Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 241 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Éles András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 221 pont;
4. díj: Kiss Réka (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 212 pont;
5. díj: Keresztfalvi Tibor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 196 pont;
6. díj: Dinh Van Anh (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 194 pont;
9. díj: Dinh Hoangthanh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 182 pont;
10. díj: Aujeszky Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont;

Dicséretben részesült:

12. Mészáros András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 163 pont;
14. Márkus Bence (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 151 pont;
16–17. Gőgös Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 121 pont;
18. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 119 pont;
22. Balla Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 112 pont;
23–24. Berecz Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 110 pont;
23–24. Kovács István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 110 pont;
28. Paripás Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 94 pont;
29. Novák László (Budapest, Árpád Gimnázium) 93 pont;
30. Bálint Dániel (Esztergom, Szent István Gimnázium) 91 pont;
32. Fábik Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 83 pont;
34. Papp Pál András (Budapest, Szent István Gimnázium) 80 pont;
35–36. Kovács Kristóf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
35–36. Mártonka Zoltán (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 78 pont;
37. Szirmay-Kalos Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont;
38–39. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
38–39. Udvari Benjámin (Baja, III. Béla Gimnázium) 72 pont;
40. Törcsvári Gergő (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 71 pont;
42. Fónagy Fanni (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 67 pont;

Következik:

45. Lami Vince (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 58 pont;
48–50. Pocsai Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 54 pont;
52–53. Harsányi Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 49 pont;
52–53. Klenk Blanka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 49 pont;
54. Pásztor Ádám Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
55–57. Molnár Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
55–57. Tóth Bence Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
55–57. Tóth Zoltán János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 47 pont;
59. Nguyen Tuan Hai (Budapest, Szent István Gimnázium) 43 pont;
60. Toppantó Bence (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 39 pont;
61. Grosz Edward (Budapest, Szent István Gimnázium) 38 pont;
62. Csajbók Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont;
64. Lezsovits Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
65. Mercs Erika (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
66–67. Benyó Krisztián (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 29 pont;
66–67. Márkus Bence Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 29 pont;
68–69. Bobály Boglárka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 pont;
68–69. Rutai Richárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 27 pont;
70–71. Molnár Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
70–71. Tűri Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
72. Korondi Zénó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
73–74. Kórádi Zoltán (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
73–74. Tran Hoang Viet (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
76. Szentmihályi Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
77. Ligeti Lilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
78. Enhbat András Monhszuren (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
79. Dudás Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
80–82. Orovecz Anikó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
80–82. Szajkó Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
80–82. Tóth Benjámin (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
83–86. Bui Duy Hai (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
83–86. Gégény Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
83–86. Meződi Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
87. Tanka Timon Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
88–90. Hegedűs Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
88–90. Tóth Adrienn (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
91–95. Baticz Brigi (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
91–95. Bíró Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
91–95. Kónya Miklós Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
91–95. Seres Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
96–97. Kiss Sándor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
96–97. Szendrei Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
98–99. Szabó Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
98–99. Zsolczai Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
100–101. Györek Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
100–101. Urbán Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
102–105. Maszlov Szergej (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
102–105. Rácz Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
102–105. Szabó Diána Katalin (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
102–105. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
106. Jaczkovits Gábor (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 4 pont;
107–113. Fekete Fanni (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
107–113. Kovács Zsófi (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
107–113. Réti Virág (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
107–113. Sallai Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
107–113. Szedlák Máté (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
107–113. Tringel Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
107–113. Ujj Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
114–117. Ágoston Dóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
114–117. Denke Tamás Zoltán (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
114–117. Lengyeltóti Orsolya (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont;
118–122. Bilicz Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
118–122. Billege András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
118–122. Mandzsu Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
118–122. Németh Barbara (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
118–122. Simon Dávid (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.