Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 241 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Peregi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 210 pont;
2. díj: Tóth László Márton (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 208 pont;
3. díj: Almási Gábor András (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 203 pont;
4. díj: Szalkai Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 202 pont;
6. díj: Horváth Vanda (Szentendre, Ferences Gimnázium) 188 pont;
7. díj: Tallián György (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 182 pont;
8–9. díj: Herber Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 176 pont;
8–9. díj: Salát Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 176 pont;
10. díj: Cserép Máté (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 150 pont;
11. díj: Gombor Tamás (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 149 pont;

Dicséretben részesült:

12. Kardos Kinga Gabriela (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 144 pont;
13. Mihálykó Ágnes (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 139 pont;
15. Fukker Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 127 pont;
16. Mester Anita (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 125 pont;
17. Árvay Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 117 pont;
18–19. Vajsz Tibor (Budapest, Szent István Gimnázium) 116 pont;
21–22. Csizmadija Laura (Szabadka, Svetozar Markovic Gimnázium) 112 pont;
25–26. Hursán Zsófia (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 100 pont;
25–26. Zieger Milán (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 100 pont;
28. Szalai Szilárd (Szentendre, Ferences Gimnázium) 94 pont;
29–30. Bozi Veronika (Szentendre, Ferences Gimnázium) 93 pont;
29–30. Kapás Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 93 pont;
31. Majoros Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 90 pont;
33. Blutman Kristóf László (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 87 pont;
34. Ábrók Levente (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 86 pont;
35. Horváth Péter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 80 pont;

Következik:

36–37. Ölvedi Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 75 pont;
36–37. Varga András (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 75 pont;
38–39. Radnai Tamás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 73 pont;
38–39. Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 73 pont;
41. Guszejnov Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 66 pont;
43–44. Dobribán Edgár (Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum) 63 pont;
45. Simon Gergely (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 62 pont;
46–50. Bock Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 57 pont;
46–50. Findrik Dénes (Szentendre, Ferences Gimnázium) 57 pont;
46–50. Hartai András (Szentendre, Ferences Gimnázium) 57 pont;
46–50. Herr Antal (Szentendre, Ferences Gimnázium) 57 pont;
46–50. Szathmáry Anna (Szentendre, Ferences Gimnázium) 57 pont;
51. Déri Nóra (Szentendre, Ferences Gimnázium) 56 pont;
52–53. Gyüre Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont;
52–53. Hegyi Ádám (Eger, Dobó István Gimnázium) 54 pont;
54. Földi Sándor (Szentendre, Ferences Gimnázium) 51 pont;
56. Damásdi Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 49 pont;
57–59. Bakó Lilla (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
57–59. Benda Mihály (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 46 pont;
57–59. Türk Annamária (Szentendre, Ferences Gimnázium) 46 pont;
60–61. Kunsági Anna (Szentendre, Ferences Gimnázium) 45 pont;
60–61. Varga Imre (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 45 pont;
62–63. Deli Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont;
62–63. Stallenberger József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 44 pont;
65. Molnár Regő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 42 pont;
66. Gut Zoltán (Szentendre, Ferences Gimnázium) 41 pont;
67–68. Kemenes Sarolta (Szentendre, Ferences Gimnázium) 40 pont;
69–71. Knorr Gergely (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 39 pont;
69–71. Lippai Ádám (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 39 pont;
72. Tokai-Kiss Ákos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 37 pont;
73–76. Havasy András (Szentendre, Ferences Gimnázium) 34 pont;
73–76. Horváth Zsuzsanna (Szentendre, Ferences Gimnázium) 34 pont;
77–80. Ősz Edina (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 33 pont;
77–80. Pintér Zsófia (Szentendre, Ferences Gimnázium) 33 pont;
77–80. Szabó Tímea (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont;
81–82. Király Csongor Zoltán (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 32 pont;
81–82. Torbágyi János (Szentendre, Ferences Gimnázium) 32 pont;
84. Kámán Csaba (Budapest, Szent István Gimnázium) 30 pont;
85–86. Kövér Ferenc (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 29 pont;
87. Tímár Máté (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 28 pont;
89–91. Novák Zsófia (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
89–91. Vásárhelyi Bálint Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
92. Suri Benedek (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 25 pont;
93. Wiesner Péter Ádám (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 24 pont;
94–95. Soós Márk (Szentendre, Ferences Gimnázium) 23 pont;
94–95. Ungi Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
96–98. Hári Tibor (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 21 pont;
96–98. Tóth Beáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
96–98. Zsemlye Nóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 21 pont;
99. Hajdu Loránd (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 19 pont;
100–102. Balog Anna Ágnes (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 18 pont;
100–102. Hirt Krisztina (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
103–107. Balogh Teréz (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 17 pont;
103–107. Herczeg Renáta (Budapest, Qualitas Gimnázium) 17 pont;
103–107. Kincses Bálint (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
103–107. Kovács Gergely (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
103–107. Viola Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
108. Barakony Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
109–112. Brassnyó Dániel (Szentendre, Ferences Gimnázium) 15 pont;
109–112. Juhász Boldizsár (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 15 pont;
113. Bennemann Stephan (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
114–115. Lám István (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 13 pont;
114–115. Szolnoki Lénárd (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma) 13 pont;
116–117. Székely Dávid Attila (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 11 pont;
118–122. Czirók Emese (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
118–122. Kadanoczki Helga (Baja, III. Béla Gimnázium) 10 pont;
118–122. Rapcsák Katalin (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
118–122. Vásárhelyi Andrea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 10 pont;
123–125. Andrásik Attila (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont;
123–125. Korondi G. Brúnó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
123–125. Miehle Fanni (Szentendre, Ferences Gimnázium) 9 pont;
126–133. Barta Ákos (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
126–133. Dian Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
126–133. Gombkötő Ákos (Szentendre, Ferences Gimnázium) 8 pont;
126–133. Rimay Zoé (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 8 pont;
126–133. Tiborcz Lívia (Tata, Eötvös József Gimnázium) 8 pont;
126–133. Tóth Judit (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
126–133. Vinkovics Nikolett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
134–135. Mezei Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
134–135. Sebestyén Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
136–139. Garaczi Tamás (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 6 pont;
136–139. Propszt Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
136–139. Varga Ádám (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 6 pont;
140–144. Gazdag Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
140–144. Gyurkó Zoltán (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
140–144. Sztankovics Ágnes (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 5 pont;
140–144. Vaits Zoltán (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
140–144. Vajda Ágnes Krisztina (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
145–146. Molnár Emese (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
145–146. Pongrácz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
147–153. Bognár Balázs (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium) 3 pont;
147–153. Karácsonyi Gabriella (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 3 pont;
147–153. Király Adrienn (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
147–153. Laki Balázs (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
147–153. Malek Adrián (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
147–153. Sáfárik Szilvia (Budapest, Pogány Frigyes Szakközépiskola és Gimnázium) 3 pont;
154–159. Balassa Lilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
154–159. Halász Attila (Budapest, Fasori Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
154–159. Kozma Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
154–159. Sari Benedek (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
154–159. Sebestény János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
154–159. Szabó Erzsébet (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
160–162. Nagy László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 1 pont;
160–162. Pilissy Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
160–162. Póra Tamás (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.