Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2004/2005

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 90 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Stippinger Marcell 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 71 pont;
2. díj: Nikházy László 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 57 pont;
3. díj: Engedy Balázs 11. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 41 pont;
4. díj: Deák Áron 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 30 pont;
5. díj: Vincze János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
6. díj: Treszkai László 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
7. díj: Acsai Péter 11. o. (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 15 pont;
8. díj: Kuti József 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 12 pont;
9. díj: Szoldatics András 9. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 11 pont;
10–11. díj: Bodnár József 12. o. (Fülek, Füleki Gimnázium) 10 pont;
10–11. díj: Ozsvárt László 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 10 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Földényi Miklós 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
12–13. Pétercsák Richárd 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
14–15. Handbauer Péter 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 8 pont;
14–15. Strenner Balázs 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 8 pont;

Következik:

16–21. Gyüre Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
16–21. Jani Mátyás 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
16–21. Koszó Norbert 12. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
16–21. Mészáros Balázs 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
16–21. Pusztai Tibor 12. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
16–21. Rábai András 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
22–23. Fazekas Sándor 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
24–26. Kiss Balázs 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
24–26. Rácz György 11. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 4 pont;
24–26. Ureczky Bálint 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
27–31. Ökrös Tamás 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
27–31. Peter Pereshini 11. o. (Besztercebánya, Gymnasium J. G. Tajovskeho) 3 pont;
27–31. Sápi Dénes 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
27–31. Sipos Róbert 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 3 pont;
27–31. Szépe Péter 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
32–34. Maróti Árpád 10. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
32–34. Varga Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.