Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 241 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szalóki Dávid (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 231 pont;
2. díj: Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 224 pont;
3. díj: Honner Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 215 pont;
4. díj: Kunovszki Péter (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 210 pont;
5. díj: Bogár Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 205 pont;
6. díj: Cseh Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 199 pont;
8. díj: Mercz Béla (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 185 pont;
10. díj: Páldy Sándor (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 176 pont;

Dicséretben részesült:

11. Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 169 pont;
12. Fridrik József Richárd (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 165 pont;
15. Dékány Tamás (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 145 pont;
16. Rózsa Levente (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 144 pont;
17. Horváth Bálint (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 127 pont;
20. Majoros Csilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 95 pont;

Következik:

21. Varga Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 84 pont;
23–24. Balambér Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont;
23–24. Gyöngyösi Zsolt (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 75 pont;
30–31. Gresits Iván (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 61 pont;
32. Fegyverneki Tamás (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 53 pont;
33. Kovács Veronika (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 51 pont;
34–35. Péter Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 48 pont;
37. Dukán András Ferenc (Budapest, Piarista Gimnázium) 41 pont;
39–40. Komócsin Zoltán (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
39–40. Stabel Ferenc (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 39 pont;
41. Maknics Anita (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 34 pont;
42. Csima Géza (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 33 pont;
43–44. Szakál Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 30 pont;
45. Márton Krisztina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 29 pont;
46. Kis-Benedek Ágnes (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 28 pont;
47–48. Kátai-Pál Bence (Tata, Eötvös József Gimnázium) 26 pont;
47–48. Papp László (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 26 pont;
51. Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
52. Szabó Dávid (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 20 pont;
54. Szigeti Anikó Réka (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 18 pont;
57. Molnár Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 15 pont;
58–59. Burka Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
58–59. Hegyi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
60–61. Horváth Csongor Márk (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 13 pont;
60–61. Tran Thanh Diem Quynh (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
62–63. Fokas-Rodatos Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
62–63. Treszkai László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
64–66. Nádasdi Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 11 pont;
64–66. Paksy Patrik (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
64–66. Varga Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
67–68. Lazányi Nóra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 10 pont;
67–68. Móri Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
69. Kulcsár Géza (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont;
70. Horváth Attila (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 8 pont;
72–75. Futár Dóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
72–75. Kollár Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
72–75. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
76–79. Hatvani Máté (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 3 pont;
76–79. Katona Kristóf (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 3 pont;
76–79. Ócsvári Ádám (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 3 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.