Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 211 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Pálinkás Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 203 pont;
2. díj: Gyenis András (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 197 pont;
5. díj: Lapis Leonárd (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 174 pont;
6. díj: Darázs Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 169 pont;
8. díj: Strenner Balázs (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 165 pont;
9. díj: Deák Áron (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 161 pont;
10–11. díj: Farkas György (Eger, Dobó István Gimnázium) 159 pont;
10–11. díj: Horváth Dóra (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 159 pont;

Dicséretben részesült:

12. Hidasi Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 156 pont;
13. Haszpra Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 152 pont;
14. Sikó Lóránt (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 145 pont;
15. Gondán László (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 142 pont;
16. Kolcza Mátyás Barna (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 138 pont;
17. Fisher Béla (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 135 pont;
20. Szabó Péter (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 129 pont;
22–23. Varga Melinda (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 124 pont;
25. Bazsó Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 112 pont;
27–28. Horváth Gábor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 105 pont;
27–28. Poronyi Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 105 pont;
29. Petényi Franciska (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 98 pont;
30. Heisenberger Viktor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 97 pont;
32. Gelencsér Zsolt (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 88 pont;
33. Újfalussy Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 85 pont;
36. Varga-Umbrich Károly (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 79 pont;

Következik:

39–40. Germán Olivér (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 66 pont;
39–40. Németh Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 66 pont;
42. Handbauer Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 57 pont;
43. Győrffy Ákos (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 54 pont;
44–45. Hamvas Mihály (Budapest, Árpád Gimnázium) 52 pont;
44–45. Takács Viola (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 52 pont;
46–47. Csehi András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 51 pont;
46–47. Szőke Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 51 pont;
48. Szeberényi Ágnes (Budapest, Árpád Gimnázium) 49 pont;
52. Völgyi Katalin (Budapest, Árpád Gimnázium) 42 pont;
55. Wéner Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 36 pont;
57–58. Bitai Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
57–58. Pap Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 pont;
59. Szilvási Tibor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
60. Ősze Gergő (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 30 pont;
62–63. Steinbach Antal Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
64–67. Kiss Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
64–67. Nagy Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
64–67. Péntek Orsolya (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
64–67. Sarkar Nirmal (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
68–70. Fodor Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
68–70. Takács Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 25 pont;
72. Bertók András László (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 22 pont;
74–76. Berkes Péter (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 20 pont;
74–76. Horváth Miklós (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
77–80. Chlebovics Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
77–80. Jánosi András (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
77–80. Kovács Tünde Panna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
77–80. Vadász Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
81–83. Horeczky Miklos (Alberta, Tempo School) 18 pont;
85–86. Szécsi Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
85–86. Taricska Lajos (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szakközépiskola) 16 pont;
87–88. Kovács Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont;
89–92. Kiss Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
89–92. Mátyás Péter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 14 pont;
89–92. Szalontai Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
93–95. Zahorecz Sarolta (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
96. Paróczi Zsombor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 12 pont;
97–98. Papp Eszter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 11 pont;
97–98. Ujhelyi Zsigmond (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 11 pont;
99–102. Stallenberger Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
99–102. Szabó Bálint (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont;
99–102. Szabó Barnabás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
99–102. Szomolányi Tamás (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont;
103–106. Bajai Melinda (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 9 pont;
103–106. Botta András (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
103–106. Nagy Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
107–108. Csipak Árpád (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 8 pont;
107–108. Győrfi András (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
109–112. Rákász Csaba (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
109–112. Sáfár Tamás (Bácsalmás, Hunyadi János Gimnázium) 7 pont;
109–112. Szajkovits Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
113–115. Zsellér Attila (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
116–118. Nagy Ákos (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
116–118. Rákos Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
116–118. Sipos Ágoston (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
119. Czoboly Gergely (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
120–122. Jarecsny Nóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
120–122. Zajzon Gergő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.