;
18. Herber Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 219 pont;
19–20. Simon Gergely (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 218 pont;
21. Bogár Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 217 pont;
22–23. Bugaj Mirka (Budapest, Árpád Gimnázium) 216 pont;
24–26. Kiss Dániel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 215 pont;
24–26. Kovács Blanka (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 215 pont;
24–26. Varga Imre (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 215 pont;
27–28. Szőnyi Judit (Budapest, Árpád Gimnázium) 214 pont;
29. Csizmadija Laura (Szabadka, Svetozar Markovic Gimnázium) 213 pont;
30. Pasch Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 209 pont;
31. Deli Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 208 pont;
32. Tallián György (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 206 pont;
33. Nagy Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 205 pont;
34. Tallós Zsófia (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 204 pont;
35. Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 203 pont;
36–38. Laki Balázs (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 202 pont;
36–38. Marincsák Miklós (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 202 pont;
39. Vindics Dóra (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 201 pont;
40–41. Fekete Győr Albert (Budapest, Árpád Gimnázium) 199 pont;
40–41. Hoffmann Jenő (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 199 pont;
42–43. Nemes Ákos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 197 pont;
44–45. Győri Tamás Noé (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 195 pont;
46. Dian Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 193 pont;
47. Buday Gáspár (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 190 pont;
48. Knorr Gergely (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 188 pont;
49. Keresztes Boróka (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 186 pont;
50–51. Fábián Dóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 185 pont;
50–51. Sárvári Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 185 pont;
52. Kerémi András (Budapest, Városmajori Gimnázium) 184 pont;
53. Ölvedi Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 183 pont;
54. Tél András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 181 pont;
57. Gecse Gergely (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 175 pont;
58. Forgó András (Budapest, Szent István Gimnázium) 174 pont;
59. Horuczi András (Budapest, Városmajori Gimnázium) 173 pont;
60. Tasnádi Orsolya (Heves, Eötvös József Középiskola) 169 pont;
61–63. Kapás Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 168 pont;
64. Tóth Dániel (Heves, Eötvös József Középiskola) 166 pont;
65. Szabó Szilárd (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 165 pont;
67–68. Bennemann Stephan (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 155 pont;
67–68. Nagy Gábor (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 155 pont;

Következik:

71. Petényi Attila (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 149 pont;
72. Varga Tamás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 147 pont;
73. Jakabfy Tímea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 146 pont;
74–75. Lakatos Marcell (Budapest, Városmajori Gimnázium) 145 pont;
74–75. Varga Gabriella (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 145 pont;
76–79. Balázs Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 141 pont;
76–79. Miknyóczki Sandra (Budapest, Szent István Gimnázium) 141 pont;
76–79. Sipeki Sándor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 141 pont;
80. Barakony Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 138 pont;
81–82. Kovács Lilián (Heves, Eötvös József Középiskola) 137 pont;
81–82. Nagy László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 137 pont;
83–84. Gyovai Antal (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 134 pont;
86. Buza Gergő (Budapest, Szent István Gimnázium) 130 pont;
88–90. B. Kis Anna (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 124 pont;
88–90. Pilissy Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 124 pont;
92–93. Kmetty János (Budapest, Árpád Gimnázium) 119 pont;
92–93. Radnai Tamás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 119 pont;
94–95. Bagi Zsolt (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 117 pont;
94–95. Nyéki Lajos (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 117 pont;
97–98. Benda Mihály (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 113 pont;
97–98. Lamm Lotti (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 113 pont;
99–100. Márton Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 111 pont;
102. Molnár Dániel (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 109 pont;
103. Dávid Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 108 pont;
104–106. Kacz Anita (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 107 pont;
104–106. Kovács Szilvia Rita (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 107 pont;
104–106. Szűcs Viktória (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 107 pont;
107. Markó Zoltán (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 106 pont;
108–109. Kadanoczki Helga (Baja, III. Béla Gimnázium) 105 pont;
108–109. Pálóczi István (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 105 pont;
110. Pintér Csilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 104 pont;
112. Fuder Enikő (Heves, Eötvös József Középiskola) 100 pont;
113. Váczi Dániel (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 98 pont;
115. Tímár Máté (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 96 pont;
116–119. Aman Sejla (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 95 pont;
116–119. Lipcsei Gábor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 95 pont;
116–119. Lólé Anett (Heves, Eötvös József Középiskola) 95 pont;
116–119. Szollár Balázs (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 95 pont;
120–121. Helényi-Simon Viktória (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 89 pont;
120–121. Újvári Dóra (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 89 pont;
122. Bessenyei Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 88 pont;
123. Berényi Evelin (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 86 pont;
125. Németh Zoltán (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 84 pont;
126. Viola Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 80 pont;
127–130. Hursán Zsófia (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 77 pont;
127–130. Keserű Álmos Bence (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 77 pont;
127–130. Kétszeri Máté (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 77 pont;
127–130. Udvari Zsolt (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 77 pont;
131. Kónya Zsuzsánna (Jászberény, Alternatív Szakképző) 76 pont;
133–136. Heves Dorottya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 74 pont;
133–136. Kovács Imre (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 74 pont;
133–136. Szép Norbert (Heves, Eötvös József Középiskola) 74 pont;
137–138. Biczó Roland (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 72 pont;
137–138. Vinkovics Nikolett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 72 pont;
139–141. Miklovics Eszter (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 71 pont;
139–141. Nagy Enikő (Budapest, Árpád Gimnázium) 71 pont;
139–141. Pálfy Ádám (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 71 pont;
142–143. Koncz Bálint (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 69 pont;
142–143. Tóth József (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 69 pont;
144. Szabó Napsugár (Monor, József Attila Gimnázium) 68 pont;
145–146. Szudi Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 67 pont;
147–148. Nagy Márton (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 66 pont;
147–148. Szabó Csilla (Heves, Eötvös József Középiskola) 66 pont;
149–150. Pápai Zsuzsa (Budapest, Városmajori Gimnázium) 65 pont;
149–150. Szarvas Brigitta (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 65 pont;
152–153. Borsi Ágnes (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 62 pont;
152–153. Molnár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 62 pont;
154–155. Gulyás Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
154–155. Kosár Tamás (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 61 pont;
156–158. Halász Gábor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 60 pont;
156–158. Kozma Barnabás (Esztergom, Szent István Gimnázium) 60 pont;
156–158. Kőrösi Kitti (Budapest, Árpád Gimnázium) 60 pont;
159. Kosztolányi Máté (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 57 pont;
160. Sárosi Dávid (Esztergom, Szent István Gimnázium) 56 pont;
161–162. Hitér Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 55 pont;
161–162. Turák Ákos (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 55 pont;
163–164. Mándoki Tihamér (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 54 pont;
163–164. Pospischill Péter (Monor, József Attila Gimnázium) 54 pont;
165–167. Sebestyén Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
165–167. Veres Péter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 53 pont;
168–169. Besenyői Dénes (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 52 pont;
168–169. Farkas Dóra Eszter (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 52 pont;
170–173. Borbás Bernadett (Monor, József Attila Gimnázium) 51 pont;
170–173. Helfenbein Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 51 pont;
170–173. Kramarics Anna Imola (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 51 pont;
174–175. Badó Andrea (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 50 pont;
174–175. Tóth Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 pont;
176–178. Palkó Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 48 pont;
179–182. Balázs Tünde (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont;
179–182. Horváth Anna (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 45 pont;
179–182. Kávai Andrea Edit (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 45 pont;
179–182. Molnár Mirna (Budapest, Szent István Gimnázium) 45 pont;
184–192. Bora Ágnes (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 43 pont;
184–192. Dudás Dániel (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 43 pont;
184–192. Hegedűs Gábor (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 43 pont;
184–192. Laskai Szabina (Budapest, Óbudai Gimnázium) 43 pont;
184–192. Nagy Barbara (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 43 pont;
184–192. Póczek Tamara (Budapest, Óbudai Gimnázium) 43 pont;
184–192. Tóth Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 43 pont;
193–195. Horváth Benjamin (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
193–195. Kun Ádám (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont;
193–195. Nagy Tímea (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont;
196. Gazdag Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
197. Péter Nikoletta (Monor, József Attila Gimnázium) 39 pont;
198–199. Gazdag Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 38 pont;
198–199. Knieszl Hajnalka (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 38 pont;
200–202. Bartók Anita (Heves, Eötvös József Középiskola) 37 pont;
200–202. Daher Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 37 pont;
200–202. Orosz Katalin (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 37 pont;
203–207. Béki Alexandra (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 36 pont;
203–207. Csizmazia Darab Mária (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
203–207. Dobos Katalin (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 36 pont;
203–207. Lilli Nóra (Budapest, Óbudai Gimnázium) 36 pont;
208–209. Kecskés Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 34 pont;
208–209. Kruppa Nándor (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont;
210–214. Balaskó Krisztián (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 33 pont;
210–214. Kovács Vivienne (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 33 pont;
210–214. Krizsán Levente (Budapest, Városmajori Gimnázium) 33 pont;
210–214. Szalánczi Anita (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 33 pont;
215–218. Horváth Bánk (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
215–218. Molnár Viktor (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
215–218. Némethi Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;
215–218. Sudár Balázs (Budapest, Városmajori Gimnázium) 32 pont;
219–223. Bálint Réka (Budapest, Városmajori Gimnázium) 31 pont;
219–223. Nemes Szilvia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
219–223. Németh Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 31 pont;
219–223. Rácz Lucia (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 31 pont;
219–223. Tóth Krisztián (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 31 pont;
225–226. Dobrocsi Gábor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 29 pont;
225–226. Papp Renáta (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 29 pont;
227–229. Altsach Ádám (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 28 pont;
227–229. Bárány Balázs (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 28 pont;
230–236. Erős Krisztina (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 27 pont;
230–236. Khalikov Faradj (Baku, School 164) 27 pont;
230–236. Novák Anita (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 27 pont;
230–236. Szőnyeg Boglárka (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 27 pont;
230–236. Varga Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimnázium) 27 pont;
237–242. Bogádi Krisztián (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 26 pont;
237–242. Lőrincz Anna (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 26 pont;
237–242. Szalkai Dávid (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont;
237–242. Szűcs Anna (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 26 pont;
243–248. Andrássi Zita (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
243–248. Csákvári Anita (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 25 pont;
243–248. Göttlinger Ákos (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 25 pont;
243–248. Ormándi Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 25 pont;
243–248. Pősze Gábor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 25 pont;
243–248. Szabó Csongor (Budapest, Árpád Gimnázium) 25 pont;
249–252. Németh Árpád (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
249–252. Németh Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
249–252. Rebák Tibor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 24 pont;
249–252. Szabó Csilla (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont;
253–257. Árvai Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 23 pont;
253–257. Honti Zsófia (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 23 pont;
253–257. Pető Attila (Heves, Eötvös József Középiskola) 23 pont;
253–257. Vincze Csenge (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
258–262. Borbély Krisztián (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 22 pont;
258–262. Farkas Lilla (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
258–262. Hinel Balázs (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 22 pont;
258–262. Lippai Gábor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 22 pont;
258–262. Lukács Ferenc (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola) 22 pont;
263–268. Gosztola Ferenc (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont;
263–268. Kékesi Péter (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 pont;
263–268. Szabó Anita (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 pont;
263–268. Szabó Réka (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont;
263–268. Szepesi Viktor Emil (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 21 pont;
263–268. Wiedemann Petra (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
269–272. Leipold Péter (Budapest, Budai Középiskola) 20 pont;
269–272. Szalai Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 20 pont;
269–272. Szilágyi Bence (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 20 pont;
273–275. Pásztor András (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
273–275. Ribiánszky Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 19 pont;
276–279. Mocsár Szabolcs (Szerencs, Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola) 18 pont;
276–279. Péntek Erika (Eger, Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium) 18 pont;
276–279. Propszt Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
280–281. Magyar Zoltán (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 17 pont;
280–281. Szakács Zoltán (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 17 pont;
282–288. Fockter Balázs (Budapest, Városmajori Gimnázium) 16 pont;
282–288. Majoros Éva (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 16 pont;
282–288. Neubauer Gábor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 16 pont;
282–288. Szaplonczay Máté (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 16 pont;
282–288. Trenyik Péter (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 16 pont;
282–288. Tunkli Dániel (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont;
282–288. Will Csaba (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 16 pont;
289–295. Do Nhu Mai Anh (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 15 pont;
289–295. Tóth Szilvia (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 pont;
296–302. Gács Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
296–302. Hajdú Csongor (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
296–302. Keleti Theodora (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
296–302. Kovács Blanka (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
296–302. Ritter Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
296–302. Szalai Tamás (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 14 pont;
303–308. Bernhardt Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
303–308. Fejérváry Dóra (Budapest, Óbudai Gimnázium) 13 pont;
303–308. Ipacs Gergely (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 13 pont;
303–308. Lakatos Janka Anna (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
309–317. Birizdó Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
309–317. Kozma Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
309–317. Meczner Anita (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
309–317. Prónay Bence (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
309–317. Sebestény János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
309–317. Szabó Kata (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
309–317. Tóth Andrea (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
309–317. Turza Boglárka (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
318–322. Hornyák Tibor (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 11 pont;
318–322. Lamperth Dávid (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 11 pont;
323–327. Hencz Szabina (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 10 pont;
323–327. Kelemen Lilla (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 10 pont;
323–327. Magócs Dávid (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
323–327. Magyar Dávid (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 10 pont;
328–332. Berg Zoltán (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 9 pont;
328–332. Csizmadia Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
328–332. Gyüre Anna (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 9 pont;
328–332. Vinnai Attila Zsolt (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 9 pont;
333–339. Bárány Máté (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
333–339. Bozi Árpád (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 8 pont;
333–339. Kovács Zsolt (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
333–339. Tihanyi Kristóf Áron (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 8 pont;
340–342. Bánfai Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
340–342. Venturini Renáta (Pécs, Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola) 7 pont;
343–347. Bajzáth Gergő (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 6 pont;
343–347. Krupp Bence (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 6 pont;
343–347. Legény László (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
343–347. Lócsi Dávid (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
343–347. Nagy Ágnes (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 6 pont;
348–355. Bencsik Alexandra (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
348–355. Csiba Ferenc (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
348–355. Fejes Bálint (Budapest, Budai Középiskola) 5 pont;
348–355. Hamvas Dániel (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
348–355. Lordonics Enikő (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 5 pont;
348–355. Molnár Emese (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
356–361. Bolla Róbert (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
356–361. Csuzi Tibor (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont;
356–361. Gál István (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
356–361. Nagy Balázs (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 4 pont;
356–361. Szűcs Gábor (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 4 pont;
356–361. Vados Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
362–368. Kródi Dávid (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont;
362–368. Nagy Adrián (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
362–368. Petyánszki Norbert (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
362–368. Soproni Ágnes (Budapest, Óbudai Gimnázium) 3 pont;
369–372. Korsós Koppány (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
369–372. Szedlacsek Erika (Pécs, Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola) 2 pont;
373–374. Németh Zsolt (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.