Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 241 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Wolosz János (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 232 pont;
3. díj: Kunos Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 227 pont;
4. díj: Tossenberger Anna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 226 pont;
5. díj: Varga László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 223 pont;
10. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 195 pont;

Dicséretben részesült:

11. Aczél Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 188 pont;
16–17. Nagy-Baló András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 162 pont;
16–17. Szikszay László (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 162 pont;
20. Anda Roland (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 149 pont;
21. Ta Phuong Linh (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 142 pont;
26. Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 124 pont;
30. Kriván Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 106 pont;
33. Kristóf Panna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 98 pont;
35. Janto¹ík Laura (Párkány, Párkányi Gimnázium) 91 pont;
36. Róka Péter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 90 pont;
39. Duba Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 82 pont;
43. Bacsó András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 78 pont;
49–50. Püsök László (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 71 pont;
49–50. Ripszám Réka (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 71 pont;

Következik:

51. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 69 pont;
52–53. Angyal Levente (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 66 pont;
54. Faragó Ákos (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont;
55–56. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 64 pont;
57–58. Pásztor Bálint (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 62 pont;
57–58. Szegedy Lóránt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 62 pont;
60–61. Heinczinger Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 56 pont;
62–63. Reiter Viktor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 55 pont;
64. Bánhidi Ilona Mária (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 52 pont;
65. Szendrei Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 51 pont;
66. Földes Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 50 pont;
67–68. Eckert János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 48 pont;
67–68. Gál Petra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 48 pont;
69. Petróczy Dóra Gréta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
72. Orosz Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 44 pont;
73. Baticz Milán (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 43 pont;
74. Vas Edina (Budapest, Szent István Gimnázium) 42 pont;
76–77. Kocsis Hajnalka (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 38 pont;
76–77. Tasnádi Borbála (Budapest, Szent István Gimnázium) 38 pont;
78–79. Héja Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 37 pont;
81–82. Héricz Dalma (Tata, Eötvös József Gimnázium) 34 pont;
81–82. Slezsák Tamás (Tata, Eötvös József Gimnázium) 34 pont;
83–84. Danka Miklós András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
83–84. Sárközi Réka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
86. Virányi Lóránd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont;
87. Dénes Ádám (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 pont;
89–91. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 25 pont;
89–91. Fehér Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
89–91. Kiskovács Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
92–96. Aleksziev Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 24 pont;
92–96. Buzga Viktor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 24 pont;
92–96. Halász Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
92–96. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
92–96. Placskó Nikolett (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont;
97–101. Baranyai Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
97–101. Fekete Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
97–101. Horváth Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
97–101. Kepe Nóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
97–101. Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 23 pont;
102. Fehér Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
103. Molnár Boglárka (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 21 pont;
104–106. Boros Csanád Örs (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
104–106. Kiss Ákos (Budapest, Qualitas Gimnázium) 20 pont;
104–106. Zsigmond Ádám (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 20 pont;
107. Czirók Márton Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
108. Horváth Gábor (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 pont;
109–113. Orbán András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont;
109–113. Toma Ádám (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 16 pont;
109–113. Tóth Péter (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 pont;
109–113. Treszkai Alíz (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
114–118. Bohner Gergő (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
114–118. Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
114–118. Fejes Kata (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
114–118. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
114–118. László Viktor (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
119–121. Czotter Eszter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
119–121. Sutus Nikolett (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 14 pont;
119–121. Szabó Dániel (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
122–123. Somogyi Edina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
124–126. Garzó Béla (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
124–126. Godó Bence (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
127–131. Bartos Ambrus (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
127–131. Molnár András (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 11 pont;
127–131. Molnár Ferenc (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
127–131. Pipek Orsolya (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 11 pont;
127–131. Takács Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
132–137. Balog Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
132–137. Bereczki Katalin (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
132–137. Kalló Bernát (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
132–137. Orbán Brigitta (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
132–137. Szerző Péter (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 10 pont;
132–137. Wolf Károly (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
138–148. Balogh Dalma (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
138–148. Kiarash Adl (Teherán, Allameh Tabatabaei High School) 9 pont;
138–148. Kilyén Attila Örs (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 9 pont;
138–148. Nyári Vanda (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 9 pont;
138–148. Simon Levente (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 9 pont;
138–148. Simon Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
138–148. Spéder Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
138–148. Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
149–157. Bach Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
149–157. Fekete Dániel Tivadar (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 8 pont;
149–157. Gergely Lívia (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 8 pont;
149–157. Kazinczy Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
149–157. Kránicz Bence (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 8 pont;
149–157. Marjai Petra Lilla (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
149–157. Örkényi Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
149–157. Tasnádi Hajnalka (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
149–157. Tóth Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
158–165. Elhag Feisal (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
158–165. Keresztes Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
158–165. Koncz Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
158–165. Kurucz Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
158–165. Mészáros Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 7 pont;
158–165. Sipos Beáta (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 7 pont;
158–165. Szakszon Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
158–165. Tóth Adrienn (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
166–175. Hudák Péter (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 6 pont;
166–175. Kardos Tamás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
166–175. Kis Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
166–175. Nagy Viola Ninetta (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont;
166–175. Pacskó Levente (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 6 pont;
166–175. Radnai Ágnes (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 6 pont;
166–175. Szajkó Anikó (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
166–175. Tétényi László (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
176–191. Berdefi Asztrid (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 5 pont;
176–191. Fördős András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
176–191. Gazdi László (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
176–191. Geisz Viktória (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
176–191. Kiss Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
176–191. Kocsis Janka (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 5 pont;
176–191. Kozma Richárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
176–191. Nagy András (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
176–191. Német Nikolett (Tata, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
176–191. Pólik Marcell (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
176–191. Stumphauser Tímea (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 5 pont;
192–202. Csonka Ákos (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
192–202. Ernszt Anita (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 4 pont;
192–202. Komáromi Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
192–202. Kovács Krisztina (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 4 pont;
192–202. Lámi Dávid (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
192–202. Retzler András (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 4 pont;
192–202. Sáfrán Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont;
192–202. Szigeti Péter (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 4 pont;
192–202. Szrapkó Gabriella (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
192–202. Takács László (Budapest, Szent László Gimnázium) 4 pont;
203–211. Benedek Dóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
203–211. Botlik Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
203–211. Danyik Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
203–211. Kovács Lóránt (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
203–211. Kovács Tibor (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
203–211. Nagy Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
203–211. Petrich Máté (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 3 pont;
203–211. Tóth Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
203–211. Vógel Bálint (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 3 pont;
212–221. Balázs Gergely (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
212–221. Danka Zsuzsa (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 2 pont;
212–221. Lám Bence (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
212–221. Miklós Áron (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
212–221. Nagy Bettina (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
212–221. Pintér Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
212–221. Ponyokai Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
212–221. Sendula Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 2 pont;
212–221. Szokoly Antal (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
212–221. Tóth Zsuzsannna (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
222–228. Árvai Anett (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
222–228. Haty Sebestyén (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
222–228. Jaksa Katalin (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 1 pont;
222–228. Józsa István (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont;
222–228. Le Thien Dóra (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
222–228. Pintér Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
222–228. Zalai Lilla Katalin (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.