Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Mezei Bálint 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 222 pont;
2. díj: Werner Miklós 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 220 pont;
3–4. díj: Kőszegi Balázs 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 219 pont;
3–4. díj: Salamon László 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 219 pont;
5. díj: Sárvári Anna 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 218 pont;
6. díj: Horváth Gábor 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 215 pont;
7. díj: Bakacsi Péter 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 214 pont;
8. díj: Sümegi Károly 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 213 pont;
9–10. díj: Máté Balázs 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 212 pont;
9–10. díj: Számadó Péter 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 212 pont;

Dicséretben részesült:

11. Csatári Tamás 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 211 pont;
12–13. Fábián Anna 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 208 pont;
12–13. Hotzi Bernadette 12. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium) 208 pont;
14–15. Dékány Tamás 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 206 pont;
14–15. Farkas Judit 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 206 pont;
16. Varga Péter 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 204 pont;
19. Kótai Bianka 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 201 pont;
20. Ridinger Tamás 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 198 pont;
21. Dobos Gergely 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 196 pont;
22. Molnár Balázs 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 193 pont;
23. Györök Péter 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 191 pont;
24–25. Gresits Iván 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 189 pont;
24–25. Péntek Zoltán 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 189 pont;
27–28. Egyed Lenke 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 184 pont;
27–28. Lorántfy László 11. o. (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 184 pont;
29. Nagy Nárcisz 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 183 pont;
30–32. Horváth Bálint 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 181 pont;
30–32. Szabó Dániel 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 181 pont;
34. Mándi Gábor 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 174 pont;
35–36. Rója Pál 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 171 pont;
35–36. Szabó Gergely Levente 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 171 pont;
38. Gombkötő Tamás 12. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 165 pont;
39. Csörgő Gábor 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 162 pont;
40–41. Antali Máté 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 161 pont;
40–41. Varga Attila József 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 161 pont;

Következik:

43–44. Horváth András 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 159 pont;
43–44. Tinku Szilárd 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 159 pont;
45. Tüzes Dániel 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 156 pont;
46. Fogl Alexandra 11. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 154 pont;
47. Herpai Levente 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 153 pont;
48. Kopcsó István 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 150 pont;
49. Lázár András 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 147 pont;
50. Somodi Ivett Angelika 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 144 pont;
51–53. Gál Lili 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 140 pont;
51–53. Szatmári Tünde 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 140 pont;
51–53. Urbán László 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 140 pont;
54. Tóth Bálint 12. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 138 pont;
55–56. Lang Krisztina 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 137 pont;
55–56. Péhl Katalin 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 137 pont;
57. Zentai György 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 132 pont;
58–59. Elter Zsolt 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 130 pont;
58–59. Gyurász Pál 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 130 pont;
60. Kovács Gergely 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 123 pont;
61–62. Csábi Szilveszter 11. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 122 pont;
63. Madocsai Judit 12. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 121 pont;
64. Juhász Péter 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 120 pont;
66. Lazányi Nóra 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 115 pont;
68. Pifkó Zsuzsanna 12. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 112 pont;
69. Imre Gábor 12. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 109 pont;
70–71. Lak Attila 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 108 pont;
70–71. Pécs László 12. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 108 pont;
72. Kiss Andrea 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 105 pont;
73–74. Buday Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 104 pont;
75. Léderer Ágnes 11. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 101 pont;
76. Németh János 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 99 pont;
77–79. Kovács József 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 97 pont;
77–79. Tancsa Zsolt 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 97 pont;
80. Balázs Sándor 11. o. (Tornalja, Gimnázium) 96 pont;
81. Márton Krisztina 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 94 pont;
82. Ollár Anita 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 92 pont;
83–84. Gábor Attila 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 91 pont;
85–86. Kaszás Tímea 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 90 pont;
85–86. Póra-Simon Zsolt 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 90 pont;
88–89. Králik Barnabás 11. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 87 pont;
88–89. Pásztor Anna 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 87 pont;
90. Heizler Tamás Ferenc 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 84 pont;
91. Kardos Ádám 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 83 pont;
92–96. Kocsis Dániel 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 82 pont;
92–96. Kovács Edit 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 82 pont;
92–96. Maróczki Kitti 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 82 pont;
92–96. Miskovics Mariann 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 82 pont;
92–96. Thész Péter 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 82 pont;
99. Hevesi Péter 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 79 pont;
100. Bokodi Roland 11. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 78 pont;
101–102. Galiger Márk 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 75 pont;
101–102. Rosta Katalin 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 75 pont;
103–104. Groma Katalin 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 73 pont;
103–104. Medvés Péter 12. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 73 pont;
105. Gál Eszter 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 71 pont;
106. Illés László 12. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 70 pont;
107. Tóth Péter 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 68 pont;
108–110. Bitvai Zsolt 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 66 pont;
108–110. Láz József András 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 66 pont;
108–110. Wischy Dávid 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 66 pont;
111–113. Jentetics Kinga 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 65 pont;
111–113. Lakatos Dóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 65 pont;
111–113. Ujváry Flóra 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 65 pont;
114. Lajos Regina 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 63 pont;
115–116. Lévai György 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 61 pont;
115–116. Szigeti Anikó Réka 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 61 pont;
117–118. Monoszlai Ákos 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 60 pont;
117–118. Rehány Nikolett 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 60 pont;
119–120. Baják Péter Csaba 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 57 pont;
119–120. Oláh István 12. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 57 pont;
121. Herein András 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 56 pont;
122. Gyöngy Zoltán 11. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola) 55 pont;
123–124. Salgó Péter 12. o. (Budapest, Osztrák Gimnázium) 54 pont;
123–124. Vida Réka 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
125. Kiss Réka 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 53 pont;
126. Harsányi Ildikó 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 52 pont;
127–129. Tótiván Ákos 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 51 pont;
127–129. Üveges Bálint 11. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 51 pont;
127–129. Varga Ákos 12. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 51 pont;
130–131. Fodor Gábor Dénes 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 50 pont;
130–131. Szajcz Zoltán 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 50 pont;
132. Gálicz Eszter 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 49 pont;
133. Bóka Dávid 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 48 pont;
134. Tasnádi Melinda 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 47 pont;
135. Juhász Bence 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 46 pont;
136. Tolvaj Márton 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 45 pont;
137. Kiss Renáta 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 44 pont;
138–140. Foki Péter 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 43 pont;
138–140. Tóth Ákos 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 43 pont;
138–140. Zolnai Zsófia Terézia 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 43 pont;
141–144. Barabás Máté 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 42 pont;
141–144. Stadler Gergő 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 42 pont;
141–144. Szakács Nóra 12. o. (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 42 pont;
141–144. Vőneki Balázs 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 42 pont;
145. Santora Brigitta 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 41 pont;
146–148. Olasz Attila 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 40 pont;
146–148. Papp László 11. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 40 pont;
146–148. Váradi Zoltán 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 40 pont;
149–151. Schattmann Péter 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 39 pont;
152–154. Nikitin Evgeny 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 38 pont;
152–154. Szabó Gergő 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 38 pont;
152–154. Szabó Róbert 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 38 pont;
155–156. Komócsin Zoltán 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 37 pont;
155–156. Nyúl Katalin 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 37 pont;
157–158. Baranyi Tamás 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 36 pont;
157–158. Farkas Mariann 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 36 pont;
159–163. Ancsa Balázs 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 35 pont;
159–163. Bodnár Tamás 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 35 pont;
159–163. Eppel Anikó 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
159–163. Kern Anita 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 35 pont;
159–163. Soós Rebeka 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 35 pont;
164–170. Bozsó Dániel 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 34 pont;
164–170. Bunth Ágnes 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 34 pont;
164–170. Gáspár Éva 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 34 pont;
164–170. Horváth Ákos 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
164–170. Kovács Miklós 12. o. (Budapest, Földes Ferenc Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola) 34 pont;
164–170. Nyul Zsófia 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 34 pont;
164–170. Szilágyi Medárd 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont;
171. Koszta Éva 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 33 pont;
172–175. Gáspár Andrea 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 32 pont;
172–175. Gáspár Vince 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 32 pont;
172–175. Hatvani Máté 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 32 pont;
176–177. Cserháti Gergely 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 31 pont;
176–177. Madi Kinga 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 31 pont;
178–180. Nagy Zsófia Rita 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 30 pont;
178–180. Szabó Anita 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 30 pont;
178–180. Szigeti Attila 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 30 pont;
181–186. Kollár Kitti 11. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 29 pont;
181–186. Molnár Enikő Szandra 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 29 pont;
181–186. Novák Barnabás 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont;
181–186. Novák Dániel 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont;
181–186. Petz Tamás 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
181–186. Smiló Dávid 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 29 pont;
187–189. B. Ferenc 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 28 pont;
187–189. Erdősi Hajnalka Katalin 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 28 pont;
187–189. Kormányos Krisztina 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 28 pont;
191–192. Németh Enikő 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 26 pont;
191–192. Péteri Olga 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
193–199. Fehér Dániel 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
193–199. Kocsis Vilmos 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
193–199. Kovács Márton 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 25 pont;
193–199. Mészáros Gábor 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
193–199. Molnár Nóra 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 25 pont;
193–199. Szélesi Dániel 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
200–202. Bozóti András 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 24 pont;
200–202. György Hunor 11. o. (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 24 pont;
200–202. Nagy István 12. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 24 pont;
203–206. Csomós Balázs 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 23 pont;
203–206. Farkas György 12. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 23 pont;
203–206. Habsz Dániel 12. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 23 pont;
203–206. Kerekes Anasztázia 12. o. (Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola) 23 pont;
207–208. Kolodzey Gábor 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 pont;
207–208. Pintér Bálint 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
209. Balázs Bálint 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
210–216. Kirilly György 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
210–216. Kis Tamás 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
210–216. Kollár Péter 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
210–216. Oláh Zoltán 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 20 pont;
210–216. Szabó Ádám 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
210–216. Szabó Ákos 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont;
210–216. Udvarhelyi Bence 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 20 pont;
217–220. Bakos Levente 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 19 pont;
217–220. Balázsfi Enikő 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont;
217–220. Stabel Ferenc 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 19 pont;
217–220. Tóth Máté 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 19 pont;
221–227. Géczi Bernadett 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
221–227. Harun Immanuel 12. o. (Surabaya, Sekolah Ciputra Senior High School) 17 pont;
221–227. Kiss Gabriella 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 17 pont;
221–227. Németh Katalin 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont;
221–227. Vodicska Babett 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 17 pont;
221–227. Zsoldos János 11. o. (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 17 pont;
228–230. Makatura Gyula 12. o. (Miskolc, Kandó Kálmán Szakközépiskola) 16 pont;
228–230. Novák Panna 11. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 16 pont;
228–230. Soós Gergely 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
231–240. Csongrády Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
231–240. Hízó Adrienn 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 15 pont;
231–240. Honti Tamás Zsolt 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 15 pont;
231–240. Jendrolovits Zsolt 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
231–240. Lovas Attila 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
231–240. Party Réka 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 15 pont;
231–240. Pásztor Nóra 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
231–240. Tóth Brigitta 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
231–240. Törőcsik Mónika 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 15 pont;
241–250. Endrődi Renáta 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 14 pont;
241–250. Jordanidisz Andreasz 11. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 14 pont;
241–250. Kaszpari Orsolya 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 14 pont;
241–250. Kocsis Miklós 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 14 pont;
241–250. Kozma Nikolett 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 14 pont;
241–250. Merényi Anna 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
241–250. Szalai Beáta 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 14 pont;
241–250. Szíjj Lilla 11. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 14 pont;
241–250. Tóbiás Borbála 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 14 pont;
251–255. Gellei Ákos 12. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 13 pont;
251–255. Horváth Bettina 11. o. (Vác, I. Géza Király Szakközépiskola) 13 pont;
251–255. Polonyi István 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
251–255. Torres András 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
251–255. Walter György 11. o. (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 13 pont;
256–258. Ágoston Balázs 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
256–258. Varga Máté 11. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 12 pont;
256–258. Végh Roland 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
259–260. Miklós Zsolt 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
259–260. Szőke András 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont;
261–266. Hizsnyik Gabriella 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 10 pont;
261–266. Lovász Tamás 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
261–266. Máriás Áron 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
261–266. Ónodi Bettina 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
261–266. Rózsai Dániel 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
261–266. Szalai Jenő Norbert 12. o. (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 10 pont;
267–270. Garai Adrián 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
267–270. Nagy Ágnes 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 9 pont;
267–270. Polyák Nóra 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 9 pont;
267–270. Szabó István Béla 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 9 pont;
271–275. Bényász Csaba 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
271–275. Fazekas Judit 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
271–275. Laufer Gyöngyi 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
271–275. Nagy Zsolt 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
271–275. Tresó Gergely 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 8 pont;
276–277. Todero Zoltán 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
276–277. Zörgő Dávid 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 7 pont;
278–280. Albert Szabolcs 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 6 pont;
278–280. Gazdus Viktor 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 6 pont;
278–280. Varga Ákos 12. o. (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont;
281–291. Danics Nóra 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 5 pont;
281–291. Dombrádi Tamás 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 5 pont;
281–291. Fónagy Fruzsina 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
281–291. Juhász Flóra 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
281–291. Komjáti Attila 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
281–291. Lukács Tímea 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
281–291. Rakovszky Andorás 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
281–291. Szénási Rajmund 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont;
281–291. Tóth Kinga 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
281–291. Tóth Lilla 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
281–291. Vánkos Zsombor 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
292–306. Antal Bálint 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
292–306. Berecz Edina 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
292–306. Bódi László 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
292–306. Bräutigam Dóra 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
292–306. Cserép Hajnalka 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 4 pont;
292–306. Forai Johanna 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
292–306. Kaltenecker Csaba 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 4 pont;
292–306. Kiss Márta 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 4 pont;
292–306. Kungel Adrienn 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
292–306. Loch Gábor 11. o. (Gyönk, Tolnai Lajos Gimnázium) 4 pont;
292–306. Palkovics Zsolt 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
292–306. Szabó Zita 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 4 pont;
292–306. Szórádi Bernadett 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
292–306. Tóth Adrienn 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
292–306. Zsigmond Anna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
307–308. Major György 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
309. Jeney Melinda 12. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
310. Hajdú Anett 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.