Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Márkus Bence 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 224 pont;
2. díj: Kupcsik Réka 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 223 pont;
3–4. díj: Kovács Solt 9. o. (Budapest, Deutsche Schule) 222 pont;
3–4. díj: Lantos Tamás 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 222 pont;
5–6. díj: Orbán Réka 9. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 221 pont;
5–6. díj: Szikszay László 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 221 pont;
7–8. díj: Besnyő Réka 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 219 pont;
7–8. díj: Papp Zoltán 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 219 pont;
9. díj: Reiter Viktor 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 217 pont;
10–13. díj: Egyed Zsombor 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 216 pont;
10–13. díj: Horváth Anikó 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
10–13. díj: Kiss Judit 9. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 216 pont;
10–13. díj: Zsupanek Alexandra 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 216 pont;

Dicséretben részesült:

14. Márki Róbert 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 215 pont;
15. Petrik Laura 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 214 pont;
16. Benyó Krisztián 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 213 pont;
19–20. Németh Erika Judit 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 207 pont;
19–20. Szepesvári Dávid 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 207 pont;
21. Pásztor Bálint 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 206 pont;
22. Fazekas Barbara 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 203 pont;
23–24. Németh Bálint 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 201 pont;
23–24. Seres Dániel 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 201 pont;
25. Kovács Gergely 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 200 pont;
26–28. Bencs Ferenc 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 198 pont;
26–28. Czotter Eszter 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 198 pont;
26–28. Petróczy Dóra Gréta 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 198 pont;
29. Kis-Pál Tamás 9. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 197 pont;
31–32. Erdész Zsombor Bálint 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 190 pont;
31–32. Pásztor Ádám Viktor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 190 pont;
33. Kovács Györgyi 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 188 pont;
34. Trásy Tamás 10. o. (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 185 pont;
35. Najbauer Eszter Éva 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 181 pont;
36. Botos Csongor 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 180 pont;
37. Püsök László 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 179 pont;
38. Bánhidi Ilona Mária 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 178 pont;
39–40. Izsó Dániel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 177 pont;
39–40. Szabó Noémi 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 177 pont;
41. Meszlényi Regina 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 176 pont;
43. Róka Péter 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 174 pont;
44. Bakekolo Roger 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 172 pont;
45. Frank Izabella 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 170 pont;
46. Sára Tamás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 169 pont;
47–48. Király Csilla 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 166 pont;
47–48. Lang Péter 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 166 pont;
49. Mester Beáta 9. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 164 pont;
50. Máté Zoltán 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 162 pont;
51. Miklósi Nikoletta 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 161 pont;
52–54. Szabó Zsolt 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 159 pont;
52–54. Szőcs Judit 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 159 pont;
52–54. Vincze Dávid 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 159 pont;
55–56. Fónagy Fanni 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 158 pont;
55–56. Nyári Vanda 10. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 158 pont;
57. Bacsó András 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 157 pont;
59–61. Klein Róbert 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 151 pont;
59–61. Kohut Anita 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 151 pont;
59–61. Suchetka Mária 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 151 pont;
62–63. Balatoni Mátyás 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 150 pont;
62–63. Schindele Kornélia 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 150 pont;

Következik:

64–66. Csanády Ábel 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 149 pont;
64–66. János Júlia Zsófia 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
64–66. László Pál 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 149 pont;
67–68. Jámbor Gergő Levente 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 148 pont;
67–68. Nyerges Csaba 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 148 pont;
69. Tihanyi Zsuzsa 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 144 pont;
70. Szakszon Réka 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 143 pont;
71. Pupli Dorottya 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 141 pont;
72. Tóth Teodóra 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 140 pont;
73–74. Patinszki Mihály 9. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 139 pont;
73–74. Trinh Quang Tung 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 139 pont;
75. Molnár Anikó 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 137 pont;
76–77. Radnai Ágnes 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 136 pont;
76–77. Varga Áron 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 136 pont;
78. Zlatniczki Ádám 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 135 pont;
79. Denkinger István 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 134 pont;
80–82. Kocsis Hajnalka 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 133 pont;
80–82. Toldi Veronika 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 133 pont;
80–82. Tóth Beáta 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 133 pont;
83–84. Schlarb Krisztián 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 132 pont;
83–84. Szeri Nikolett 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 132 pont;
85–88. Bellovicz Lilla 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 131 pont;
85–88. Borák Balázs Sándor 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 131 pont;
85–88. Orosz Ákos 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 131 pont;
85–88. Szabó Rita 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 131 pont;
89. Balázs Anna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 129 pont;
90–92. Gubicza Krisztina 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 127 pont;
90–92. Kungl Ákos 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 127 pont;
90–92. Pap Dávid 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 127 pont;
93. Beke András 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 125 pont;
94. Kiss Ákos 10. o. (Budapest, Qualitas Gimnázium) 124 pont;
95. Botlik Barnabás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 123 pont;
96. Rárósi Dávid 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 120 pont;
97–98. Kovács Sarolta 10. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 119 pont;
97–98. Szakács Enikő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 119 pont;
99–100. Dobai Attila 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 118 pont;
99–100. Toma Ádám 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 118 pont;
101–102. Antal Emese 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 117 pont;
101–102. Tóth Tímea 9. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 117 pont;
103–107. Bárány Dávid 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 116 pont;
103–107. Böröcz Bence 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 116 pont;
103–107. Hodossy Szabolcs 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 116 pont;
103–107. Kiss András 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 116 pont;
103–107. Szabó Gyöngyi 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 116 pont;
108–109. Perjés Barnabás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 115 pont;
108–109. Varga Viktor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 115 pont;
110–111. Ölvedi Nikolett 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 114 pont;
110–111. Péter Gábor 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 114 pont;
112. Mészáros Dóra 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 109 pont;
113. Fördős András 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 108 pont;
114. Kovács Krisztina 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 107 pont;
116. Szabó Eszter 10. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 105 pont;
117. Kovács Péter Mihály 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 104 pont;
118–120. Balázs Gábor 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 103 pont;
118–120. Gazdi László 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 103 pont;
118–120. Tasnádi Borbála 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 103 pont;
121. Wallner Márton 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 102 pont;
122–123. Bálint Alexandra Mercédesz 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 101 pont;
122–123. Sőregi Eszter 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 101 pont;
125–126. Csenger Tibor 9. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 99 pont;
125–126. Stumphauser Tímea 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 99 pont;
127–130. Kovács Tibor 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 98 pont;
127–130. Lukács Ferenc 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 98 pont;
127–130. Szűcs Sándor Levente 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 98 pont;
131–132. Guti Renáta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 97 pont;
131–132. Vályi Beáta 10. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 97 pont;
134. Cseppentő Lajos 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 95 pont;
135–136. Káldi Tamás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 94 pont;
135–136. Kövesdi Annamária 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 94 pont;
137. Barna Barnabás 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 93 pont;
138. Pál László 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 91 pont;
139. Sutus Nikolett 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 89 pont;
140–145. Barta Ágnes 9. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 88 pont;
140–145. Bartha Dénes 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 88 pont;
140–145. Gál Petra 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 88 pont;
140–145. Kolozsvári Tamás 9. o. (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 88 pont;
140–145. Molnár Ferenc 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 88 pont;
147–149. Hoór Dorottya 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 84 pont;
147–149. Pócs Anita 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 84 pont;
147–149. Tétényi László 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 84 pont;
150–151. Bőr Hajnalka 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 83 pont;
150–151. László Viktor 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 83 pont;
152–153. Jani Lázár 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 82 pont;
152–153. Kozma Richárd 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 82 pont;
154. Márton László 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 81 pont;
155. Linszky Franciska 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 80 pont;
156–157. Boromissza Péter 9. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 79 pont;
156–157. Nagy Kristóf 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 79 pont;
158–160. Fekete Szabolcs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 78 pont;
158–160. Nagy András 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 78 pont;
158–160. Scheffer Zoltán 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
161–162. Finok Orsi 10. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 77 pont;
161–162. Süveg Mihály 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 77 pont;
163–166. Antal Gábor 9. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 76 pont;
163–166. Csákvári Károly 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 76 pont;
163–166. Nagy Ákos 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 76 pont;
163–166. Südi Anna 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 76 pont;
167–168. Hudácskó Mihály 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 75 pont;
167–168. Veszelka Zoltán 9. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 75 pont;
169–170. Ulej Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 74 pont;
169–170. Wolf Károly 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 74 pont;
171–175. Gudenus Gergő 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 73 pont;
171–175. Halász Máté 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 73 pont;
171–175. Kisvári Kinga 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 73 pont;
171–175. Komlósi Enikő 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 73 pont;
176–179. Krisán Ágnes Olga 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 72 pont;
176–179. Pigler Csaba 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 72 pont;
176–179. Ruzsics Bianka 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 72 pont;
176–179. Sebák Fanni 9. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 72 pont;
180–181. Angyal Dóra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 71 pont;
180–181. Kiss Mátyás 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 71 pont;
182–184. Czoller Fruzsina Dorottya 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 70 pont;
182–184. Garzó Béla 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 70 pont;
182–184. Telekes Márton 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 70 pont;
185–190. Ihász Barna 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 68 pont;
185–190. Péter Hajnalka 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 68 pont;
185–190. Pintér Márió 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 68 pont;
185–190. Princzes Dóra 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 68 pont;
185–190. Torma Lídia 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 68 pont;
185–190. Zalai Lilla Katalin 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 68 pont;
191. Molontay Roland 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 67 pont;
192–193. Ligeti Lilla 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 66 pont;
192–193. Zsegraics Péter 9. o. (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 66 pont;
194–195. Kocsis Bence 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 65 pont;
194–195. Molnár Boglárka 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 65 pont;
196–197. Fülöp Dóra 10. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 64 pont;
196–197. Németh Nándor 10. o. (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 64 pont;
198–199. Süle Ádám 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 63 pont;
198–199. Tóth Péter 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 63 pont;
200–204. Al-Fayadd Dávid 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 62 pont;
200–204. Fedelin János 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 62 pont;
200–204. Vadász Bálint 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 62 pont;
200–204. Visváder Tibor András 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 62 pont;
205. Kéri Zsófia Nóra 9. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 61 pont;
206–210. Bedő Éva 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 60 pont;
206–210. Etlinger Mihály 10. o. (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 60 pont;
206–210. Fekete Evelin 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 60 pont;
206–210. Polgár Adél 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 60 pont;
206–210. Töreky Judit 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 60 pont;
211. Takács Ágnes 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 59 pont;
212–214. Mező Zsófia 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 58 pont;
212–214. Orbán Brigitta 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 58 pont;
212–214. Papp Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 58 pont;
215. Poncz Róbert 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 57 pont;
216–219. Le Thien Dóra 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 56 pont;
216–219. Reményi Edina 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 56 pont;
216–219. Szokola László 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 56 pont;
220–224. Bartha Zsolt 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 55 pont;
220–224. Horváth Zoltán 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 55 pont;
220–224. Marek Gábor 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 55 pont;
220–224. Tálosi András 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 55 pont;
225. Seres Gergő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 54 pont;
226–227. Barczel Vivien 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
226–227. Turai Péter 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 53 pont;
228–229. Bokros Dániel 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 52 pont;
228–229. Farkas Rita 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 52 pont;
230–231. Buzga Viktor 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 51 pont;
230–231. Karádi Kristóf 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 51 pont;
232–234. Elekes Ábel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
232–234. Horváth Balázs 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 50 pont;
232–234. Pongrácz Balázs 10. o. (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 50 pont;
235–240. Forberger Klaudia 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 49 pont;
235–240. Miklós Áron 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 49 pont;
235–240. Nagy Annamária 9. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 49 pont;
235–240. Németh Balázs 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 49 pont;
235–240. Tóth Kristóf 9. o. (Fairfield, Fairfield College Preparatory School) 49 pont;
235–240. Velicsányi Péter 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 49 pont;
241–244. Andris Veronika 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 48 pont;
241–244. Györgyi Ábel 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont;
241–244. Juhász Bálint 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 48 pont;
241–244. Tasnádi Hajnalka 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
245–248. Czenke Dóra 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 47 pont;
245–248. Hangyás István Atanáz 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 47 pont;
245–248. Nagy Bendegúz 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 47 pont;
245–248. Szandai Renáta 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 47 pont;
249–254. Bartos Ambrus 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 46 pont;
249–254. Csizmadia Gábor 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 46 pont;
249–254. Kovács Zsófia 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 46 pont;
249–254. Miskó Judit Anna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 46 pont;
249–254. Nagy Tímea 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 46 pont;
249–254. Spéder Balázs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 46 pont;
255–258. Bagdán Anita 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 45 pont;
255–258. Mokcsay Ádám 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 45 pont;
255–258. Szabó Szabolcs 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 45 pont;
255–258. Szigeti Péter 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 45 pont;
259–264. Bertus Zoltán 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 44 pont;
259–264. Karkó Ágnes 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 44 pont;
259–264. Kepe Nóra 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 44 pont;
259–264. Palágyi Árpád 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 44 pont;
259–264. Székely Anna Krisztina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 44 pont;
259–264. Udvardy Ágnes 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 44 pont;
265–267. Dénes Ádám 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 43 pont;
265–267. Szabó Csenge 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
265–267. Tóth Máté 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont;
268–269. Gólya Nikoletta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 42 pont;
268–269. Ponyokai Péter 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 42 pont;
270. Pasztuhov Anna 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 41 pont;
271–276. Dávid Nikolett 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 40 pont;
271–276. Honfi Dávid 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 40 pont;
271–276. Kurucz Máté 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
271–276. Sipos Beáta 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 40 pont;
271–276. Varga Orsolya 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 40 pont;
277–282. Kocsis Kata 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont;
277–282. Marjai Petra Lilla 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 39 pont;
277–282. Molnár András 10. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 39 pont;
277–282. Sáfrán Janka 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 39 pont;
277–282. Simon Károly András 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 39 pont;
277–282. Vörös Bálint 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 39 pont;
283–285. Heltai Botond 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 38 pont;
283–285. Tálas Péter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 38 pont;
283–285. Vajda Zoltán 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 38 pont;
286–289. Balázs Tamás 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 37 pont;
286–289. Csörgő Judit 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 37 pont;
286–289. Drabik Gergő 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 pont;
286–289. Szemán Márta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont;
290–294. Berki Éva 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
290–294. Illés Dávid 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 36 pont;
290–294. Kalmár Norbert 10. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 36 pont;
290–294. Rajna Zalán 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 36 pont;
290–294. Szabó Tamás 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
295–300. Bitai Zoltán 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 35 pont;
295–300. Garancsy Máté 10. o. (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 35 pont;
295–300. Rácz Gergely 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 35 pont;
295–300. Sendula Tibor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 35 pont;
295–300. Szabó Orsolya 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont;
301–306. Farkas Noémi 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 34 pont;
301–306. Józsa István 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 34 pont;
301–306. Matlák Péter 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
301–306. Mihalik Mónika 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 34 pont;
301–306. Sebők Marianna Flóra 10. o. (Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 34 pont;
301–306. Vógel Bálint 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 34 pont;
307–312. Gégény Dávid 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
307–312. Gönczi Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
307–312. Koncz Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 33 pont;
307–312. Réti Virág 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 33 pont;
307–312. Somogyi Dóra 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 33 pont;
307–312. Tóth Adrienn 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 33 pont;
313. Sárkány Sándor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
314–319. Barta Kolos 10. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 31 pont;
314–319. Bohner Gergő 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 31 pont;
314–319. Jónás Rebeka 10. o. (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 31 pont;
314–319. Szabó József 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
320–327. Csathó Emese 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 30 pont;
320–327. Csicsely Tamás 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 30 pont;
320–327. Fábián András 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 30 pont;
320–327. Horváth Eszter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
320–327. Kovács Adrienn 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 30 pont;
320–327. Örkényi Róbert 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 30 pont;
320–327. Pótó Laura 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
320–327. Rapai Heléna 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 30 pont;
328–332. Csuzi András 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
328–332. Horváth Imola 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
328–332. Hunyady Márton 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 29 pont;
328–332. Tóth Zsuzsannna 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 29 pont;
328–332. Töreki Balázs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 29 pont;
333–338. Bach Alexandra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
333–338. Hunyadvári Ottó 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
333–338. Jankovics Zita 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 28 pont;
333–338. Szajkó Anikó 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 28 pont;
333–338. Wang Da Qian 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
339–342. Balázs Gergely 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
339–342. Hári Krisztián 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 27 pont;
339–342. Kovács Ádám 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 pont;
339–342. Penk Nikolett 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 27 pont;
343–346. Bányász Miklós 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
343–346. Sárközi Réka 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
343–346. Tóth Gergely 10. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium) 26 pont;
347–353. Bene Gergely 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
347–353. Bernáth András 10. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
347–353. Bilicz Zsolt 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
347–353. Danka Zsuzsa 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 25 pont;
347–353. Molnár Nóra 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 25 pont;
347–353. Tóth Áron 10. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 25 pont;
354–357. Gáyer József 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 24 pont;
354–357. Gerencsér Attila 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont;
354–357. Keresztes Balázs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
354–357. Szűcs Richárd 10. o. (Szolnok, Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola) 24 pont;
358–367. Coti Arnold 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 23 pont;
358–367. Katona Zsolt 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
358–367. Kiss Andrea 10. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 23 pont;
358–367. Monory Rebeka 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 23 pont;
358–367. Petz Máté Bence 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 23 pont;
358–367. Szrapkó Gabriella 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
358–367. Tassonyi Tímea 9. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 23 pont;
358–367. Udvardi Bianka 9. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 23 pont;
358–367. Vas Edina 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
368–369. Tóth Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
370–377. Dávid Tünde 9. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 21 pont;
370–377. Fekete Fanni 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
370–377. Horváth Dávid 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 pont;
370–377. Leczki Brigitta 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 21 pont;
370–377. Lukács Marietta 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 21 pont;
370–377. Molnár Gábor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
370–377. Nagy Bálint 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
370–377. Tőzsér Marcell 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
378–391. Baranyai Zsolt 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
378–391. Burján Nóra 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 20 pont;
378–391. Czurkó Edit 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont;
378–391. Geisz Viktória 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
378–391. Kérészy Zsófia 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
378–391. Labancz Emese 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
378–391. Lorántfy Tibor 10. o. (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont;
378–391. Retz Máté Bence 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 20 pont;
378–391. Retzler András 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 20 pont;
378–391. Szűr Gergely 10. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 20 pont;
378–391. Tompa Fruzsina 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
378–391. Tringel Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
392–396. Csák Petra Virág 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
392–396. Hegedüs Krisztina 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
392–396. Kuburczik Csilla 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 19 pont;
397–403. Gellén Ágnes 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont;
397–403. Miklós Zita 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
397–403. Német Nikolett 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 18 pont;
397–403. Schrancz Mónika Barbara 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
397–403. Sipos Diána 10. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola) 18 pont;
397–403. Szalánczi Viktória 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 18 pont;
397–403. Uzonyi Sándor 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 18 pont;
404–412. Busch Noémi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
404–412. Dévényi Attila 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
404–412. Frigó Erzsébet 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
404–412. Gyóni Dorottya 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
404–412. Márton Alpár István 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 17 pont;
404–412. Nagy Krisztián 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 17 pont;
404–412. Nagy Rebeka 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 17 pont;
404–412. Rétfalvi Ágota 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 17 pont;
404–412. Szűcs Júlia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
413–419. Balassi Márton 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 16 pont;
413–419. Bokros Péter 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 16 pont;
413–419. Fésüs Zsolt 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
413–419. Nagy Bettina 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
413–419. Nagy Viola Ninetta 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont;
413–419. Ollár Katalin 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 16 pont;
413–419. Sándor Kerestély Mátyás 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 16 pont;
420–433. Baticz Brigi 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont;
420–433. Böröcz Kitti 10. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 15 pont;
420–433. Csuz Márton 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 15 pont;
420–433. Fekete Brigitta Éva 9. o. (Budapest, Qualitas Gimnázium) 15 pont;
420–433. Hellner Gábor 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
420–433. Horváth László 10. o. (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 15 pont;
420–433. Juhász Jakab 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
420–433. Kapeller Gábor 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
420–433. Májusi Gábor 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 15 pont;
420–433. Nádudvari Anna 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
420–433. Oravecz Dávid 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 15 pont;
420–433. Pacskó Levente 10. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 15 pont;
420–433. Szalai Gergely 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 15 pont;
420–433. Zöldhegyi Zoltán 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 15 pont;
434–446. Bana Tibor 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 14 pont;
434–446. Csikós Edina 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
434–446. Czímer Barna 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 14 pont;
434–446. Horváth-Sz. Gábor 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
434–446. Korpics Gábor 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 14 pont;
434–446. Krasznai Virág 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
434–446. Leichter Áron 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
434–446. Márton Simon 9. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 14 pont;
434–446. Mészáros Ákos 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 14 pont;
434–446. Rozemberczki Rebeka 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
434–446. Rupert Szabolcs 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 14 pont;
434–446. Török Ágnes 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 14 pont;
434–446. Veréb Lilla 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 14 pont;
447–455. Ballér Krisztián 10. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 13 pont;
447–455. Baranyai Tímea 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
447–455. Hajnal Kristóf 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 13 pont;
447–455. Juhász Benjámin 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 13 pont;
447–455. Kovács Lóránt 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 13 pont;
447–455. Oláh Petra 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
447–455. Szaplonczay Márk 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 13 pont;
456–464. Czene Csongor 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 12 pont;
456–464. Gedei Zoltán 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 12 pont;
456–464. Kerémi Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
456–464. Kovács Domonkos 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 12 pont;
456–464. Lukács Richárd 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
456–464. Papp Ádám 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
456–464. Pauer Gábor 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 12 pont;
456–464. Szőts Dániel 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
465–474. Czopf Anna 10. o. (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 11 pont;
465–474. Ercsei Júlia 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
465–474. Helli Márton 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
465–474. Kocsis Árpád 10. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 11 pont;
465–474. Kovács Fruzsina 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont;
465–474. Lóska Eszter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
465–474. Simon Dávid 9. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 11 pont;
465–474. Simon Levente 10. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 11 pont;
465–474. Szögi Melinda 9. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 11 pont;
465–474. Vas Péter 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont;
475–490. Drabos Nikolett 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont;
475–490. Grezsa Bence 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
475–490. Hudák Péter 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 10 pont;
475–490. Jasku Barbara 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
475–490. Konecz László 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
475–490. Kovács Péter 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
475–490. Lénárd Kitti 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
475–490. Lengyeltóti Orsolya 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
475–490. Nagy Boglárka 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 10 pont;
475–490. Oláh Szabolcs 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
475–490. Pászti Beáta 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont;
475–490. Petrich Máté 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 10 pont;
475–490. Rákos Szilárd 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
475–490. Rostás Péter 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
475–490. Tóth Ferenc 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
491–498. Bitó Tamás 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 9 pont;
491–498. Dávid Kristóf 9. o. (Budapest, Qualitas Gimnázium) 9 pont;
491–498. Horváth Anna 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 9 pont;
491–498. Horváth Balázs 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
491–498. Komáromi Anna 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
491–498. Kovács Enikő 10. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola) 9 pont;
491–498. Pánácz Csaba 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 9 pont;
491–498. Papp Mariann 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
499–505. Balog Éva 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
499–505. Cseuz Tamás 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 8 pont;
499–505. Jaczkovits Gábor 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 8 pont;
499–505. Klenk Blanka 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
499–505. Kovács Zsófi 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
499–505. Lám Bence 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 8 pont;
499–505. Torma Dávid 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 8 pont;
506–518. Benyovszky Botond 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 7 pont;
506–518. Danyik Dávid 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
506–518. Déri Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 7 pont;
506–518. Gyurik Lívia 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 7 pont;
506–518. Habók Róbert 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 7 pont;
506–518. Kis Ágnes 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
506–518. Ludman Péter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
506–518. Monostori Márton Áron 9. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 7 pont;
506–518. Mundweil Adrienn 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
506–518. Nagy András Szabolcs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
506–518. Németh Miklós 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 7 pont;
506–518. Nguyen Khac Hoang 9. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 7 pont;
506–518. Szert Stella 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
519–534. Abaházy Krisztina 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
519–534. Ágoston Dóra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
519–534. Bede-Fazekas Márk 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
519–534. Csermely Diána 9. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 6 pont;
519–534. Dohovits Emese 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
519–534. Fazekas Bence 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
519–534. Ficzere Zsófia 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
519–534. Gál Norbert 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
519–534. Göde Tamás 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 6 pont;
519–534. Hajdu János 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 6 pont;
519–534. Kiss Noémi 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
519–534. Rácz Csaba 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
519–534. Rozgonyi Adrienn 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 6 pont;
519–534. Sipos Dániel 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
519–534. Szalai Klaudia 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 6 pont;
535–573. Bartha Zsolt 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
535–573. Baticz Milán 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Billege András 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Börcsök Dániel 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
535–573. Csonka Ákos 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Czíria Tamás 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 5 pont;
535–573. Denke Tamás Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
535–573. Garai Zoltán 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
535–573. Gyulai Gábor 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 5 pont;
535–573. Hanics József 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
535–573. Jaksa Katalin 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
535–573. Jávor Richárd 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Kardos Péter 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
535–573. Kercseligeti Alexa 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
535–573. Kiskovács Ágnes 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Kiss Dániel 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Kiss Lajos 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
535–573. Kormos Patrik 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Kőnig László 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Lámi Dávid 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 5 pont;
535–573. Lenzsér Gábor 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 5 pont;
535–573. Lipták Szilárd 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
535–573. Major Patrik 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Makaria Márk 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Németh Balázs 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
535–573. Pintér Orsolya 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
535–573. Rodek Fanni 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
535–573. Sebestyén Balázs 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
535–573. Simon Attila 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
535–573. Simon Franciska 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Simon Tibor 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
535–573. Sós Attila Balázs 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Szabó Diána Katalin 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
535–573. Tóth Nikolett 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
535–573. Tran Hoang Viet 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
535–573. Végh Tamás 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
535–573. Wilfing István 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 5 pont;
535–573. Zazravecz Dániel 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
574–582. Bakó Gergő 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
574–582. Csurgó Marcell 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 4 pont;
574–582. Jernei Alexandra 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
574–582. Jóni Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
574–582. Lányi Gergely 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 4 pont;
574–582. Paizs Ákos 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
574–582. Sütő Beáta 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
574–582. Szabó György 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
574–582. Zsigmond Ádám 10. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 4 pont;
583–592. Árvai Anett 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
583–592. Besenyei Balázs 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 3 pont;
583–592. Bodnár István 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 3 pont;
583–592. Kosztolánczi Lilla 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
583–592. Kovács Georgina Kitti 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 3 pont;
583–592. Kovács Zsolt 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
583–592. Murányi Bence 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
583–592. Pádár István 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 3 pont;
583–592. Tóth Tamás Ferenc 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
593–601. Csókás László 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
593–601. Fekete Dániel Tivadar 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
593–601. Galó Lívia 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont;
593–601. Kocsis Janka 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 2 pont;
593–601. Márton Zoltán 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont;
593–601. Pfilf Tamás 9. o. (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 2 pont;
593–601. Temesvári Vivien 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 2 pont;
593–601. Timár Gergő 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont;
593–601. Tóth Zoltán 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 2 pont;
602–606. Csiszár Orsolya 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
602–606. László Márk 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont;
602–606. Stifter Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 1 pont;
602–606. Szepesi Annamária 10. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.