Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 211 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Széchenyi Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 198 pont;
2. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 195 pont;
3. díj: Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 190 pont;
5. díj: Nagy Zoltán (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 179 pont;
6–7. díj: Matulik Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 177 pont;
6–7. díj: Molnár Kristóf (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 177 pont;
9. díj: Buday Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 170 pont;
10–11. díj: Enczel Dávid (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 169 pont;
10–11. díj: Paulin Roland (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 169 pont;

Dicséretben részesült:

12. Ökrös Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 166 pont;
14. Mezei Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 158 pont;
15–16. Cserép Gábor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 157 pont;
15–16. Szentandrási István (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 157 pont;
17. Engedy Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 156 pont;
18–19. Ágas Márton (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 150 pont;
18–19. Csire Gábor (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 150 pont;
20. K. Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 149 pont;
21–23. Sajtos László (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 147 pont;
21–23. Szurmai Csongor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 147 pont;
24. Bana Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 144 pont;
25. Németh László (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 141 pont;
29. Árvay Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 116 pont;
30. Szarvas Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 113 pont;
31. Cserpán Dorottya (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 111 pont;
32. Boross Péter (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 109 pont;
33. Elter Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 105 pont;
37. Estélyi István (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 93 pont;
39. Répásy Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 88 pont;
42. Mózes Anett (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 86 pont;
44–45. Demeter Enikő (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 84 pont;
44–45. Varga Lilla (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 84 pont;
47. Zotter Zsuzsanna (Budapest, Árpád Gimnázium) 77 pont;
48. Tinku Szilárd (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 75 pont;
49. Kőszegi Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 74 pont;
52. Száz Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 71 pont;
53. Mándi Gábor (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 70 pont;

Következik:

58–59. Dani Tímea (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 63 pont;
58–59. Szijártó Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 63 pont;
61. Szőke András (Monor, József Attila Gimnázium) 60 pont;
62–63. Dajka Attila Norbert (Kecskemét, Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola) 58 pont;
64–67. Döme Zsolt (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 57 pont;
64–67. Farkas Mátyás (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 57 pont;
64–67. Molnosi Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 57 pont;
69. Balogh Péter (Monor, József Attila Gimnázium) 55 pont;
70–71. Puszta Adrián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 53 pont;
70–71. Váraljai Petra (Monor, József Attila Gimnázium) 53 pont;
72–74. Dombi András (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 51 pont;
72–74. Mihálycsik László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 51 pont;
75–77. Eichert Károly (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 47 pont;
75–77. Simon László (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 47 pont;
78–79. Szigligeti Attila (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 44 pont;
80. Keresztes Éva Csilla (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 41 pont;
81. Bundics Kornél (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 40 pont;
83. Endrődi Renáta (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 38 pont;
84. Szarvas Tamás (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 37 pont;
85–90. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 36 pont;
85–90. Mészáros Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
85–90. Szatmári Gábor (Esztergom, Szent István Gimnázium) 36 pont;
85–90. Várhelyi Péter (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 36 pont;
91–99. Erdélyi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
91–99. Halmai Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 35 pont;
91–99. Kiss Béla (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont;
91–99. Kiss Laura Anna (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont;
91–99. Tancsa Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
91–99. Vodicska Babett (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
100–101. Purdea Andrei (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 34 pont;
102–104. Prusinszki Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
105. Nagy Angéla (Monor, József Attila Gimnázium) 32 pont;
106. Lázár András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 30 pont;
107–110. Király Márton (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 29 pont;
111. Rédly Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
112–113. Schupp Balázs (Esztergom, Szent István Gimnázium) 27 pont;
114–115. Börzsönyi István (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 26 pont;
114–115. Gombkötő Tamás (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 26 pont;
116–123. Fehér Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
116–123. Handbauer Rezső (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
116–123. Kéri András (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 25 pont;
116–123. Orosz Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
116–123. Várnai Bence Gábor (Pécs, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola) 25 pont;
124–125. Varga Tamás (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont;
124–125. Veress Orsolya (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 24 pont;
126–128. Bernáth Barbara (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 22 pont;
129–130. Kovács Gergely (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
129–130. Szűcs Gábor (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 21 pont;
131. Nimmerfroh Katalin (Monor, József Attila Gimnázium) 20 pont;
132–134. Gyulai János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
132–134. Sinkó József (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 19 pont;
135–138. Ördög Emőke Margit (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 18 pont;
139–140. Kondás Márk (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 17 pont;
139–140. Sárvári Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
141–143. Kovács Zalán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
141–143. Quittner Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
141–143. Szita Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
144–146. Kőhalmi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
144–146. Szabó Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
147–150. Mészáros Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
147–150. Szekeres Péter (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 14 pont;
151–154. Csémi Gábor (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 13 pont;
151–154. Fehér Antal (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
155–162. Bőgér Ágnes (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 12 pont;
155–162. Ferencz Diána (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
155–162. Kelemen Fanni (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
155–162. Lenkei Zsolt (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
155–162. Méhész Dorottya (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 12 pont;
155–162. Pálfalvi József (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
155–162. Sarlós Donát Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
163–165. Tóth Adrienn (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
166–170. Benedek Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
166–170. Sátory Márió (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
166–170. Trick Ildikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
171–173. Kóczán Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
171–173. Sebestyén Örs (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
174–179. Bartal Mihály (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 8 pont;
174–179. Kasler Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
174–179. Korbács Krisztián (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
174–179. Pásztrai Pál (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
174–179. Turbucz Nándor (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 8 pont;
180–182. Berkó Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
180–182. Szabó Csaba (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
183–186. Jenei Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
183–186. Kalácska Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
183–186. Losonci Kálmán (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont;
187–188. Szalai Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
189–191. Fliszár Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
192–199. Bozsó Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
192–199. Dési Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
192–199. Forai Johanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
192–199. Pék Máté (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
192–199. Póra-Simon Zsolt (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont;
192–199. Sági Anikó (???, ???) 3 pont;
200–202. Horváth Gábor (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;