Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Tomon István 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 132 pont;
2. díj: Nagy János 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 123 pont;
3. díj: Lovász László Miklós 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 118 pont;
4. díj: Nagy Csaba 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 109 pont;
5. díj: Kisfaludi-Bak Sándor 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 107 pont;
6–7. díj: Hujter Bálint 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 96 pont;
8. díj: Korándi Dániel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont;
9. díj: Nagy Dániel 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 83 pont;
10. díj: Kónya Gábor 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 81 pont;

Dicséretben részesült:

11. Dobribán Edgár 11. o. (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 54 pont;
12. Kornis Kristóf 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
13. Sümegi Károly 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
14. Fischer Richárd 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
15. Bogár Péter 12. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 29 pont;
17–20. Gyürke Csaba 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
17–20. Szűcs Gábor 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
17–20. Varga László 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
21–22. Honner Balázs 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 10 pont;
21–22. Károlyi Márton 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;

Következik:

23–24. Dudás László 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
23–24. Szilágyi Dániel 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
25–26. Bohus Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
25–26. Varga Bonbien 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 7 pont;
27–33. Farkas Ádám László 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
27–33. Fridrik József Richárd 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
27–33. Győrffy Lajos 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
27–33. Kiarash Adl 10. o. (Teherán, Allameh Tabatabaei High School) 5 pont;
27–33. Szirmai Péter 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
27–33. Tossenberger Anna 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
27–33. Wolosz János 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
34–35. Gresits Iván 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
34–35. Györgyi Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
36–37. Kocsis Hajnalka 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 1 pont;
36–37. Szajkó Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.